Zamknij

Katarzyna Nowicka - kim jest Novika, prowadząca Festiwal w Opolu 2020? [INSTAGRAM, WIEK]

02.09.2020 13:15
Katarzyna Nowicka - kim jest Novika, prowadząca Festiwal w Opolu 2020? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Adam Burakowski/REPORTER / East News

Kim jest Katarzyna Nowicka, czyli Novika - jedna z prowadzących Festiwal Opole 2020? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Novika, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć przed rozpoczęciem festiwalu.

Katarzyna Nowicka - kim jest Novika, prowadząca Festiwal w Opolu 2020? Instagram, wiek i inne szczegóły dotyczące jednej z prowadzących imprezę muzyczną zebraliśmy w poniższym artykule.

Opole 2020: PROGRAM, TERMIN. Kto wystąpi na festiwalu w Opolu? [LINE-UP, HARMONOGRAM]

Novika - kim jest Katarzyna Nowicka, prowadząca Festiwal Opole 2020? [WIEK, INFORMACJE]

Jedną z prowadzących Festiwal Opole 2020 będzie Novika, czyli Katarzyna Nowicka. Ma 46 lat, pochodzi z Warszawy i jest polską piosenkarką, autorką muzyki i tekstów, dziennikarką radiową. Ukończyła podstawową szkołę muzyczną w klasie fortepianu i fletu poprzecznego.

Zadebiutowała na albumie Futro zespołu Futro, wydanym w 2002 roku, zasłynęła także ze współpracy z wieloma polskimi muzykami, m.in. z Andrzejem Smolikiem. Założyła także swój kolektyw DJ-ski "Beats Friendly", z którym grywała w największych polskich klubach.

Jako dziennikarka związana jest z Programem Czwartym Polskiego Radia, w którym prowadzi autorską audycję "Lenie - serwuje Novika".

Tomasz Kammel: kim jest? Sylwetka prowadzącego festiwal w Opolu [WZROST, WIEK]

Festiwal w Opolu 2020: Novika - Instagram Katarzyny Nowickiej i pozostałe szczegóły

Na Instagramie Katarzyna Nowicka, czyli Novika udziela się jako @novikasia. Obserwuje ją tam ponad 4 tysiące użytkowników. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

Tegoroczny 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpocznie się w piątek, 4 września w TVP1 galą zapowiadającą program festiwalu „Opole na start”, a zakończy się w poniedziałek, 7 września koncertem „Scena alternatywna” w TVP Kultura.

Festiwal Opole 2020: znamy uczestników koncertów Debiuty i Premiery. Kto wystąpi? [LISTA ARTYSTÓW]

RadioZET.pl