Zamknij

Kartki świąteczne bożonarodzeniowe - z ŻYCZENIAMI na telefon, fb 2019 [DO POBRANIA ZA DARMO]

Karolina Piotrowska
10.12.2019 14:17
Kartki świąteczne bożonarodzeniowe - z ŻYCZENIAMI na telefon, fb 2019 [DO POBRANIA ZA DARMO]
fot. Shutterstock

Kartki świąteczne bożonarodzeniowe z życzeniami na telefon, na FB lub w wiadomości SMS na pewno zaskoczą naszych najbliższych. Jest to bardzo kreatywna i ciekawa forma przesłania wierszyków i życzeń świątecznych dla znajomych, przyjaciół i rodziny. Poniżej przedstawiamy kartki świąteczne do pobrania za darmo.

Kartki bożonarodzeniowe z życzeniami na telefon, na FB, online, SMS. Kartki na Boże Narodzenie 2019 do pobrania za darmo to kolejny pomysł, jak w kreatywny i wyjątkowy sposób złożyć najbliższym życzenia świąteczne. Poniżej znajdziecie darmowe kartki świąteczne bożonarodzeniowe z życzeniami - na telefon, na FB lub do wysłania SMS.

Kartki świąteczne bożonarodzeniowe z życzeniami - DO POBRANIA ZA DARMO

W jaki sposób można złożyć rodzinie i przyjaciołom życzenia na Boże Narodzenie 2019 w nietypowy, kreatywny sposób? Aby ich zaskoczyć, warto wysłać im świąteczne kartki bożonarodzeniowe. Do pobrania za darmo znajdziecie je w galerii poniżej.

Wszystkie propozycje można dowolnie zmodyfikować również pod swoje potrzeby. Kartki bożonarodzeniowe na telefon, FB, online i SMS wystarczy skopiować lub pobrać za darmo i zapisać na swoim komputerze, a następnie wysłać wybranym przez nas osobom. Można także w programie graficznym dołożyć do nich życzenia.

Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe 2019 i świąteczne wierszyki

Kartki świąteczne bożonarodzeniowe na telefon, na FB, online, SMS 209

Ciekawe, kreatywne kartki świąteczne bożonarodzeniowe na telefon, na FB, online lub SMS można także stworzyć na wielu stronach internetowych. Warto je wykonać np. przy użyciu darmowego serwisu Canva.com. W taki sposób można samemu przygotować całkowicie za darmo kartki bożonarodzeniowe do pobrania, które następnie możemy wysłać swoim najbliższym.

W poniższych artykułach znajdziecie także wiele propozycji na świąteczne wierszyki, rymowanki i życzenia na Boże Narodzenie 2019:

RadioZET.pl/KP