Zamknij

Katarzyna Strojek - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
16.09.2019 11:41
Katarzyna Strojek - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Katarzyna Strojek? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września będziemy mogli oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czyli kim jest Katarzyna Strojek, ile ma lat i co o niej wiemy.

Kim jest Katarzyna Strojek?  Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z uczestniczek, która weszła do domu Wielkiego Brata - Katarzyna Strojek. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i jak znalazła się w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Katarzyna Strojek - Big Brother 2: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Katarzyna Strojek ma 35 lat i pochodzi z Kielc. Wspólnie z siostrą bliźniaczką prowadzi firmę organizującą wesela. Jak mówi, „ludzie przychodzą do nas z pierścionkiem, a wychodzą z obrączkami”.

Jej siostrą jest Małgorzata Szmal, która również bierze udział w 2. edycji Big Brothera.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Katarzyna Strojek: co jeszcze o niej wiemy?

Katarzyna Strojek, uczestniczka  Big Brothera 2 często kłóci się z siostrą, ale szybko dochodzą do porozumienia. Jest bardzo rodzinna i to właśnie ze względu na krewnych nie chciałaby opuścić Kielc, które są jej miejscem na ziemi.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z  domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP