Zamknij

Koncert Eda Sheerana w Warszawie - utrudnienia w ruchu [11-12.08.]

Redakcja
10.08.2018 09:07
Koncert Eda Sheerana w Warszawie - utrudnienia w ruchu [11-12.08.]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/EASTNEWS

Koncert Eda Sheerana w Warszawie 2018 odbędzie się 11 i 12 sierpnia na PGE Narodowym. Z uwagi na muzyczne wydarzenie, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę mieszkańcy stolicy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Niektóre ulice w te dni będą nieprzejezdne. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat ograniczeń w ruchu w Warszawie.

Koncert Eda Sheerana w Warszawie - utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, nieprzejezdne drogi 11 i 12 sierpnia w stolicy. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat ograniczeń w ruchu.

Koncert Eda Sheerana w Warszawie - utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice [MAPA]

Jak informuje infoulice.um.warszawa.pl, od godziny 16:00 do 20:30 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Po zakończeniu imprezy, w sytuacji, gdy duża liczba osób będzie chciała wracać do centrum pieszo, policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu Mostu Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona.

ko

Ed Sheeran w Warszawie 2018 - zmiany w komunikacji miejskiej

Przed i po koncercie pociągi II linii metra będą kursowały z częstotliwością co 5 minut. Pojawią się także dodatkowe tramwaje linii 9. 
     
Na około 15 minut przed zakończeniem koncertu planowanym na godz. 22.30  może nastąpić zamknięcie dla ruchu most Józefa Poniatowskiego. W takim przypadku na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72. W tym czasie uruchomiona zostanie linia zastępcza Z kursująca na trasie: pl. A. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – rondo Wiatraczna.
Po koncercie uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów linii 509 (rondo J. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Nowodwory i rondo J. Waszyngtona – al. J. Waszyngtona – Gocław) oraz tramwajów linii 3 (al. Zieleniecka – Annopol i al. Zieleniecka – Gocławek) oraz 26 (al. Zieleniecka – Os. Górczewska).

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/infoulice.um.warszawa.pl/JW