Zamknij

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy w telewizji, o której i gdzie oglądać w Święta?

Karolina Piotrowska
16.12.2019 12:25
Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy w telewizji, o której i gdzie oglądać?
fot. 20TH CENTURY FOX / Album / East News

Kiedy "Kevin sam w domu" 2019 w TV i "Kevin sam w Nowym Jorku"? Filmy z Macaulayem Culkinem to dla wielu Polaków nieodłączny element Świąt. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy zastanawiają się, czy w tym roku będzie można obejrzeć w Polsacie film "Kevin sam w domu": kiedy w telewizji pojawi się kultowa produkcja z lat 90. i o której godzinie emisja.

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy w telewizji, o której i gdzie oglądać? Czy "Kevin sam w domu" w Polsacie pojawi się na święta Bożego Narodzenia? Kiedy oglądać kontynuację filmu, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku"? Sprawdzamy informacje oraz godziny emisji.

Kevin sam w domu w TV 2020 - kiedy film w telewizji, gdzie i o której oglądać? [MARZEC]

Kevin sam w domu w TV 2019 - kiedy oglądać w telewizji w Święta?

Choć do Świąt pozostało jeszcze trochę czasu, wiele osób już teraz zastanawia się, kiedy "Kevin sam w domu" w TV 2019? Emisja filmu z Macaulayem Culkinem w Polsce w okresie Świąt stała się już niepisaną tradycją. Co roku przed telewizory zasiadają miliony osób, którym trudno wyobrazić sobie ten czas bez kultowej produkcji z lat dziewięćdziesiątych.

"Kevin sam w domu" 2019 w TV wyemitowany został wcześniej, bo już w październiku. Film można było obejrzeć już w sobotę, 5 października 2019 roku, a tydzień później - czyli 12 października - nastąpiła emisja drugiej części, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku".

Wiele osób zastanawia się jednak, czy stacja pokaże film "Kevin sam w domu" w Święta 2019. Pierwsza część zostanie wyemitowana w Wigilię, a powtórkę będzie można obejrzeć w pierwszy dzień świąt. Podobnie drugą część filmu, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku" - po raz pierwszy będzie można obejrzeć go w Wigilię, a powtórkę w środę, 25 grudnia.

Akcja filmu dzieje się od wieczora 21 grudnia do poranka 25 grudnia, głównie w domu McCallisterów w Chicago, ale również w innych częściach tego miasta oraz na lotniskach i w hotelu w Paryżu, na lotniskach w Dallas i Scranton oraz w ciężarówce jadącej ze Scranton do Chicago.

O której godzinie i gdzie oglądać "Kevin sam w domu" w telewizji?

"Kevin sam w domu" obejrzeć będzie można w Polsacie o godzinie 20.00 w Wigilię. Kolejnego dnia, czyli w środę, 25 grudnia o godzinie 16.30 wyemitowana zostanie powtórka, również w telewizji Polsat. Dokładnie w tych samych dniach będzie można obejrzeć film "Kevin sam w Nowym Jorku", jednak na innym kanale. Emisja filmu nastąpi na Polsat Film - po raz pierwszy w Wigilię, 24 grudnia o godzinie 23.10 oraz w Boże Narodzenie, 25 grudnia o godzinie 21.00.

W Polsce "Kevin sam w domu" stał się fenomenem i częścią świątecznej tradycji. W 2010 roku telewizja Polsat nie uwzględniła filmu w świątecznej ramówce, co spotkało się z protestem ponad 90 tysięcy osób na Facebooku. Fani zwyciężyli i film wyświetlany jest już nieprzerwanie ponad 10 lat w okresie świątecznym. W Wigilię 2016 roku film zanotował największą oglądalność z wynikiem 4,44 miliona widzów.

RadioZET.pl/KP