Zamknij

Katarzyna Ptasińska - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK]

Jolanta Waligóra
13.09.2019 15:14
Katarzyna Ptasińska - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kasia Ptasińska to kolejna uczestniczka 12. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele osób może kojarzyć aktorkę przede wszystkim z serialu "M jak miłość" oraz "Na wspólnej". Teraz artystka w show zaprezentuje swoje umiejętności wokalne. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Katarzyny Ptasińskiej można znaleźć poniżej.

Kim jest Kasia Ptasińska? Wiek, wzrost, życiorys, chłopak, Instagram, "Na wspólnej, "M jak miłość", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" można znaleźć w tym artykule.

Katarzyna Ptasińska - Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kim jest uczestniczka?

Katarzyna Ptasińska urodziła się w Lublinie. Studiowała aktorstwo w PWSFTViT im Leona Schillera w Łodzi. Na szklanym ekranie zadebiutowała rolą Ali Kozłowskiej w serialu "M jak Miłość". Największą popularność aktorce przyniosła jednak rola Beatki Wroniec w serialu "Na wspólnej". Kasia Ptasińska od 5 lat gra w Teatrze Kamienica, mroczną Kessi w spektaklu "My dzieci z dworca ZOO". Jest związana z Krakowskim Teatrem Variete, gdzie widzowie mogą znać ją z musicali, takich jak "Legalna Blondynka" czy "Chicago". Obecnie Kasia Ptasińska rozpoczęła pracę w Warszawskim Teatrze Capitol, gdzie gra Idę w spektaklu "O co biega".

Warto dodać, że jest także dyplomowanym historykiem i antropologiem kultury (oba kierunki studiów ukończone na UW). Pasjonuje ją biologia i medycyna, szczególnie neurologia, w wolnym czasie uwielbia czytać naukowe książki o funkcjonowaniu mózgu - czytamy w opisie Kasi Ptasińskiej na profilu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na Facebooku.

Katarzyna Ptasińska interesuje się także modą, często można spotkać ją w mokotowskich ciuchlandach, z których wybiera najkolorowsze ubrania, by stworzyć przedziwne stylizacje dla siebie i koleżanek. Kasia lubi aktywnie spędzać czas. Jej hobby to podróże, długie spacery, rower, badminton, taniec, stretching oraz jej rudy kot Fifołek, który uwielbia jeździć samochodem i chodzić na smyczy. Pracowała kiedyś jako dziennikarz kulturalny i wydawca programu radiowego "Skoro Świt" w RDC. 

Kasia Ptasińska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się m.in. z Robertem Koszuckim, Emilią Komarnicką-Klynstrą czy Eweliną Ruckgaber.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

Kasia Ptasińska - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Kasia Ptasińska ma 29 lat. Urodziła się 16 października 1989 roku. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Katarzyny Ptasińskiej. W internecie jednak na próżno szukać takich danych.

Życie prywatne Kasi Ptasińskiej owiane jest tajemnicą. Jak jednak możemy się domyślać po zamieszczanych zdjęciach w mediach społecznościowych - aktorka jest obecnie w związku.

Katarzyna Ptasińska na Instagramie figuruje pod nazwą: kasiaptasiaptasinska. Obserwuje ją ponad 7 tys. osób.

RadioZET.pl/JW