Zamknij

Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.? [MILIONERZY]

Karolina Piotrowska
08.04.2020 17:07
Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 250 tysięcy złotych.

Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 250 tysięcy złotych.

Monarchizm to... - odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.?" nie była od razu oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. austriackich saneczkarzy 

B. norweskich biatlonistów 

C. fińskich skoczków narciarskich 

D. chińskich skoczków narciarskich

Uczestnik nie miał już do wykorzystania żadnego z kół ratunkowych. Ostatecznie po dłuższym zastanowieniu się wybrał on odpowiedź C. fińskich skoczków narciarskich.

Pierwszym dniem XXI wieku był... - odpowiedź z Milionerów i pytanie za 250 tysięcy

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.?

Liczba głosów:

Jakie zwierzę wysłali Francuzi w kosmos? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł

MILIONERZY - tylko jeden jako papież nosił imię...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 r.?", to niestety D. Uczestnik wygrał gwarantowane 40 tysięcy złotych i w tym momencie zakończył swoją grę.

Mika Kojonkoski to fiński skoczek narciarski, trener i polityk. Fin został trenerem chińskich skoczków narciarskich. 55-letni Fin podpisał z chińską federacja narciarską czteroletni kontrakt do 2022 roku i zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Mogadiszuanka to mieszkanka... - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 40 tys. złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Proteiny to inna nazwa...? - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 2 tys. złotych

RadioZET.pl/KP