Zamknij

Kevin sam w domu 2019 - kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać w święta? [PROGRAM TV]

Jolanta Waligóra
24.12.2019 12:36
Kevin sam w domu 2019 - kiedy w TV, o której godzinie i gdzie oglądać w święta?
fot. Everett Collection/EASTNEWS

Kiedy "Kevin sam w domu" 2019 w telewizji? Film z Macaulayem Culkinem w roli głównej to dla wielu Polaków nieodłączny element świąt. Co roku przed telewizory zasiadają miliony osób, którym trudno wyobrazić sobie święta bez Kevina. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2019 i o której oglądać, można znaleźć poniżej.

"Kevin sam w domu" w TV 2019 - kiedy w święta w telewizji? Gdzie obejrzeć kultowy film o przygodach Kevina? O której godzinie transmisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Kevin sam w domu" w telewizji 2019.

Kevin sam w domu w TV 2020 - kiedy film w telewizji, gdzie i o której oglądać? [MARZEC]

Kevin sam w domu 2019 - kiedy w telewizji i czy będzie w święta? [PROGRAM TV]

Dla wszystkich osób, które zastanawiają się, czy i kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2019 w święta, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że film z Macaulayem Culkinem w roli głównej wyemitowany zostanie w okresie bożonarodzeniowym. W końcu emisja filmu o przygodach Kevina w święta to niepisana tradycja. W Telewizji Polsat już od kilkunastu lat w okresie bożonarodzeniowym można oglądać "Kevina samego w domu", a wielu Polaków - mimo że oglądało go już tysiące razy - nie wyobraża sobie bez niego świąt.

Kiedy w 2010 roku, Telewizja Polsat zdecydowała się nie emitować filmu, zaprotestowało prawie 90 tysięcy osób, po czym stacja zdecydowała się przywrócić klasyk na antenę. Według danych Nielsen Audience Measurement w ubiegłym roku kultowa komedia przyciągnęła przed telewizory 4,5 miliona widzów. 

"Kevin sam w domu" w TV w 2019 roku wyemitowany zostanie w Wigilię, 24 grudnia. To jednak nie pierwszy raz, kiedy możemy oglądać film o przygodach małego chłopca w tym roku - Telewizja Polsat wyemitowała już komedię w sobotę 6 października. 

Kolędowanie z Polsatem 2019 - kiedy, o której oglądać i kto wystąpi? [TRANSMISJA, GWIAZDY]

Kevin sam w domu w TV 2019 - o której godzinie i gdzie oglądać? [WIGILIA]

Wielu fanów komedii - oprócz informacji na temat tego, kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2019 - szuka także godziny emisji. Film o przygodach uwielbianego przez wszystkich chłopca będzie można oglądać o godzinie 20:05 na antenie Telewizji Polsat.

Quiz. Jak dobrze znasz film „Kevin sam w domu”?

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Kevina samego w domu" w święta?

Liczba głosów:

Film opowiada historię o chłopcu Kevinie (Macaulay Culkin), który przypadkowo został w domu sam na święta, podczas gdy jego rodzina wyjechała za granicę. 8-letni chłopak odkrywa, że jego dom chcą okraść dwaj włamywacze. Kevin robi wszystko, by nie dać rabusiom ziścić ich planu i zastawia na nich pułapki.

RadioZET.pl/JW