Zamknij

Klapki Kubota w Biedronce: kiedy i w jakiej cenie kupisz kultowe Kuboty?

Anna Skalik
15.06.2020 16:14
Biedronka market
fot. Shutterstock

Klapki Kubota w Biedronce: w 2020 roku w ofercie marketów znanej sieci pojawiły się klapki kultowej polskiej marki Kubota. Letnie obuwie, które w latach 90. było prawdziwym modowym hitem, jest dostępne w kilku wariantach. Jakie kolory klapek Kubota są do wyboru i jaka jest cena tych butów?

Biedronka klapki Kubota miała w ofercie już kilkakrotnie. Teraz hitowe obuwie znów wraca i można się spodziewać, że wzbudzi olbrzymie zainteresowanie. Poprzednie akcje sprzedażowe pokazały, że klapki kultowej polskiej marki rozchodzą się w mgnieniu oka. Tym razem sieć sprzedaje klapki w trzech wersjach kolorystycznych.

Klapki Kubota w Biedronce 2020: kolory

Biedronka sprzedaje klapki Kubota w trzech wariantach: niebieskim, morskim i czerwonym. Choć oferta ta jest znacznie węższa niż w sklepie internetowym marki, to każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Co ważne, w Biedronce kupić można także markowe skarpety - bo jak wiadomo, jeśli klapki Kubota, to tylko w zestawie ze skarpetami! Kto pamięta lata 90., ten wie, że zestaw piankowych klapek na rzep i skarpet to prawdziwy letni szyk z przymrużeniem oka.

Ile kosztują klapki Kubota w Biedronce?

Biedronka co pewien czas wprowadza do oferty produkty różnych znanych polskich marek. Teraz, kiedy zbliża się sezon wakacyjnych wyjazdów i plażowania, znów padło na Kubotę. Jeśli szukasz wygodnych klapek na plażę i spacer po nadmorskim deptaku, koniecznie udaj się do Biedronki, bo kultowe Kuboty są tam dostępne prawie 10 złotych taniej, niż w sklepie internetowym marki - po 19,90.

A jaka jest historia popularnej dziś marki? Jak czytamy na stronie tej polskiej marki, pierwsze piankowe klapki Kubota na rzep przyjechały do Polski z dalekich Chin. Dwudziestokilkuletni Dorota i Wiesław, założyciele firmy, przywieźli je w wielkich torbach jadąc tysiące kilometrów koleją transsyberyjską przez rozległe stepy Mongolii i upadłe ZSRR. W ciągu kolejnych kilku lat miliony Polaków oszalały na punkcie tanich i wygodnych klapków Kubota. Gospodarcze oraz społeczne zmiany, które miały miejsce w Polsce na początku XXI wieku doprowadziły do zmniejszenia sprzedaży klapków Kubota. W sklepie Kubota można kupić m.in.  rozmaite klapki, skarpety, koszulki, czapeczki, worki pełniące funkcję plecaka.