Zamknij

Kobiety Mafii 2 - PIOSENKA z filmu Patryka Vegi: kto śpiewa, jaki tytuł i gdzie znaleźć?

Redakcja
30.01.2019 13:30
Kobiety Mafii 2 - PIOSENKA z filmu Patryka Vegi: kto śpiewa, jaki tytuł i gdzie znaleźć?
fot. Youtube / stoprocentTV

Kto śpiewa i gdzie można posłuchać piosenki z filmu "Kobiety Mafii 2"? Premiera zapowiedziana jest na początek 2019 roku, jednak w sieci można zobaczyć już zapowiedzi oraz zobaczyć teledysk do oficjalnego utworu promującego film.

"Kobiety Mafii 2" - PIOSENKA z filmu Patryka Vegi: kto śpiewa i gdzie obejrzeć trailer? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o nadchodzącej premierze oraz szczegóły związane z promocją filmu, w tym także o oficjalnym utworze.

Piosenka z "Kobiety Mafii 2" - kto śpiewa i jaki ma tytuł?

Hip-hopowy kawałek Soboty i Kabe promuje nowy film Patryka Vegi.  Piosenka z "Kobiety Mafii 2" nosi tytuł "6 rano", a teledysk jest jednocześnie trailerem filmu. Premiera w kinach została zapowiedziana na piątek, 22 lutego 2019 roku.

Poniżej możecie zobaczyć pełną wersją teledysku i posłuchać oficjalnej piosenki z filmu "Kobiety Mafii 2".

Sobota, a właściwie Michał Sobolewski to polski raper, który swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku. W grudniu 2013 roku do sprzedaży trafił trzeci album solowy rapera zatytułowany "Dziesięć przykazań". W 2019 roku na rynku ma pojawić się nowa płyta "Urodzony by wygrać" wydana przez wytwórnię Stoprocent, na której pojawią się różni producenci oraz kilku gości.

» "Kobiety Mafii 2": plakat promocyjny bardzo w stylu Vegi

Trailer "Kobiety Mafii 2" - gdzie obejrzeć, kto w obsadzie?

Oficjalny zwiastun filmu "Kobiety Mafii 2" został opublikowany na Facebooku Patryka Vegi. Niedawno w sieci pojawiła się także reżyserska wersja trailera.

» Kobiety Mafii 2 - premiera, obsada, zwiastun, opis fabuły [INFORMACJE]

W obsadzie "Kobiet Mafii 2" zobaczymy nie tylko bohaterów, dobrze znanych już wszystkim z innych produkcji Patryka Vegi, ale także nowe twarze. W filmie zagrają m.in. Angie Cepeda (jako Aida), Agnieszka Dygant (Daria Wawrzyniak "Niania"), Aleksandra Grabowska (Stella), Aleksandra Popławska (Justyna "Siekiera"), Janusz Chabior (Adam) oraz Piotr Adamczyk ("Mat"). Oczywiście nie może także zabraknąć Katarzyny Warnke, która wcieli się w rolę Anny Ostrowskiej. 

RadioZET.pl/KP