Zamknij

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV, o której i gdzie oglądać w święta?

Redakcja
24.12.2018 08:46
"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV, o której i gdzie oglądać w święta?
fot. Youtube/TikTak i DJmaster

Kiedy "Kevin sam w domu" 2018 w TV? Film z Macaulayem Culkinem to dla wielu Polaków nieodłączny element świąt. Co roku przed telewizory zasiadają miliony osób, którym trudno wyobrazić sobie święta bez "Kevina samego w domu". W końcu emisja filmu w tym okresie została niepisaną tradycją. O której oglądać i gdzie? Informacje na temat transmisji, można znaleźć poniżej.

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w telewizji w święta? O której godzinie emisja? Gdzie oglądać? Sprawdzamy szczegółowe informacje - kanał, data i godzina emisji.

» Koncert kolęd 2018: Polsat, TVP1, TVP2 - kto wystąpi, kiedy, o której oglądać? «

"Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV?

Kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2018? Emisja filmu z Macaulayem Culkinem w święta to niepisana tradycja. W Telewizji Polsat już od kilkunastu lat w okresie bożonarodzeniowym można oglądać przygody Kevina, a wielu Polaków - mimo że oglądało go już tysiące razy - nie wyobraża sobie bez niego świąt. Kiedy w 2010 roku, Telewizja Polsat zdecydowała się nie emitować filmu, zaprotestowało prawie 90 tysięcy osób, po czym stacja zdecydowała się przywrócić klasyk na antenę. W Wigilię 2016 roku film zanotował największą oglądalność - przed telewizorami zasiadło wtedy 4,44 miliona widzów.

"Kevin sam w domu" 2018 w TV wyemitowany zostanie w Wigilię, czyli w poniedziałek, 24 grudnia. Z kolei powtórkę będzie można oglądać we wtorek, 25 grudnia o godzinie 16:25 w Polsacie.

»  Titanic w TV 2018 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w Święta? «

"Kevin sam w domu" 2018 w TV - gdzie oglądać, o której godzinie?

Film "Kevin sam w domu" 2018 w TV tradycyjnie będzie można oglądać w Telewizji Polsat. Klasyk wyemitowany zostanie o godzinie 20:00. 

» Program TV na Święta 2018: koncerty kolęd, "Kevin sam w domu" i inne

Film opowiada historię o chłopcu Kevinie (Macaulay Culkin), który przypadkowo został w domu sam na święta, podczas gdy jego rodzina wyjechała za granicę. 8-letni chłopak odkrywa, że jego dom chcą okraść dwaj włamywacze. Kevin robi wszystko, by nie dać rabusiom ziścić ich planu i zastawia na nich pułapki.

»  "Rolnik szuka żony": świąteczny odcinek 2018 - kiedy, o której oglądać? «

RadioZET.pl/JW