Zamknij

Koncert Dla Ciebie Mamo - kto wystąpi i gdzie oglądać? [ARTYŚCI, TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
26.05.2020 15:03
Koncert dla Ciebie Mamo - kto wystąpi i gdzie oglądać? ARTYŚCI, TRANSMISJA
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Koncert "Dla Ciebie, Mamo" odbędzie się we wtorek, 26 maja 2020 roku, czyli w Dzień Matki. Muzyczne wydarzenie z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Szczegóły dotyczące tego, kto wystąpi na koncercie "Dla Ciebie, Mamo" i gdzie go obejrzeć, można znaleźć poniżej.

Koncert "Dla Ciebie, Mamo" 26.05.2020 - kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia? Gdzie oglądać koncert w telewizji i o której godzinie transmisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o koncercie "Dla Ciebie, Mamo".

Dla Ciebie Mamo - koncert: kto wystąpi na scenie? [ARTYŚCI]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kto wystąpi na koncercie "Dla Ciebie, Mamo". Przypomnijmy, że muzyczne wydarzenie odbędzie się we wtorek 26 maja 2020 roku, czyli dokładnie w Dzień Matki. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej muzyki.

Wystąpią: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Boys z Marcinem Millerem, Weekend, Classic, Daj to Głośniej, Exited, Roksana Węgiel, Brathanki, Leszcze, Adam Stachowiak oraz Trubadurzy.

Koncert Dla Ciebie Mamo - gdzie obejrzeć w TV i online? [TRANSMISJA]

Transmisja koncertu "Dla Ciebie, Mamo" odbędzie się m.in. w telewizji. Na żywo muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć o godzinie 17:55 na antenie TVP1. Z kolei powtórka koncertu zaplanowana jest na godzinę 21:40 i zostanie wyemitowana w TVP2. 

Co więcej, koncert "Dla Ciebie, Mamo" będzie można obejrzeć także online w serwisie Youtube.

RadioZET.pl/JW