Zamknij

Kaufland ONLINE - gdzie i jak zrobić zakupy online z dostawą oraz ile kosztują? [MANGO]

Jolanta Waligóra
14.04.2020 15:30
Kaufland ONLINE - gdzie i jak zrobić zakupy online z dostawą oraz ile kosztują? [MANGO]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Zakupy online w Kauflandzie to temat, na który informacji poszukuje coraz więcej osób. Nic dziwnego, w końcu na początku kwietnia 2020 roku pojawiła się informacja, że sieć sklepów startuje z nową usługą, jaką są zakupy z dostawą do domu. Szczegółowe informacje dotyczące tego, gdzie i jak zrobić zakupy w Kauflandzie online oraz ile kosztują, można znaleźć poniżej.

Kaufland - zakupy online. Jak i gdzie zrobić zakupy w Kaufland przez internet z dostawą do domu? Ile kosztują? Co jest w paczkach Kaufland? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o zakupach online w Kauflandzie.

Kaufland ONLINE - jak i gdzie zrobić zakupy online z dostawą do domu?

Na początku kwietnia 2020 roku pojawiła się informacja, że sieć sklepów Kaufland startuje z nową usługą, jaką są zakupy online z dostawą do domu. Kaufland i Mango dostarczą niezbędne produkty pod same drzwi. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, gdzie i przede wszystkim - jak zrobić zakupy online w Kauflandzie.

Zakupy online - gdzie i jak zrobić zakupy z dostawą do domu? [LISTA SKLEPÓW]

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że Kaufland nie będzie sprzedawać konkretnych produktów spożywczych. Internauci zaś będą mogli nabyć specjalną paczkę z niezbędnymi produktami spożywczymi oraz higienicznymi. Będą to 32 artykuły, które cieszą się największą popularnością wśród klientów sklepu, m.in. makaron, ryż, mąka, herbata, olej, czekolada, zupki chińskie, mleko, pasztet, kabanosy, sok czy papier toaletowy.

Jak zrobić zakupy w Kauflandzie online? To bardzo proste. Należy wejść na stronę internetową Mango lub kliknąć w ten LINK. Kolejnym krokiem jest wybranie opcji "Kup teraz" i postępowanie według kolejnych wskazówek wyświetlanych na ekranie.

Wspólnie z siecią Kaufland przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw, w skład którego wchodzą wszystkie najpotrzebniejsze artykuły do domu. Zamów dla siebie i rodziny Zestaw #zostanwdomu. A jeżeli masz większa rodzinę, lub sąsiadów, którym również przydałaby się taka paczka, możesz zamówić kilka zestawów – dostarczymy je dla Ciebie prosto pod drzwi - czytamy na stronie sklepu.

Biedronka ONLINE - jak zrobić zakupy przez internet z dostawą do domu?

Kaufland - zakupy online. Ile kosztuje paczka z dostawą do domu?

Wiele osób zastanawia się także, ile kosztują zakupy online w Kauflandzie. Otóż paczkę z niezbędnymi produktami spożywczymi i higienicznymi można nabyć za 115,98 zł. Za przesyłkę natomiast trzeba będzie dodatkowo zapłacić 19,90 zł.

Koronawirus. Kaufland rozpoczyna sprzedaż w sieci

Warto także dodać, że paczki będzie można także testowo kupić w kilkunastu sklepach Kaufland: we Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Gdyni. 

Zagłosuj

Lubisz robić zakupy przez internet?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW