Zamknij

Klaudia Bieszcz - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]

24.06.2020 17:18
Klaudia Bieszcz - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / @klaudiabieszcz

Kim jest Klaudia Bieszcz, jedna z uczestniczek nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Klaudia Bieszcz, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Klaudia Bieszcz - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednej z uczestniczek nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Klaudia Bieszcz - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [WIEK, WZROST]

Jedna z uczestniczek FAME czy SHAME, Klaudia Bieszcz ma 23 lata. Urodziła się i dorastała w Rzeszowie. Jak czytamy w informacjach na jej temat, Przez jakiś czas mieszkała za granicą, ale niedawno wróciła do ojczyzny. W październiku planuje rozpocząć studia. Lubi chodzić na siłownię i do klubu fitness. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Klaudii Bieszcz. Pozostałe informacje o uczestniczce będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Klaudii Bieszcz są: Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Marta RentelKinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek.

FAME czy SHAME: Klaudia Bieszcz - Instagram, Tik Tok, YouTube

Uczestniczka FAME czy SHAME Klaudia Bieszcz jest TikTokerką, udziela się również na Instagramie. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe