Zamknij

Kobiety Mafii 2 - premiera, obsada, zwiastun, opis fabuły [INFORMACJE]

Redakcja
30.01.2019 13:56
Kobiety Mafii 2 - premiera, obsada, zwiastun, opis fabuły [INFORMACJE]
fot. Youtube/KinoSwiatPL

Kiedy "Kobiety Mafii 2"? Premiera filmu zapowiedziana jest na początek 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy nie tylko bohaterów znanych z innych produkcji Patryka Vegi, ale i nowe twarze. Szczegółowe informacje o dacie premiery "Kobiet Mafii 2", oficjalnym zwiastunie, obsadzie i fabule, zamieszczamy poniżej. 

"Kobiety Mafii 2" - kiedy premiera nowego filmu Patryka Vegi? Kto zagra? O czym będzie? Przedstawiamy zwiastun filmu "Kobiety Mafii 2" i sprawdzamy najważniejsze informacje - data premiery, obsada, opis fabuły.

"Kobiety Mafii 2" - premiera i obsada

Kiedy premiera "Kobiet Mafii 2"? Informacji na ten temat szuka wielu fanów filmów Patryka Vegi, którzy od dawna wyczekują kontynuacji pierwszej części produkcji. Premiera zapowiedziana jest na 22 lutego 2019 roku. To właśnie w piątek "Kobiety Mafii 2" trafią do kin w całej Polsce.

» "Plagi Breslau" Showmax - kiedy premiera filmu online, jaka cena za dostęp? «

W obsadzie "Kobiet Mafii 2" zobaczymy nie tylko bohaterów, dobrze znanych już wszystkim z innych produkcji Patryka Vegi, ale także nowe twarze. W filmie zagrają m.in. Angie Cepeda (jako Aida), Agnieszka Dygant (Daria Wawrzyniak "Niania"), Aleksandra Grabowska (Stella), Aleksandra Popławska (Justyna "Siekiera"), Janusz Chabior (Adam) oraz Piotr Adamczyk ("Mat"). Oczywiście nie może także zabraknąć Katarzyny Warnke, która wcieli się w rolę Anny Ostrowskiej. 

» Kobiety Mafii 2 - PIOSENKA z filmu Patryka Vegi: kto śpiewa, jaki tytuł i gdzie znaleźć?

Oficjalny zwiastun "Kobiet Mafii 2". O czym będzie nowy film Patryka Vegi?

Zwiastun "Kobiet Mafii 2" w wersji reżyserskiej został opublikowany. Ponad 4-minutowy film zapowiadający produkcję zamieszczamy poniżej.

W internecie można także zobaczyć już oficjalny zwiastun dystrybutora "Kobiet Mafii 2".

O czym jest film "Kobiety Mafii 2"? Opis dystrybutora kino brzmi następująco: 

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

RadioZET.pl/JW