Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV, o której i gdzie oglądać w święta?

06.12.2018 11:03

Kiedy "Kevin sam w domu" 2018 w TV? Film z Macaulayem Culkinem to dla wielu Polaków nieodłączny element świąt. Co roku przed telewizory zasiadają miliony osób, którym trudno wyobrazić sobie święta bez "Kevina samego w domu". W końcu emisja filmu w tym okresie została niepisaną tradycją. O której oglądać i gdzie? Informacje na temat transmisji, można znaleźć poniżej.

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV, o której i gdzie oglądać w święta? fot. Youtube/TikTak i DJmaster

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w telewizji w święta? O której godzinie emisja? Gdzie oglądać? Sprawdzamy szczegółowe informacje - kanał, data i godzina emisji.

» Prezenty na Święta - DIY, dla dziewczyny, dla chłopaka. Jaki prezent? «

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV?

Kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2018? Emisja filmu z Macaulayem Culkinem w święta to niepisana tradycja. W Telewizji Polsat już od kilkunastu lat w okresie bożonarodzeniowym można oglądać przygody Kevina, a wielu Polaków - mimo że oglądało go już tysiące razy - nie wyobraża sobie bez niego świąt. Kiedy w 2010 roku, Telewizja Polsat zdecydowała się nie emitować filmu, zaprotestowało prawie 90 tysięcy osób, po czym stacja zdecydowała się przywrócić klasyk na antenę. W Wigilię 2016 roku film zanotował największą oglądalność - przed telewizorami zasiadło wtedy 4,44 miliona widzów.

"Kevin sam w domu" 2018 w TV wyemitowany zostanie w Wigilię, czyli w poniedziałek, 24 grudnia.

» Wigilia 2018 - wolne 24 grudnia od pracy i szkoły czy nie? «

"Kevin sam w domu" 2018 w TV - gdzie oglądać, o której godzinie?

Film "Kevin sam w domu" 2018 w TV tradycyjnie będzie można oglądać w Telewizji Polsat. Klasyk wyemitowany zostanie o godzinie 20:00. 

Film opowiada historię o chłopcu Kevinie (Macaulay Culkin), który przypadkowo został w domu sam na święta, podczas gdy jego rodzina wyjechała za granicę. 8-letni chłopak odkrywa, że jego dom chcą okraść dwaj włamywacze. Kevin robi wszystko, by nie dać rabusiom ziścić ich planu i zastawia na nich pułapki.

RadioZET.pl/JW

Oceń