Zamknij

Kij i piłka kosztują razem 1,10 zł. Piłka jest droższa od kija o 1 zł. Ile kosztuje kij? MILIONERZY

30.06.2020 16:00
Kij i piłka kosztują razem 1,10 zł. Piłka jest droższa od kija o 1 zł. Ile kosztuje kij? MILIONERZY
fot. Stanisław Kowalczuk/East News

Kij i piłka kosztują razem złoty dziesięć. Piłka jest droższa od kija o złotówkę. Ile kosztuje kij? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 125 000 złotych.

Kij i piłka kosztują razem złoty dziesięć. Piłka jest droższa od kija o złotówkę. Ile kosztuje kij? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 125 000 złotych.

Kij i piłka kosztują razem złoty dziesięć. Piłka jest droższa od kija o złotówkę. Ile kosztuje kij? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Kij i piłka kosztują razem złoty dziesięć. Piłka jest droższa od kija o złotówkę. Ile kosztuje kij? Uczestnik Milionerów miał do wyboru cztery odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Oto one: 

A. Pięć groszy

B. Dziesięć groszy

C. Złotówkę

D. Złotówkę i pięć groszy

Uczestnik po chwili zastanowienia wybrał odpowiedź A.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Kij i piłka kosztują razem złoty dziesięć. Piłka jest droższa od kija o złotówkę. Ile kosztuje kij? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to pięć groszy. Uczestnik wygrał 125 tysięcy i mógł grać o ćwierć miliona złotych.   

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB