Zamknij

Karina Zuchora - kim jest kobieta, która skradła serce Jarosława Kreta?

Anna Skalik
15.06.2020 22:54
Karina Zuchora
fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Kim jest Karina Zuchora i co ją łączy z Jarosławem Kretem? "Pogodynek" i piękna finalistka jednego z kulinarnych show widywani są razem już od dłuższego czasu. Sprawdzamy ile ma lat, czym się zajmuje i kim jest Karina Zuchora.

Karina Zuchora to nowa dziewczyna Jarosława Kreta? Piękna kobieta i znany prezenter pogody widują się od kilku miesięcy, a media już okrzyknęły ich parą. Nowa partnerka pogodynka wzbudza coraz większą ciekawość internautów, dlatego my przypominamy jej sylwetkę. Kim jest Karina Zuchora i skąd ją znamy?

Karina Zuchora w MasterChefie

Po raz pierwszy Karinę mogliśmy zobaczyć w kulinarnym show MasterChef. Finalistka programu zajęła w nim drugie miejsce. Od razu po zakończeniu show dostała pracę w jednej z restauracji. Jednak nie od początku zanosiło się na to, że Karina będzie szefową kuchni. Wcześniej jej pasją był sport. Studiowała wychowanie fizyczne i uprawiała lekkoatletykę. Aktywne formy wypoczynku nadal nie są jej obce - podobnie jak Jarosławowi Kretowi. To jedne z zainteresowań, które połączyły Zuchorę i Kreta. Inne to zamiłowanie do zwierząt. Tych dwoje spotkało się bowiem przy okazji charytatywnej akcji Master Chef for Dogs, gdzie obydwoje zostali zaproszeni.

Ile lat ma Karina Zuchora?

Choć związek Kariny Zuchory i Jarosława Kreta nie został przez żadne z nich oficjalnie potwierdzony, to jednak wiele portali plotkarskich już od dawna sugeruje, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń - nawet mimo dzielącej ich sporej różnicy wieku. Zuchora ma 29 lat, a Jarosław Kret 56.

Nie potwierdzają, ale i nie zaprzeczają pogłoskom. Przeciwnie - na Instagramie ich wzajemne komentarze dają do myślenia. Na przykład pogodynek napisał niedawno: "Poślub kogoś, kto dobrze gotuje. Uroda przemija, głód nigdy". Karina skomentowała wówczas krótko, ale wymownie: "Mądre". Co ciekawe, Jarosław Kret coraz częściej dzieli się jakimiś kulinarnymi popisami, a nawet zdarzyło mu się chwalić w sieci śniadaniem, które podano mu do łóżka.

Czy rzeczywiście Kret i Zuchora są parą? Na wszelki wypadek życzymy im wszystkiego dobrego.