Zamknij

Klaudia Pawicka: MMA, Instagram, Facebook - kim jest zawodniczka FFF?

Karolina Piotrowska
19.12.2019 12:12
Klaudia Pawicka: MMA, Instagram, Facebook - kim jest zawodniczka FFF?
fot. Instagram / @klaudiibull

Kim jest Klaudia Pawicka, zawodniczka gali MMA FFF? Wiek, MMA, Instagram, Facebook - sprawdzamy najczęściej wyszukiwane informacje na jej temat oraz co warto wiedzieć o Klaudii Pawickiej tuż przed wydarzeniem Free Fight Federation.

Klaudia Pawicka: Instagram, MMA, Instagram, Facebook - kim jest zawodniczka FFF? Sprawdzamy najważniejsze i najczęściej wyszukiwane informacje na jej temat.

Kto to jest Klaudia Pawicka - zawodniczka MMA FFF? [INFORMACJE]

Klaudia Pawicka jest reprezentantką Akademii Sportów Walki Wilanów i podobnie jak jej rywalka, Justyna Haba, z którą zmierzy się na gali MMA FFF, również stoczyła do tej pory dwa zawodowe starcia, ale nie zanotowała żadnej wygranej. Klaudia Pawicka jest utytułowaną zawodniczką w formułach uderzanych i kopanych. Jedną z takich walk stoczyła w Japonii na gali Shoot Boxing Girls S-Cup 2016. Ma na swoim koncie między innymi tytuł Mistrzyni Polski w sanda. Była także Mistrzynią Polski w thaiboxingu oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu. Po raz ostatni widzieliśmy warszawiankę w akcji w maju podczas Bushido FC.

Oprócz tego Klaudia Pawicka jest również psychologiem i seksuologiem, a także trenerem personalnym.

Kim jest Klaudia Pawicka? [INSTAGRAM, FACEBOOK]

Na Instagramie Klaudia Pawicka prowadzi swoje konto jako @klaudiibull. Obserwują ją tam ponad 5 tysiący użytkowników. Możemy znaleźć ją również na Facebooku jako Klaudia Pawicka- psycholog, seksuolog @klaudiapawickapsychologseksuolog.

Na gali MMA FFF Klaudia Pawicka zmierzy się z Justyną "Larą Croft" Habą. Otworzą one kartę wstępną sobotniego wydarzenia. Gala FFF będzie już drugą edycja wydarzenia, a odbędzie się ono w sobotę, 21 grudnia 2019. Sportowa impreza będzie mieć miejsce w Zielonej Górze. Początek zaplanowany jest na godzinę 19.00.

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

RadioZET.pl/KP