Zamknij

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 - kto wystąpi, kiedy i gdzie oglądać? [BILETY]

16.09.2020 09:55
Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 - kto wystąpi, kiedy i gdzie oglądać? [BILETY]
fot. Grzegorz Bukala/REPORTER/EASTNEWS

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 odbędzie się w drugiej połowie września. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Maja Kapłon, Krzysztof Antkowiak czy Golec uOrkiestra. Szczegółowe informacje na temat tego, kto wystąpi na koncercie Jednego Serca Jednego Ducha 2020 i gdzie oglądać, można znaleźć poniżej.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 - kto wystąpi? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie i gdzie będzie mieć miejsce? Czy koncert będzie można obejrzeć w TV lub online? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy program koncertu Jednego Serca Jednego Ducha 2020.

Kiedy koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020. Rokrocznie to muzyczne wydarzenie odbywa się w Boże Ciało w rzeszowskim parku Sybiraków. W 2020 jednak, z uwagi na trwają pandemię koronawirusa, impreza odbyła się w nieco zmienionej formie. Muzycy w czerwcu przygotowali transmisję koncertu online, który można oglądać na portalu YouTube. Ponadto zapowiedzieli, że koncert na żywo również się odbędzie, ale zostanie przełożony na niedzielę, 20 września.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 20.09.2020 będzie mieć miejsce w Parku Sybiraków, osiedle Baranówka w Rzeszowie. Początek imprezy zaplanowany został na godzinę 18:00.

Warto także zaznaczyć, że koncert 20 września nie będzie transmitowany.

Bilety na koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 - ile kosztują i gdzie kupić? [CENA]

Bilety na koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 są bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że z uwagi na pandemię koronawirusa, liczba osób, które mogą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu, jest ograniczona. W koncercie będzie mogło wziąć udział 5 tysięcy osób. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, należy zarejestrować się na stronie jednegoserca.pl.

Przy wejściu na plac koncertowy uczestnicy okazują bilet rejestracji, ankietę o stanie zdrowia, podlegają dezynfekcji rąk, badaniu temperatury ciała, okazują (lub jeśli nie mają otrzymują) maseczki/przyłbice. Uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020 - kto wystąpi w Rzeszowie?

Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na koncercie Jednego Serca Jednego Ducha 2020 zaśpiewają m.in.: Maja Kapłon, Krzysztof Antkowiak, Golec uOrkiestra, zespół NewLifeM, Agnieszka Musiał, Katarzyna Bogusz, Lidia Pospieszalska, Beata Bednarz czy Leopold Twardowski. Koncert poprowadzi Jan Budziaszek.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne dla uwielbienia Najwyższego Boga.

RadioZET.pl