Zamknij

Klaudia Marchewka - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka programu?

Karolina Piotrowska
12.04.2019 15:35
Klaudia Marchewka - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka programu?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Klaudia Marchewka? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Klaudia Marchewka.

Kim jest Klaudia Marchewka? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Klaudia Marchewka, ile ma lat, czym się zajmuje i inne informacje.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Klaudia Marchewka - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Klaudia Marchewka ma 25 lat i pochodzi z Nowej Huty. Obecnie mieszka w Krakowie. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Klaudia to wulkan energii, czym natychmiast zjednuje sobie ludzi. Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai. Odrzuca słodki, kobiecy wygląd - z wyboru jest typem chłopczycy.

Jej pasją jest sport, w szczególności bieganie. Regularnie bierze udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest maraton w Singapurze. Lubi się otaczać pozytywnymi ludźmi, ponieważ sama jest pełna optymizmu i radości. W wolnym czasie lubi także jeździć na motocyklu.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Klaudia Marchewka: co jeszcze o niej wiemy?

Klaudia Marchewka, uczestniczka "Big Brothera" 2019 pracuje jako kierowca karetki oraz ochroniarz imprez masowych. Jak sama przyznaje, w życiu zajmowała się już wieloma rzeczami - pracowała również w parku trampolin, a nawet przez jakiś czas sprzątała ludziom mieszkania.

Ma 11-letniego syna. Po śmierci mamy postanowiła adoptować swojego brata i zaopiekować się nim. Między rodzeństwem jest aż 14 lat różnicy.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP