Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kartki na Dzień Dziecka - z życzeniami dla dzieci i dorosłych [DO WYDRUKU]

31.05.2019 15:40

Kartki na Dzień Dziecka z życzeniami nawet na kilka tygodni przed świętem wszystkich dzieci poszukiwane są przez wiele osób. Taka nietypowa i oryginalna forma składania życzeń z pewnością wywoła uśmiech u obdarowanej przez nas osoby, zarówno u tych mniejszych i większych dzieci, jak i u dorosłych. Poniżej znajdziecie m.in. śmieszne kartki na Dzień Dziecka.

Kartki na Dzień Dziecka - z życzeniami dla dzieci i dorosłych [DO WYDRUKU] fot. SHUTTERSTOCK

Kartki na Dzień Dziecka 2019 - szablony kartek z życzeniami na Dzień Dziecka dla dorosłych i dzieci do wydruku. Takie kartki to kolejny pomysł, jak w kreatywny i wyjątkowy sposób złożyć bliskim dzieciom życzenia z okazji ich święta. Poniżej znajdziecie darmowe kartki na Dzień Dziecka z życzeniami - śmieszne, na telefon, na FB lub do wysłania SMS.

Dzień Dziecka 2019: prezenty. Co kupić dzieciom? [DLA PRZEDSZKOLAKA, DLA NIEMOWLAKA]

Kartki na Dzień Dziecka - z życzeniami do wydruku [1.06]

Kartki na Dzień Dziecka z życzeniami do pobrania to jedna z często wyszukiwanych fraz nawet na kilka tygodni przed świętem wszystkich dzieci, które wypada 1 czerwca. Taka forma złożenia życzeń jest kreatywna i nietypowa - z pewnością będzie niemałym zaskoczeniem i niewątpliwie wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy, zarówno u mniejszych i większych dzieci, jak i osób dorosłych. Szablony kartek na Dzień Dziecka z życzeniami śmieszne, które znajdziecie poniżej, można wysłać zarówno w wiadomości SMS, na e-mailu, Facebooku lub innym portalu społecznościowym. Dodatkowo takie kartki można także wysłać drogą pocztową lub wręczyć osobiście.

Dzień Dziecka 2019 - WARSZAWA: atrakcje, wydarzenia, imprezy na Dzień Dziecka [1.06]

Wszystkie nasze propozycje kartek na Dzień Dziecka można dowolnie zmodyfikować również pod swoje potrzeby. Kartki na Dzień Dziecka z życzeniami na telefon, FB, online i SMS wystarczy skopiować lub pobrać za darmo i zapisać na swoim komputerze, a następnie wysłać wybranym przez nas osobom. Z kolei w programie graficznym można dołożyć do nich własne życzenia. Ich propozycje zamieszczamy w poniższych linkach.

Życzenia na Dzień Dziecka - dla dużych, małych i dla dorosłych [1.06]

Dzień Dziecka - ŻYCZENIA: śmieszne, krótkie i rymowane wierszyki 

Dzień Dziecka - KARTKI z życzeniami dla dorosłych i dzieci [DO POBRANIA]

Kartki na Dzień Dziecka online można także stworzyć na wielu stronach internetowych. W taki sposób można samemu przygotować całkowicie za darmo kartki na Dzień Dziecka do wydruku, które następnie możemy wysłać zarówno dorosłym, jak i mniejszym dzieciom. W naszej galerii znajdziecie najlepsze szablony.

Dzień Dziecka 2019 - kiedy jest w Polsce i na świecie i jaka jest historia święta?

UberGIVING - o co chodzi, na czym polega akcja i jak zamówić przejazd? [1.06]

RadioZET.pl/JW

Oceń