Zamknij

Kino samochodowe - Warszawa 2020: repertuar, terminy, miejsca seansów i ceny biletów

Jolanta Waligóra
04.05.2020 09:58
Kino samochodowe - Warszawa 2020: repertuar, terminy, miejsca seansów i ceny biletów
fot. SHUTTERSTOCK

Kina samochodowe w Warszawie w 2020 wystartują jeszcze w pierwszej połowie roku. Choć wiele informacji na ten temat owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy wszystko o repertuarze kina samochodowego w Warszawie 2020, datach oraz miejscach seansów w stolicy.

Kino samochodowe w Warszawie 2020 - kiedy odbędą się seanse? Gdzie będą mieć miejsce? Jaki jest repertuar? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o repertuarze kina samochodowego w Warszawie 2020, datach oraz lokalizacjach seansów.

Kino samochodowe w Warszawie 2020 - kiedy i gdzie odbędą się seanse? [TERMINY, MIEJSCA]

Informacje na temat tego, kiedy kino samochodowe w Warszawie 2020 i gdzie odbywać się będą długo wyczekiwane seanse, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu to doskonała alternatywa dla wszystkich fanów seansów filmowych, którzy z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce, nie mogą wybrać się do kina.

W tym trudnym czasie życie towarzyskie w Warszawie zostało zredukowane do minimum. Restauracje, obiekty rekreacyjne i kulturalne są w większości zamknięte a imprezy anulowane. Aby zapewnić Wam przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu, uruchomiamy Auto Kino Warszawa. Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie mogą oglądać je z własnego samochodu - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Niestety jeszcze wiele informacji na temat kina samochodowego w Warszawie 2020 owianych jest tajemnicą. Mimo to powoli pojawiają się kolejne szczegóły. Terminy i miejsca, w których odbywać się będą seanse, nie zostały jeszcze podane. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kino samochodowe - Warszawa 2020: REPERTUAR. Jakie filmy będzie można obejrzeć?

Wiadomo, że od czwartku do niedzieli będzie można przyjechać na seans od godziny 20:00. Filmy natomiast rozpoczynać się będą o 21:00. Dodatkowo w weekendy odbywać się będą również pokazy rodzinne z popularnymi filmami dla dzieci i młodzieży (wstęp od godziny 17:00, a rozpoczęcie seansu zaplanowane jest na 18:00). 

Jeśli chodzi o repertuar kina samochodowego w Warszawie 2020, to trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Program nie został jeszcze opublikowany. Już teraz jednak można zagłosować w specjalnej ankiecie zamieszczonej przez organizatorów wydarzenia w mediach społecznościowych. Ankieta dotyczy filmów, które mają zostać wyświetlane.

Etapy odmrażania gospodarki. Jak będzie przebiegał proces znoszenia obostrzeń? [KORONAWIRUS]

Kino samochodowe 2020 w Warszawie - BILETY: ile kosztują?

Ceny biletów do kina samochodowego w Warszawie 2020 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie będzie to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Warto jednak zaznaczyć, że organizatorzy wylosują 5 podwójnych bezpłatnych biletów w pakiecie z pudełkiem przekąsek, wśród wszystkich, którzy udostępniają wydarzenie na Facebooku. 

Więcej informacji o kinie samochodowym w Warszawie 2020 można znaleźć pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/JW