Zamknij

Kayah Bregovic: koncert 2018 - bilety, data, miejsce

Redakcja
22.03.2018 14:21
Kayah Bregovic: koncert 2018 - bilety, data, miejsce
fot. screen youtube.com/channel/UCFtnnntBtA2GhKwyD1RfVIA

Koncert Kayah Bregovic 2018 już niebawem w Warszawie. Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki ponownie wystąpi razem na scenie i zaprezentuje znane utwory z kultowej płyty, która wydana została przed kilkunastoma laty. Przedstawiamy najistotniejsze informacje dotyczące koncertu Kayah Bregovic 2018.

Kayah Bregovic: koncert 2018 - bilety, kiedy, gdzie? To częste pytania zadawane przez internautów. Sprawdź, co warto wiedzieć o nadchodzącym koncercie Kayah Bregovic 2018.

» Taconafide koncert: bilety, data, miejsce - kiedy premierowy występ duetu? «

Kayah Bregovic: koncert 2018 - data i miejsce wydarzenia

Kayah Bregovic, czyli jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki, ponownie wystąpi na scenie w Warszawie. Podczas koncertu Kayah Bregovic 2018 usłyszymy popularne utwory pochodzące z kultowej i wydanej prawie dwie dekady temu płyty. Znalazły się na niej takie przeboje, jak "Byłam różą", "Śpij kochanie, śpij", "Nie ma, nie ma ciebie", czy "Prawy do lewego". Wspomniany album "Kayah Bregovic" wydany został w 1999 roku i został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując tym samym status diamentowej płyty. 

Gdzie i kiedy koncert Kayah Bregovic 2018? Wydarzenie odbędzie się w piątek, 5 października o godzinie 19:00 (otwarcie bramek przewidziane jest na godzinę 18:00). Duet wystąpi na warszawskim Torwarze. Przypominamy, że w ubiegłym roku Kayah Bregovic ruszyli na wspólną trasę koncertową, w ramach której zagrali 8 koncertów w 7 polskich miastach. Ich występy zobaczyło łącznie ponad 22 tys. osób.

Koncert Kayah i Bregovic 2018: bilety na wydarzenie

Bilety na koncert Kayah i Bregovic 2018 można nabyć za pośrednictwem strony followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży - Saturn, MediaMarkt i empik. Ceny biletów na koncert Kayah i Bregovic 2018 oscylują w granicach od 129 do 169 zł. Dostępne są zarówno numerowane miejsca siedzące, jak i miejsca stojące na płycie.

RadioZET.pl/JW