Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy w telewizji, o której i gdzie oglądać?

23.09.2019 15:15

Kiedy "Kevin sam w domu" 2019 w TV i "Kevin sam w Nowym Jorku"? Filmy z Macaulayem Culkinem to dla wielu Polaków nieodłączny element świąt. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy zastanawiają się, czy w tym roku będzie można obejrzeć w Polsacie film "Kevin sam w domu": kiedy w telewizji pojawi się kultowa produkcja z lat 90. i o której godzinie emisja.

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy w telewizji, o której i gdzie oglądać? fot. 20TH CENTURY FOX / Album / East News

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy w telewizji, o której i gdzie oglądać? Czy "Kevin sam w domu" w Polsacie pojawi się na Święta Bożego Narodzenia? Kiedy oglądać kontynuację filmu, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku"? Sprawdzamy 

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy oglądać w telewizji?

Choć do świąt pozostało jeszcze kilkanaście tygodni, wiele osób już teraz zastanawia się, kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2019? Emisja filmu z Macaulayem Culkinem w Polsce w okresie świąt stała się już niepisaną tradycją. Co roku przed telewizory zasiadają miliony osób, którym trudno wyobrazić sobie święta bez kultowej produkcji z lat dziewięćdziesiątych.

"Kevin sam w domu" 2019 w TV wyemitowany zostanie wcześniej, bo już w październiku. Film będzie można obejrzeć już w sobotę, 5 października 2019 roku, a tydzień później - czyli 12 października - nastąpi emisja drugiej części, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku".

Jak na razie Polsat nie informuje, czy stacja pokaże film "Kevin sam w domu" w tegoroczne święta. Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawi się program telewizyjny na Święta 2019 i data emisji filmu "Kevin sam w domu" zostanie oficjalnie potwierdzona.

Akcja filmu dzieje się od wieczora 21 grudnia do poranka 25 grudnia, głównie w domu McCallisterów w Chicago, ale również w innych częściach tego miasta oraz na lotniskach i w hotelu w Paryżu, na lotniskach w Dallas i Scranton oraz w ciężarówce jadącej ze Scranton do Chicago.

SONDA

O której godzinie i gdzie oglądać "Kevin sam w domu" w telewizji?

"Kevin sam w domu" obejrzeć będzie można w Polsacie o godzinie 20.05. Tydzień później dokładnie o tej samej porze nastąpi emisja filmu "Kevin sam w Nowym Jorku".

W Polsce "Kevin sam w domu" stał się fenomenem i częścią świątecznej tradycji. W 2010 roku telewizja Polsat nie uwzględniła filmu w świątecznej ramówce, co spotkało się z protestem ponad 90 tysięcy osób na Facebooku. Fani zwyciężyli i film wyświetlany jest już nieprzerwanie ponad 10 lat w okresie świątecznym. W Wigilię 2016 roku film zanotował największą oglądalność z wynikiem 4,44 miliona widzów.

RadioZET.pl/KP

Oceń