Zamknij

Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki T. Organka? [MILIONERZY]

04.08.2020 13:30
Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 75 tysięcy złotych.

Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 75 tysięcy złotych.

Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Madonnę Louise Ciccone 

B. Ewę Demarczyk 

C. Korę 

D. Tomasza Organka

Uczestniczka nie miała już do wykorzystania żadnych kół ratunkowych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka?", to C. Uczestniczka wygrała gwarantowane 40 tysięcy złotych i zakończyła grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl