Zamknij

Kawa za 2 zł w McDonald's - od kiedy i do kiedy promocja oraz na czym polega? [WRZESIEŃ 2019]

Jolanta Waligóra
04.11.2019 09:24
Kawa za 2 zł w McDonalds - od kiedy i do kiedy promocja oraz na czym polega? [WRZESIEŃ 2019]
fot. Tomasz Kawka/East News

Akcja "Kawowe poniedziałki w McDonald's" we wrześniu 2019 rozpoczęła się w pierwszej połowie miesiąca. Promocja - jak sama nazwa wskazuje - obowiązuje w każdy poniedziałek. W tych dniach wybrane kawy można zakupić za jedyne 2 zł. Sprawdzamy, do kiedy "Kawa za 2 zł w McDonald's" i na czym polega akcja.

"Kawowe poniedziałki w McDonald's" - wrzesień 2019: od kiedy promocja? Do kiedy potrwa akcja? Na czym polega i kto może z niej skorzystać? Na jakie kawy obowiązuje promocja? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o akcji "Kawa za 2 zł w McDonald's".

Kawowe poniedziałki w McDonald's - od kiedy i do kiedy we wrześniu 2019?

Dla wszystkich miłośników kawy mamy bardzo dobre wiadomości - akcja "Kawa za 2 zł w McDonald's" we wrześniu 2019 już wystartowała. Długo wyczekiwana promocja restauracji obowiązuje w każdy kolejny poniedziałek, począwszy od 9 września. W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, do kiedy "Kawowe poniedziałki w McDonald's". Akcja potrwa do 25 listopada.

W promocji "Kawa za 2 zł w McDonald's" uczestniczą wszystkie restauracje McDonald’s oraz kawiarnie McCafé w Polsce, z wyjątkiem restauracji McDonald’s i kawiarni McCafé na terenie portu lotniczego im. F. Chopina w Warszawie oraz portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Warto także zaznaczyć, że promocja nie obowiązuje przy zakupach w ramach usługi McDelivery.

Kawa za 2 zł w McDonald's - wrzesień 2019: na czym polega promocja?

Zasady akcji "Kawowe poniedziałki w McDonald's" we wrześniu 2019 są bardzo proste. Aby skorzystać z promocji wystarczy po prostu przyjść do dowolnego lokalu (z wyjątkiem powyżej wymienionych) w godzinach jego otwarcia. Do wyboru mamy aż 7 rodzajów napojów. Aby odebrać kawę za 2 zł w McDonald's nie trzeba dokonywać żadnego dodatkowego zakupu. Wystarczy poprosić o napój przy kasie.

Promocja w McDonald's we wrześniu 2019 dotyczy poniżej wymienionych kaw:

  • kawa czarna – mała i średnia
  • kawa z mlekiem – mała i średnia
  • kawa cappuccino – mała i średnia
  • kawa café latte – mała i średnia
  • kawa flat white – mała i średnia
  • kawa espresso
  • kawa double espresso
Zagłosuj

Lubisz restaurację McDonald's?

Liczba głosów:

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej mcdonalds.pl.

RadioZET.pl/JW