Zamknij

Komu śni się Puchar Stanleya? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

Paweł Żurek
30.07.2019 13:18
Komu śni się Puchar Stanleya? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł
fot. screen Milionerzy/player.pl

Komu się śni Puchar Stanleya? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 125 tysięcy złotych.

Komu się śni Puchar Stanleya? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 125 tysięcy złotych.

>> Jakie nazwisko przyjęła po ślubie Basia Jeziorkowska z trylogii Sienkiewicza..? Pytanie z Milionerów za 10 tys. zł

Komu się śni Puchar Stanleya? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to komu się śni Puchar Stanleya nie była oczywista dla gracza. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  • A. Szachiście
  • B. Hokeiście
  • C. Tenisiście
  • D. Dżokejowi

Uczestnik i tym razem nie zdecydował się na użycie koła ratunkowego. Już na początku wykluczył opcję A i D. Zastanawiał się jedynie nad wybraniem odpowiedzi B i C. Ostatecznie zdecydował się zaznaczyć opcję B. 

MILIONERZY - Komu się śni Puchar Stanleya? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to komu śni się Puchar Stanleya brzmi "Hokeiście". Tę opcję wybrał uczestnik, który dzięki temu będzie mógł walczyć o 250 tys. złotych. Jego zmagania można obejrzeć w 186. odcinku Milionerów. 

Puchar Stanleya (ang. Stanley Cup, fr. Coupe Stanley) to puchar, który jest przechodnim trofeum w National Hockey League, amerykańsko-kanadyjskiej lidze hokejowej. Ufundowany w 1892 przez lorda Stanleya i przyznany po raz pierwszy w 1893.

>> Którą parę europejskich miast dzieli najmniejsza odległość? Pytanie z Milionerów za 1 tys. zł

>> Jakie nazwisko przyjęła po ślubie Basia Jeziorkowska z trylogii Sienkiewicza..? Pytanie z Milionerów za 10 tys. zł

>> Nasze świderki to włoskie.. Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł

RadioZET.pl/PZ