Zamknij

Kler online - gdzie obejrzeć film Smarzowskiego za darmo w internecie? [CDA, ZALUKAJ]

Redakcja
10.12.2018 11:38
Kler online - gdzie obejrzeć film Smarzowskiego za darmo w internecie? [CDA, ZALUKAJ]
fot. screen z youtube/KinoSwiatPL

"Kler" to długo wyczekiwany film Smarzowskiego, który trafił do kin w piątek, 28 września. Osoby, które niekoniecznie chcą wybrać się na sens, a produkcję wolą zobaczyć w domowym zaciszu, szukają informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Kler" online za darmo. Czy istnieje legalne źródło? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

"Kler" 2018 online: cały film na Cda, Zalukaj - gdzie obejrzeć film Smarzowskiego za darmo w internecie? Czy znajdziemy legalne źródło? Sprawdzamy, czy można legalnie obejrzeć Kler w internecie.

» Kler: premiera, zwiastun, obsada. O czym będzie film Smarzowskiego? «

"Kler" online - gdzie obejrzeć film za darmo w internecie? [CDA, ZALUKAJ]

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Kler" za darmo online, szukają przede wszystkim osoby, które nowy film Smarzowskiego chciałyby obejrzeć w domowym zaciszu. W internecie nie znajdziemy jednak żadnego legalnego źródła. Zatem obecnie jedyną możliwością obejrzenia legalnie filmu "Kler" jest wybranie się na seans do kina.

Jak informuje portal Wirtualnemedia, "Kler" na Showmax trafi w pierwszej kolejności po okresie dystrybucji kinowej. W planach jest również dystrybucja telewizyjna filmu. Jeśli pojawi się więcej informacji na temat możliwości obejrzenia filmu "Kler" w internecie zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» "Kler" w Player - kiedy cały film "Kler" w Player, jaka cena za dostęp? «

Film "Kler" - premiera, obsada, zwiastun, fabuła [INFORMACJE]

Premiera filmu "Kler" odbyła się 28 września. To właśnie w piątek produkcja trafiła do kin. W obsadzie filmu Smarzowskiego znaleźli się m.in. Janusz Gajos (Arcybiskup Mordowicz), Arkadiusz Jakubik (Ks. Kukula), Robert Więckiewicz (Ks. Trybus), Jacek Braciak (Ks. Liskowski). Zwiastun filmu "Kler" zamieszczamy poniżej.

"Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce. Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich." - brzmi opis dystrybutora kino.

» "Kler" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera, gdzie kupić, w jakiej cenie film? «

RadioZET.pl/JW