Zamknij

Koncert Metallica 2019 - godzina i support. O której i kto zagra przed muzykami? [WARSZAWA]

Jolanta Waligóra
21.08.2019 10:41
Koncert Metallica 2019 - godzina i support. O której i kto zagra przed muzykami? [WARSZAWA]
fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Support koncertu Metalliki 21.08.2019 i godzina rozpoczęcia się muzycznego wydarzenia to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, biorących udział w sierpniowej imprezie. Wszystkie informacje na ten temat zostały już ogłoszone. Szczegóły można znaleźć poniżej.

Koncert Metallica 21.08.2019 - SUPPORT. Kto zagra przed muzykami na PGE Narodowym w Warszawie? O której rozpocznie się długo wyczekiwany koncert? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy support i godzinę koncertu Metalliki w Warszawie.

Koncert Metallica 2019 - SUPPORT. Kto zagra w Warszawie 21.08?

Support koncertu Metalliki 2019 w Warszawie to informacje, które budzą największe zainteresowanie. Na szczęście muzycy, którzy wystąpią przed gwiazdą wieczoru, zostali ogłoszeni. Gośćmi specjalnymi będą zespoły Bokassa oraz Ghost. 

Metallica w Polsce 2019: setlista koncertu w Warszawie. Co zagra zespół? [LISTA PIOSENEK]

Jeden z supportu koncertu Metalliki 2019 to zespół Bokassa. Grupa na swoim koncie ma m.in. takie single jak "Crocsodile Dundee", "Captain Cold One", "Vultures" czy "Mouthbreathers". Jak czytamy na stronie terazmuzyka.pl, w swojej twórczości zespół Bokassa łączy stoner rockowy groove i riffy z energią i nieprzewidywalnością punka i hardcore’a tworząc własną, oryginalną stonerpunkową stylistykę. W 2017 roku ukazał się ich debiutancki krążek, „Divide & Conquer”, który chwalony był przez krytyków na całym świecie.

Z kolei Ghost to szwedzki zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę heavymetalową. Wokalista grupy posługuje się pseudonimem Papa Emeritus, natomiast instrumentaliści określani są mianem The Nameless Ghouls. Zespół zyskał na rozpoznawalności za sprawą wizerunku scenicznego oraz utrzymywania personaliów muzyków w tajemnicy. Grupa Ghost na swoim koncie ma takie przeboje jak "Dance Macabre", "Square Hammer" czy "Cirice".

Sierpień 2019 - wydarzenia, koncerty, atrakcje: co robić i gdzie iść? [WARSZAWA]

Metallica - koncert w Warszawie 2019: GODZINA. O której występy?

Wiele osób, które biorą udział w muzycznym wydarzeniu, szuka także informacji o godzinie koncertu Metalliki w Warszawie 2019. Gwiazdy wieczoru planowo mają się pojawić na scenie o 20:15. Z kolei o 16:30 nastąpi otwarcie bram. Szczegółową rozpiskę godzinową koncertu zamieszczamy poniżej.

  • 16:30 Wejście
  • 17:45 Bokassa
  • 18:45 Ghost
  • 20:15 Metallica

Przypomnijmy, że koncert Metalliki w Warszawie odbędzie się w środę, 21 sierpnia 2019 roku. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce na PGE Narodowym. Artyści wystąpią w naszym kraju w ramach trasy koncertowej WORLDWIRED TOUR.

Koncert Metallica 2019 w Warszawie - utrudnienia, zmiany komunikacyjne [21.08]

RadioZET.pl/JW