Zamknij

Klub Rossmann - co to, jak dołączyć, jak to działa i jak wykorzystać punkty? [ZASADY]

Jolanta Waligóra
16.04.2019 12:08
Klub Rossmann - co to, jak dołączyć, jak to działa i jak wykorzystać punkty? [ZASADY]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Dołączenie do Klubu Rossmann niesie ze sobą wiele korzyści. Użytkownicy aplikacji otrzymują atrakcyjne rabaty i zniżki, mogą pomagać organizacjom charytatywnym oraz - po zebraniu określonej liczby punktów - mieć pierwszeństwo w korzystaniu z promocji. Jak działa Klub Rossmann i jak wykorzystać punkty? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Klub Rossmann - jak się zarejestrować i dołączyć do Klubu? Jak wykorzystać punkty? Jak sprawdzić punkty? Jak to działa i w jaki sposób korzystać z aplikacji? Odpowiadamy na zadawane pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o Klubie Rossmann - co to jest i jakie są zasady.

Jak dołączyć do Klubu Rossmann i jak to działa?

Informacji na temat tego, jak dołączyć do Klubu Rossmann, szuka wiele osób, które jeszcze nie posiadają konta. Rejestracja w Klubie Rossmann jest bardzo prosta i składa się zaledwie z czterech kroków. Na początku należy pobrać aplikację Rossmann PL. Dostępna jest zarówno dla telefonów z systemem Android, jak i iOS oraz Windows Phone. Następnie zakładamy konto lub - jeśli już je posiadamy - logujemy się na swój profil. Później wybieramy program, do którego chcemy dołączyć - do wyboru mamy Klub Rossmann oraz Program Rossnę. Można wybrać także oba jednocześnie. Czwartym i zarazem ostatnim krokiem jest wypełnienie wymaganych danych i zaznaczenie odpowiednich zgód.

Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019? [ZASADY]

Choć aplikacja funkcjonuje stosunkowo długo, to jeszcze nie wszyscy wiedzą, jak działa Klub Rossmann i co to jest. Aplikacja niesie wiele korzyści dla jej użytkowników. Klubowicze mogą m.in. korzystać z atrakcyjnych kuponów rabatowych i zniżek, pomagać organizacjom charytatywnym, a po zebraniu określonej liczby punktów - mają pierwszeństwo w korzystaniu z wyjątkowych promocji Rossmann.

Promocja Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55%, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Klub Rossmann - ZASADY: jak wykorzystać punkty i jak je sprawdzić?

Aplikacja Klubu Rossmann jest bardzo prosta w obsłudze. Klikając w opcję "Przeglądaj", która znajduje się na dole, znajdziemy produkty z poszczególnych kategorii w promocyjnych cenach. Z kolei, jeśli chcemy sprawdzić punkty w Klubie Rossmann, wystarczy, że klikniemy w opcję "Twoja karta". Znajdziemy tam nasze aktualne saldo. 

Promocja 55% w Rossmannie: co obejmuje i jakie kosmetyki kupić taniej? [LISTA MAREK 2019]

56588496_655621438191587_5895599803609382912_n

RadioZET.pl/JW