Zamknij

Klaudia El Dursi - pochodzenie, wzrost, wiek, dzieci, mąż: kim jest prowadząca "Hotel Paradise"?

01.09.2020 11:07
Klaudia El Dursi - pochodzenie, wzrost, wiek, dzieci, mąż: kim jest prowadząca "Hotel Paradise"?
fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi to prowadząca nowy program "Hotel Paradise". Celebrytka szerzej publiczności dała się już poznać w innym show TVN "Top Model", w którym zajęła wysokie piąte miejsce. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Klaudia El Dursi, jej pochodzenie, wiek, wzrost, dzieci itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Klaudia El Dursi? Pochodzenie, rodzina, dzieci, mąż, wzrost, wiek, Instagram, "Top Model", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącej program "Hotel Paradise", można znaleźć w tym artykule.

Klaudia El Dursi z Hotel Paradise - kim jest prowadząca program?

Klaudia El Dursi to celebrytka, której największą popularność przyniósł program TVN "Top Model. Zostań modelką". Na castingu jako jedyna ze wszystkich uczestników otrzymała Złoty Bilet, a ostatecznie w show zajęła wysokie piąte miejsce.

Klaudia El Dursi nagrała pikantne WIDEO. Miało być prywatne, lecz trafiło do sieci

Co ciekawe, na swoim koncie ma wiele epizodycznych występów w serialach i filmach - mogliśmy ją oglądać m.in. w "BrzydUli", "Prosto w serce", "Jak się pozbyć cellulitu" czy "Chrzest". Ponadto przez jakiś czas Klaudia El Dursi była także "wodzianką" w show "Kuba Wojewódzki".  Co więcej, modelkę można było oglądać w wielu zagranicznych wydaniach magazynu "Playboy". Obecnie Klaudia El Dursi prowadzi pracownię krawiecką, w której przede wszystkim tworzy sukienki na zamówienie. 

Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program "Hotel Paradise". To format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

Hotel Paradise - kiedy premiera w 2020 i na czym polega nowy program? [ZASADY]

Na początku września 2020 roku Klaudia El Dursi będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie "Króla TVN-u" zasiądzie razem z Krzysztofem Gonciarzem.

Klaudia El Dursi - pochodzenie, wzrost, wiek, dzieci, mąż, Instagram

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat pochodzenia Klaudii El Dursi. Modelka swoją oryginalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Mama celebrytki jest natomiast Polką. Klaudia El Dursi urodziła się 28 lutego 1989 roku, więc w 2020 skończy 31 lat. Ma około 174 cm wzrostu, a jej wymiary to: 87/63/90 cm.

Klaudia El Dursi ma dwoje dzieci - Dawida oraz Jasia. Drugie dziecko modelka ma ze swoim obecnym partnerem, z którym związana jest już od kilku lat. 

Klaudia El Dursi pokazała syna. Dawid skończył 11 lat 

Klaudia El Dursi na Instagramie figuruje pod nazwą: klaudia_el_dursi. Obecnie obserwuje ją ponad 440 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW