Zamknij

Kogel Mogel 4 - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera czwartej części filmu? [ZWIASTUN]

17.07.2020 09:11
Kogel Mogel 4 - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera czwartej części filmu? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/NEXTFILMPL

"Kogel Mogel 4" powstanie - informacje na ten temat zostały oficjalnie potwierdzone. Kinowa premiera polskiej produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2021 roku, a w rolach głównych wystąpią m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Nikodem Rozbicki czy Ewa Kasprzyk. Szczegóły na temat daty premiery filmu "Kogel Mogel 4", obsady i zwiastuna, można znaleźć poniżej.

"Kogel Mogel 4" - ZWIASTUN: o czym będzie kolejna część polskiej produkcji? Kiedy premiera w kinach? Kto zagra? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery filmu "Kogel Mogel 4", obsadę i zwiastun polskiej produkcji.

Kiedy premiera Kogel Mogel 4? [DATA]

Dla wszystkich fanów kultowej polskiej produkcji, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy premiera filmu "Kogel Mogel 4" i czy w ogóle będzie kolejna część, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 4. część "Kogla Mogla". W końcu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" okazał się jednym z najchętniej oglądanych filmów w 2019 roku. Nic dziwnego zatem, że twórcy zdecydowali się na kontynuację.

Data premiery "Kogla Mogla 4" została już ujawniona. Polska produkcja trafi do kin jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku, a dokładniej w styczniu. Artykuł - po pojawieniu się kolejnych informacji - będziemy aktualizować na bieżąco.

Kogel Mogel 4 - OBSADA: kto zagra i o czym będzie film? [ZWIASTUN]

Obsada filmu "Kogel Mogel 4" niewątpliwie wzbudza największe zainteresowanie wśród fanów kultowej polskiej produkcji. W czwartej części filmu ponownie zobaczymy m.in. takich aktorów jak Grażyna Błęcka-Kolska, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny czy Katarzyna Skrzynecka. Wiadomo, że w polskiej produkcji mają pojawić się także nowe twarze, m.in. Karol Strasburger. 

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, a za scenariusz Ilona Łepkowska.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w "Kogel Mogel 4" miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia, ale na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu, nastąpi tytułowy koniec świata.

Zwiastun filmu "Kogel Mogel 4" nie został jeszcze opublikowany. Jeśli tylko się pojawi, zamieścimy go w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Czekasz na film "Kogel Mogel 4"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl