Zamknij

Kevin sam w domu w TV: kiedy, gdzie i o której oglądać? [2017]

Redakcja
21.12.2017 12:03
Gdzie obejrzeć "Kevin sam w domu" - Boże Narodzenie 2017
fot. filmweb.pl

Wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez filmu "Kavin sam w domu" w TV. Kiedy, gdzie i o której oglądać ten filmowy klasyk? Ten świąteczny czas to idealna okazja do przypomnienia sobie losów Kevina, o którym zapomniała cała rodzina.

"Kevin sam w domu" swoją premierę miał 27 lat temu, a telewizja Polsat emituje go podczas Bożego Narodzenia już od 10 lat. To niewątpliwie imponujący wynik. Film ten wpisuje się w świąteczna atmosferę tak samo, jak prószący śnieg czy świąteczne piosenki.

Kevin sam w domu 2017: na którym kanale?

Wszyscy czekamy na emisję "Kevina samego w domu" - 2017 rok nie może przerwać tej bożonarodzeniowej tradycji. Telewizja Polsat nie odejdzie od tradycji i będzie transmitować ten filmowy hit, uwielbiany przez tysiące widzów.

Pierwsza emisja "Kevina..." w Polsce odbyła się w roku 1992, czyli dwa lata po jego światowej premierze. Była to jego polska premiera. W tym roku Telewizja Polsat wyemituje losy amerykańskiego chłopca w Wigilię, o godzinie 20:05. Kevin McAllister zostaje sam na święta w swoim rodzinnym domu po tym, jak jego rodzina wylatuje na Święta Bożego Narodzenia do Francji. Chłopiec musi stawić czoła dwom złym bandytom, którzy chcą włamać się do jego domu. 

Zdjęcia do tego filmu realizowane były w między innymi w Highland Park (Illinois, USA) oraz w Paryżu (Francja). Istnieją 4 części filmu "Kevin sam w domu". Aktor, który wciela się w rolę chłopca, nazywa się Macaulay Culkin. Jedynie w części "Alex-Sam w domu" główną role gra Alex D. Linz.

RadioZet.pl/filmweb.pl/JH