Zamknij

Katarzyna Kant-Wysocka - kim jest uczestniczka "Milionerów", która wygrała milion? [14.03]

Jolanta Waligóra
15.03.2019 08:51
Katarzyna Kant-Wysocka - kim jest uczestniczka "Milionerów", która wygrała milion? [14.03]
fot. Player/screen

Katarzyna Kant-Wysocka to uczestniczka "Milionerów", która w programie od początku radziła sobie doskonale. W pierwszym odcinku udało jej się poprawnie odpowiedzieć na sześć pytań, wygrywając tym samym 20 000 zł. W kolejnym odcinku teleturnieju, który wyemitowany został w czwartek 14 marca 2019, uczestniczka kontynuowała grę i odpowiedziała poprawnie na pytanie za milion złotych! Sprawdzamy, kim jest Kasia Kant-Wysocka z "Milionerów", która wygrała milion złotych.

Katarzyna Kant-Wysocka - kim jest uczestniczka "Milionerów", która wygrała milion? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje na co dzień? Sprawdzamy najważniejsze informacje o Katarzynie Kant-Wysockiej z "Milionerów" 14.03.2019.

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion- kim jest uczestniczka "Milionerów"?

Katarzyna Kant-Wysocka pochodzi z Gdańska. Miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, znająca biegle łacinę i grekę. - przedstawił uczestniczkę Hubert Urbański. Jak sama przyznała - ciężko o pracę w zawodzie. Na co dzień zajmuje się marketingiem. 

Ponadto Katarzyna Kant-Wysocka prowadzi bloga - dobrzewychowana.pl. Można tam znaleźć wpisy z takich dziedzin jak savoir-vivre, moda&uroda, społeczeństwo, psyche oraz lifestyle. 

Mam na imię Katarzyna. Moją pasją jest savoir-vivre. Uwielbiam pisać o etykiecie – zarówno towarzyskiej jak i biznesowej. Kocham także modę vintage i klasyczną elegancję. Chciałabym bardzo, by dbałość o detale i dobre maniery stała się modna. - czytamy w zakładce "o mnie" na blogu.

Jak przystało na blogerkę - uczestniczka programu jest aktywna także w mediach społecznościowych. Na Instagramie figuruje pod nazwą: dobrzewychowana. Obecnie obserwuje ją ponad 4 tysiące osób.

Katarzyna Kant-Wysocka z "Milionerów" wygrała milion! [14.03.2019]

Kasia Kant-Wysocka w "Milionerach" od samego początku radziła sobie doskonale. Na pytanie eliminacyjne, które decyduje o tym, kto zasiądzie przed Hubertem Urbańskim i weźmie udział w grze o milion, odpowiedziała najszybciej spośród wszystkich kandydatów. W środę, 13 marca Katarzyna Kant-Wysocka w "Milionerach" poprawnie odpowiedziała na sześć pytań, wygrywającym tym samym 20 000 zł. Podczas gry użyła tylko jedno koło ratunkowe - pół na pół przy 6. pytaniu. Poniżej przedstawiamy wszystkie, na które do tej pory udało się odpowiedzieć Katarzynie Kant-Wysockiej.

1. Do kuligu nieodzowne są:
B. sanie

2. Trzej z wymienionych komiksowych bohaterów mają włosy, a czwartego pokrywa futro. Którego?
A. Tytus de Zoo

3. Która roślina dostarcza opium?
C. mak

4. W harcówce:
B. spotykają się harcerze

5. Rabat to stolica, a Arbat to ulica w stolicy. O które stolice chodzi?
D. Maroka i Rosji

6. Gdzie jest błąd?
B. dziesięć drzwi

W czwartek, 14 marca Katarzyna Kant-Wysocka kontynuowała grę o milion. Przed nią pozostawało sześć pytań, a do dyspozycji miała jeszcze dwa koła ratunkowe - telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności. W końcu usłyszała pytanie za milion. Wiemy już, że Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion w "Milionerach" 14.03!

Dodatkowo w środę na koniec programu pokazany został fragment jednego z przyszłych odcinków, w którym widzieliśmy Huberta Urbańskiego trzymającego czek na milion zł, a wokół niego porozrzucane były konfetti. Teraz wiadomo już, że była to zapowiedzieć czwartkowego odcinka, w którym Kasia Kant-Wysocka wygrała milion złotych. Uczestniczka została trzecim zwycięzcą polskiej wersji programu. Do tej pory udało się to także Krzysztofowi Wójcikowi (2010 r.) oraz Marii Romanek (2018 r.). 

RadioZET.pl/JW