Zamknij

Kogel Mogel 3 - aktorzy i obsada. Kiedy premiera kolejnej części?

Redakcja
03.10.2018 16:22
Kogel Mogel 3 - aktorzy i obsada. Kiedy premiera kolejnej części?
fot. Youtube / Studio Filmowe Kadr

Obsada "Kogel Mogel 3" w porównaniu do poprzednich części zdecydowanie się powiększy! W sieci pojawiają się już pierwsze zdjęcia z planu filmu oraz nazwiska aktorów i ich bohaterów. Sprawdzamy, kto zagra w kolejnej części kultowej polskiej komedii oraz kiedy odbędzie się premiera.

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - AKTORZY, OBSADA, data premiery, informacje. Sprawdzamy, jakie nowe postacie pojawią się w kontynuacji filmu oraz co do tej pory wiadomo o postępach w produkcji.

"Kogel Mogel 3": OBSADA i aktorzy - kto wystąpi?

Znamy już nazwiska większości aktorów, którzy pojawią się w filmie "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"! Obsada będzie zdecydowanie większa w porównaniu do poprzednich części. Oczywiście nie zabraknie znanych postaci - na ekranie na pewno będziemy mogli zobaczyć Barbarę (Ewa Kasprzyk) i Mariana (Zdzisław Wardejn) Wolańskich oraz Katarzynę Solską (Grażyna Błęcka-Kolska) i jej niedoszłego męża Staszka Kolasę (Jerzy Rogalski). Oprócz nich poznamy także m.in. mamę Kasi, którą zagra Katarzyna Łaniewska.

Aktorzy w "Kogel Mogel 3", którzy zagrają w filmie to także:

  • Maciej Zakościelny - Piotruś, syn Wolańskich
  • Aleksandra Hamkało - Agnieszka, córka Wolańskich
  • Nikodem Rozbicki - Marcin, syn Kasi
  • Katarzyna Skrzynecka - żona Piotrusia
  • Joanna Jarmołowicz - policjantka
  • Wojciech Solarz - policjant

W produkcji pojawią się także Monika Dryl, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna, Mikołaj Roznerski i Anna Mucha. Niestety nie wiemy jeszcze, kogo zagrają.

» Powstaje „Kogel-Mogel 3”. Kogo zagra Antoni Pawlicki?

Kiedy premiera "Kogel Mogel 3" i o czym będzie?

Według informacji dostępnych w sieci można przypuszczać, że premiera filmu "Kogel Mogel 3" nastąpi w 2019 roku. Choć dokładna data nie jest jeszcze znana, zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły. Zakończenie planowane jest na druga połowę listopada 2018 roku.

» Anna Mucha w "Kogel Mogel 3". Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z planu

W nowej części Kasia będzie zgorzkniałą rozwódką mieszkającą z synem na wsi. Pani Wolańska i jej mąż będą rodzicami Piotrusia i... córeczki. Pociechy Kasi i Wolańskich ma połączyć gorące uczucie.

"Miszmasz" będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej kultowej komedii. Za reżyserię tej części odpowiada Konrad Piwowarski.

RadioZET.pl/se.pl/KP