Zamknij

Katarzyna Dąbrowska - kim jest uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Paweł Żurek
10.05.2019 12:23
Katarzyna Dąbrowska - kim jest uczestniczka programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?
fot. Twitter

Katarzyna Dąbrowska to zwycięzca pierwszego odcinka nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie teleturnieju mogą ją rozpoznawać np. z ról, które odegrała w serialach "Belfer", "Na dobre i na złe" i "Czas honoru". Przedstawiamy informacje nt. kariery i życia prywatnego Katarzyny Dąbrowskiej.

Kim jest Katarzyna Dąbrowska? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat aktorki i uczestniczki programu Polsatu - "Twoja twarz Brzmi Znajomo" - można znaleźć poniżej.

>> "Twoja twarz brzmi znajomo 11" - uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji 2019?

Katarzyna Dąbrowska z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kim jest aktorka?

Katarzyna Dąbrowska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Dąbrowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Uczyła się w Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego, a w 2000 zadebiutowała na odbywającym się na nidzickim zamku Festiwalu Piosenki Francuskiej. Katarzyna Dąbrowska otrzymała pierwszą nagrodę. To był początek występów Dąbrowskiej jako wokalistki - później zdobyła jeszcze Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Francuskiej w Lubinie w kategorii amatorów. Dąbrowska dostała też II nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Petersburgu, a także wygrała Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.

>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo: 10 najsłynniejszych występów w programie [WIDEO]

Katarzyna Dąbrowska pomimo licznych sukcesów na scenie nie została jednak piosenkarką, a wybrała drogę aktorstwa – ukończyła AT w Warszawie, współpracowała z teatrami, a później rozpoczęła karierę na dużym i małym ekranie. W 2008 roku dołączyła do stałej obsady serialu Na dobre i na złe, w którym gra chirurga Wiktorię Consalidę. Katarzyna Dąbrowska wystąpiła łącznie w kilkunastu filmach i serialach, spośród których najbardziej znane są: „Mrok”, „Czas honoru”, „Teraz albo nigdy”, czy ”Belfer”. Niedawno, Dąbrowska zdecydowała się na udział w teleturnieju Polsatu: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

>> Polsat - wiosna 2019: nowa ramówka, seriale i programy. Czego możemy się spodziewać?

Katarzyna Dąbrowska - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Katarzyna Dąbrowska urodziła się 14 marca 1984 w Nowym Mieście Lubawskim. Ma 35 lat i 175 cm wzrostu.  Choć Katarzyna Dąbrowska często publikuje na Instagramie zdjęcia z jej życia prywatnego, nie wiadomo czy jest na stałe z kimś związana. 

RadioZET.pl/PZ