Zamknij

Kodaline w Polsce 2018: bilety, data, miejsce koncertu [CENY BILETÓW]

Redakcja
25.05.2018 11:12
Kodaline w Polsce 2018: bilety, data, miejsce koncertu [CENY BILETÓW]
fot. facebook.com/Kodaline/

Kodaline w Polsce w 2018 roku! To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów irlandzkiego zespołu. Formacja w tym roku zagra aż dwa koncerty - w Warszawie i w Krakowie. Kiedy i gdzie? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i sprawdzamy ceny biletów na koncert Kodaline w Polsce 2018.

Koncert Kodaline w Polsce 2018: bilety, data, miejsce. To jedne z najczęściej wyszukiwanych zagadnień przez fanów irlandzkiej formacji. Przedstawiamy najistotniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

» Shawn Mendes w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić? [CENNIK] «

Kiedy i gdzie koncert Kodaline w Polsce 2018? [DATA, MIEJSCE]

Dla wszystkich fanów irlandzkiego zespołu mamy dobrą wiadomość. Kodaline w Polsce w 2018 roku wystąpią aż dwa razy! Pierwszy koncert odbędzie się w niedzielę, 14 października w Klubie Palladium w Warszawie. Kolejny występ, formacja da dzień później, a dokładniej w poniedziałek, 15 października w Klub Studio w Krakowie. Będzie to doskonała okazja, by usłyszeć na żywo najnowszy materiał Kodaline.

Kodaline, do 2011 roku znany jako 21 Demands, to irlandzki zespół muzyczny, który gra alternatywnego rocka. W skład formacji wchodzi: Stephen Garrigan (wokal, gitara, keyboard), Mark Prendergast (gitara), Vinny May (perkusja) oaz Jason Boland (gitara basowa). Zespół zasłynął m.in. z takich utworów, jak "All I want", "In a Perfect World", "The High Hopes". Przypominamy, że Kodaline w Polsce pojawili się już kilka razy. Zagrali m.in. na Open'er Festival w 2015 roku.

Zagłosuj

Na który koncert Kodaline się wybierasz?

Liczba głosów:

Koncert Kodaline w Polsce 2018: BILETY - kiedy, gdzie i za ile? [CENY]

W związku z nadchodzącym koncertem, pojawia się wiele zapytań dotyczących tego, gdzie i kiedy bilety na Kodaline w Polsce 2018 trafią do sprzedaży. Wejściówki będzie można nabyć od poniedziałku, 28 maja.

Ceny biletów na Kodaline w Warszawie 2018 wynoszą 125 zł. Z kolei osoby, które chcą posłuchać irlandzkiego zespołu na żywo w Krakowie, muszą przygotować się na wydatek rzędu 100 lub 120 zł. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony: alterart.pl.

RadioZET.pl/JW