Zamknij

Kazimiernikejszyn 2020 - kto zagra, kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, LINE-UP]

Jolanta Waligóra
27.11.2019 13:26
Kazimiernikejszyn 2020 - kto zagra, kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, LINE-UP]
fot. Mat.prasowe

Kazimiernikejszyn w 2020 roku odbędzie się w drugiej połowie lipca w - jak sama nazwa wskazuje - Kazimierzu Dolnym. Choć wiele informacji na temat muzycznego wydarzenia owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto zagra na Kazimiernikejszyn 2020, kiedy i gdzie się odbędzie impreza.

Kazimiernikejszyn 2020 - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto zagra podczas festiwalu? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto zagra na Kazimiernikejszyn w 2020 i jaki jest program imprezy.

Kazimiernikejszyn 2020 - kto zagra na festiwalu? [PROGRAM, LINE-UP]

Informacje na temat tego, kto zagra na Kazimiernikejszyn 2019, szczególnie interesują wiele osób. Choć wiele szczegółów na temat kolejnej odsłony muzycznego wydarzenia owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Pierwszą gwiazdą długo wyczekiwanej imprezy została Kasia Nosowska, która na scenie pojawi się w czwartek 16 lipca. W tym samym terminie wystąpi także Mrozu.

Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje dotyczące line-upu Kazimiernikejszyn 2020, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w Kazimiernikejszyn w 2020?

Liczba głosów:

Kiedy i gdzie Kazimiernikejszyn 2020? [DATA, MIEJSCE]

Festiwal Kazimiernikejszyn w 2020 roku odbędzie się w dniach 15-19 lipca (środa-niedziela). Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce - jak sama nazwa wskazuje - w Kazimierzu Dolnym. 

Bilety na Kazimiernikejszyn 2020 będzie można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/JW