Zamknij

Kingsman: The Great Game - premiera, obsada i zwiastun prequelu trylogii

Jolanta Waligóra
30.05.2019 10:37
Kingsman: The Great Game - premiera, obsada i zwiastun prequelu trylogii
fot. Erik Pendzich/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kiedy premiera "Kingsman: The Great Game"? Prequel trylogii pojawi się w kinach w następnym roku, ale już teraz ogłaszane są kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Najważniejsze informacje o "Kingsman: The Great Game", obsadę i datę premiery, można znaleźć poniżej.

"Kingsman: The Great Game" - kiedy premiera prequelu trylogii? Kto zagra? O czym będzie film? Co warto wiedzieć o nowej produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania. Szczegółowe informacje o filmie "Kingsman: The Great Game" - data premiera, obada i zwiastun, zamieszczamy w tym artykule.

Kingsman: The Great Game - premiera i obsada prequelu trylogii

Dla wszystkich osób, które od dawna zastanawiają się, kiedy "Kingsman: The Great Game" trafi do kin, mamy dobre wiadomości - data premiery prequelu trylogii jest już znana. Film zadebiutuje na świecie 12 lutego 2020 roku, czyli przed premierą trzeciej części produkcji. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera "Kingsman: The Great Game" w Polsce. Prawdopodobnie jednak film trafi do kin w tym samym dniu lub kilka dni po premierze światowej.

Obsada "Kingsman: The Great Game" jest naprawdę imponująca. W filmie zagrają m.in. Gemma Arterton, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Ralph Fiennes, Daniel Brühl, Stanley Tucci, Charles Dance czy Rhys Ifans. Dodatkowo niedawno do obsady "Kingsman: The Great Game" dołączył także Liam Neeson, znany m.in. z "Uprowadzonej" czy "Listy Schindlera". Za reżyserię i scenariusz odpowiada Matthew Vaughn.

Zwiatun Kingsman: The Great Game - o czym będzie film?

"Kingsman: The Great Game" to prequel serii o kultowych przygodach Eggsy'ego. Film skupiać się będzie na początkach organizacji i wydarzeniach z początku XX wieku. Głównym bohaterem filmu ma być Conrad, czyli syn księcia Oxfordu. Młody mężczyzna wkroczy do świata szpiegów i zakulisowych rozgrywek.

Zagłosuj

Wybierasz się na film "Kingsman: The Great Game"?

Liczba głosów:

Zwiastun "Kingsman: The Great Game" nie został jeszcze opublikowany. Jeśli tylko pojawi się w sieci, zamieścimy go w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW