Zamknij

Kawa za 2 zł w McDonald's - od kiedy akcja "Kawowe poniedziałki" i na czym polega?

Karolina Piotrowska
04.11.2019 09:35
Kawa za 2 zł w McDonalds
fot. Shutterstock

Akcja "Kawowe poniedziałki" w McDonald's i kawa za 2 zł w każdy poniedziałek to nowa akcja promocyjna znanej restauracji. Sprawdzamy, od kiedy się zaczyna, na czym polega i jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kawę w niższej cenie.

Kawa za 2 zł w McDonald's - od kiedy akcja "Kawowe poniedziałki", na czym polega i jakie kawy są w promocji? Sprawdzamy szczegóły nowej oferty restauracji, warunki i zasady akcji oraz najważniejsze informacje.

Kawowe poniedziałki w McDonald's - od kiedy i jak dostać kawę za 2 zł?

Nowa promocja "Kawowe poniedziałki" w McDonald's polega na tym, że w czasie jej obowiązywania cena każdej z wymienionych poniżej kaw, w każdym z dostępnych rozmiarów, wynosi 2 zł. Aby móc skorzystać z promocji i odebrać kawę w McDonald's za 2 zł, wystarczy po prostu przyjść do dowolnego lokalu w godzinach jego otwarcia. Do wyboru mamy aż 7 rodzajów napojów. Aby odebrać kawę za 2 zł w McDonald's nie trzeba dokonywać żadnego dodatkowego zakupu, wystarczy poprosić o napój przy kasie.

Promocja Kawowe poniedziałki w McDonald's obowiązuje w każdy kolejny poniedziałek, począwszy od 4 marca 2019 roku, aż do jej odwołania. O zakończeniu promocji organizator poinformuje na stronie internetowej www.mcdonalds.pl z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Na stronie internetowej McDonald's pojawiła się oficjalna informacja - poniedziałek 03.06.2019 będzie ostatnim dniem promocji.

Nowa promocja w McDonald's i kawy za 2 zł obowiązują od września 2019 roku do odwołania, czyli do 25 listopada 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć w poniższym artykule:

Kawa za 2 zł w McDonald's - od kiedy i do kiedy promocja oraz na czym polega? [WRZESIEŃ 2019]

Kawa za 2 zł w McDonald's - na jakie kawy obowiązuje promocja?

Kawa w ramach promocji "Kawowe poniedziałki" w McDonald's serwowana jest w opakowaniach na wynos, dzięki czemu można się nią rozkoszować na miejscu w restauracji lub zabrać ją ze sobą. Promocja dotyczy wszystkich klasycznych kaw we wszystkich dostępnych rozmiarach, czyli:

  • espresso
  • podwójne espresso
  • kawa czarna
  • kawa z mlekiem
  • café latte
  • cappuccino
  • flat white

W promocji Kawowe poniedziałki uczestniczą wszystkie restauracje McDonald's oraz kawiarnie McCafé w Polsce, za wyjątkiem restauracji McDonald's na terenie portu lotniczego im. F. Chopina w Warszawie oraz portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Regulamin Promocji dostępny jest na stronie internetowej www.mcdonalds.pl.

McDonald's - gratis do kawy 2019: jak dostać darmowe śniadanie i co to jest?

RadioZET.pl/KP