Zamknij

"Kler" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera, gdzie kupić, w jakiej cenie film?

Redakcja
28.01.2019 10:17
"Kler" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera, gdzie kupić, w jakiej cenie film?
fot. screen z youtube/KinoSwiatPL

Kiedy "Kler" na DVD i Blu-ray, gdzie kupić film i w jakiej cenie płyta to informacje, których poszukuje wiele osób, które nie widziały jeszcze produkcji Smarzowskiego i nie tylko. Wiadomo, że "Kler" na DVD trafi do sprzedaży jeszcze w lutym 2019 roku. Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej.

"Kler" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera filmu "Kler" na DVD i Blu-ray? Gdzie kupić? W jakiej cenie płyta? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje.

» Kler online - gdzie obejrzeć film Smarzowskiego za darmo w internecie? [CDA, ZALUKAJ] «

"Kler" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera filmu "Kler" na DVD?

Kiedy "Kler" na DVD? Premiera filmu Smarzowskiego na DVD i Blu-ray została ogłoszona - produkcja trafi do sprzedaży w środę, 6 lutego 2019 roku. Od tego dnia będzie można nabyć płytę w wybranych sklepach. Płyty "Kler" na DVD i Blu-ray zawierają audiodeskrypcję dla osób niewidzących oraz polskie napisy dla osób niesłyszących. Na nośnikach znajdzie się także wersja z angielskimi napisami.

Przypominamy, że film "Kler" miał premierę 28 września, a obejrzało go ponad 5 milionów widzów. To rekord wśród filmów wyświetlanych w polskich kinach w XXI wieku. Jak poinformował Kino Świat, "Kler" tylko w Polsce zarobił 105 261 308 złotych. Tym samym wyprzedził "Ogniem i mieczem" i stał się najbardziej kasową polską produkcją ostatnich 30 lat. Prawa do emisji filmu "Kler" sprzedano do wielu krajów m.in. Niemiec, Austrii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Kanady, USA. Szczegółowe informacje na temat kontrowersyjnej produkcji Smarzowskiego, można znaleźć w linku poniżej.

» Kler: premiera, zwiastun, obsada. O czym będzie film Smarzowskiego? «

Gdzie kupić "Kler" na DVD i w jakiej cenie film?

"Kler" na DVD i Blu-ray będzie można kupić we wszystkich kanałach sprzedaży i dużych sieciach handlowych m.in. w takich sklepach jak Empik, sklepy RTV AGD, Media Markt Saturn. Wersję filmu "Kler" na DVD będzie można kupić z bonusem w formie 24 stronicowej książki w twardej oprawie.

» "Kler" w Player - kiedy cały film "Kler" w Player, jaka cena za dostęp? «

Cena filmu "Kler" na DVD nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawią się takie informacje, zamieścimy je w tym artykule.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/JW