Zamknij

Katarzyna Olek - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?

Karolina Piotrowska
12.04.2019 15:37
Katarzyna Olek - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Kasia Olek? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Katarzyna Olek.

Kim jest Kasia Olek? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Katarzyna Olek, ile ma lat, czym się zajmuje i gdzie można znaleźć ją w sieci.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Katarzyna Olek - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Jak podkreśla, nie lubi, kiedy ktoś narzuca jej, co ma robić.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Kasia Olek: co jeszcze o niej wiemy?

Kasia Olek, uczestniczka "Big Brothera" 2019 w wolnym czasie uprawia aerobik i pilates. Mówi o sobie, że jest manipulantką, prowokatorką. Lubi być liderką grupy. 

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP