Zamknij

Katarzyna Wołejnio - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, PARTNER]

Jolanta Waligóra
20.03.2019 15:10
Katarzyna Wołejnio - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, PARTNER]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Katarzyna Wołejnio to uczestniczka nowej edycji programu "Agenta Gwiazdy". To jednak nie pierwszy program TVN, w którym aktorka wzięła udział - wielu widzów może kojarzyć ją przede wszystkim z występu w "Żonach Hollywood". Szczegółowe informacje o osiągnięciach, karierze i życiu prywatnym Katarzyny Wołejnio, można znaleźć poniżej.

Kim jest Katarzyna Wołejnio? Wiek, wzrost, partner, dzieci, filmy, "Żony Hollywood", Instagram oraz inne informacje na temat uczestniczki nowej edycji programu "Agent Gwiazdy" można znaleźć poniżej.

Katarzyna Wołejnio z "Agenta Gwiazdy" - kim jest? [FILMY, "Żony Hollywood"]

Katarzyna Wołejnio to polska aktorka, modelka i producentka pochodząca z Nysy, gdzie spędziła dzieciństwo i uczęszczała do szkoły średniej. W czasie nauki wyjeżdżała na liczne kursy języka angielskiego, które organizowane były przez Uniwersytet w Oksfordzie. Katarzyna Wołejnio studiowała na wydziale biznesu i zarządzania w Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych. Po zakończeniu nauki wyjechała do Paryża. Ukończyła tam kurs językowy, w międzyczasie dorabiając sobie jako hostessa. Późnej Katarzyna Wołejnio mieszkała w Miami, a w 2000 roku przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie została na stałe. 

Katarzyna Wołejnio ukończyła liczne kursy aktorskie w prestiżowych szkołach. Występowała zarówno na deskach teatru, jak i w wielu filmach. Katarzyna Wołejnio zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Mechanik", "Bad Boys II", "Dziś 13, jutro 30", "Zawodowcy", "Conan Barbarzyńca" czy "Pokusa". Od 2011 roku Katarzyna Wołejnio zajmuje się produkcją telewizyjną.

Wielu widzów może kojarzyć ją przede wszystkim z udziału w programie "Żony Hollywood". Katarzyna Wołejnio występowała w pierwszym sezonie reality show, który przedstawiał luksusowe życie pięciu zamożnych Polek, które zrobiły karierę w Hollywood. W nowej edycji programu "Agent Gwiazdy" Katarzyna Wołejnio konkurować będzie m.in. z Angeliką Muchą, Damianem Kordasem, Wiktorem Mrozikiem, Edytą Górniak, Agata NizińskąAleksandrem Dobą.

"Agent Gwiazdy 4", odcinek 1 - kto odpadł? STRESZCZENIE odcinka [27.02] 

Katarzyna Wołejnio - wiek, wzrost, partner, dzieci, Instagram, życie prywatne

Katarzyna Wołejnio urodziła się 19 maja 1973. W tym roku skończy 46 lat. Aktorka ma 173 cm wzrostu. Katarzyna Wołejnio prywatnie przez jakiś czas związana była z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem, który aktualnie spotyka się z Joanną Przetakiewicz. Od 2018 roku partnerem Katarzyny Wołejnio jest niemiecki model Simon Lorinser.

Wiele osób zastanawia się także, czy Katarzyna Wołejnio ma dzieci. W pierwszym sezonie "Żon Hollywood" aktorka przyznała, że jest jej to największe marzenie. Zdecydowała się nawet na zamrożenie jajeczek. Do tej pory jednak nie doczekała się dzieci.

Aktorka aktywna jest w mediach społecznościowych. Katarzyna Wołejnio na Instagramie figuruje pod nazwą: kasiawolejnio. Jej konto jest jednak prywatne, dlatego osoby, które chcą zobaczyć zamieszczone przez producentkę telewizyjną zdjęcia, muszą ją zaobserwować.

RadioZET.pl/JW