Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kartki bożonarodzeniowe z życzeniami na telefon, na FB, online, SMS 2018

24.12.2018 12:25

Kartki bożonarodzeniowe z życzeniami na telefon, na FB lub w wiadomości SMS na pewno zaskoczą naszych najbliższych. Jest to bardzo kreatywna i ciekawa forma przesłania wierszyków i życzeń świątecznych dla znajomych, przyjaciół i rodziny.

Kartki bożonarodzeniowe z życzeniami na telefon, na FB, online, SMS 2018 [DO POBRANIA ZA DARMO] fot. Shutterstock

Kartki bożonarodzeniowe z życzeniami na telefon, na FB, online, SMS 2018. Kartki na Boże Narodzenie 2018 do pobrania za darmo to kolejny pomysł, jak w kreatywny i wyjątkowy sposób złożyć najbliższym życzenia świąteczne. Poniżej znajdziecie darmowe kartki bożonarodzeniowe z życzeniami - na telefon, na FB lub do wysłania SMS.

Kartki bożonarodzeniowe z życzeniami - DO POBRANIA ZA DARMO

W jaki sposób można złożyć rodzinie i przyjaciołom życzenia na Boże Narodzenie 2018 w nietypowy, kreatywny sposób? Aby ich zaskoczyć, warto wysłać im świąteczne kartki bożonarodzeniowe. Do pobrania za darmo znajdziecie je w galerii poniżej.

Wszystkie propozycje można dowolnie zmodyfikować również pod swoje potrzeby. Kartki bożonarodzeniowe na telefon, FB, online i SMS wystarczy skopiować lub pobrać za darmo i zapisać na swoim komputerze, a następnie wysłać wybranym przez nas osobom. Można także w programie graficznym dołożyć do nich życzenia.

» Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe 2018 i świąteczne wierszyki

Kartki bożonarodzeniowe na telefon, na FB, online, SMS 2018

Ciekawe, kreatywne kartki bożonarodzeniowe na telefon, na FB, online lub SMS można także stworzyć na wielu stronach internetowych. Warto je wykonać np. przy użyciu darmowego serwisu Canva.com. W taki sposób można samemu przygotować całkowicie za darmo kartki bożonarodzeniowe do pobrania, które następnie możemy wysłać swoim najbliższym.

W poniższych artykułach znajdziecie także wiele propozycji na świąteczne wierszyki, rymowanki i życzenia na Boże Narodzenie 2018:

RadioZET.pl/KP

Oceń