Zamknij

Koncert "Miłość jest wszystkim" - kto wystąpi w Gdańsku, gdzie, kiedy?

Redakcja
07.12.2018 11:21
Koncert "Miłość jest wszystkim" - kto wystąpi w Gdańsku, gdzie, kiedy?
fot. Youtube/KinoSwiatPL

Koncert "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku odbędzie się na początku grudnia. W muzycznym wydarzeniu udział wezmą aktorzy znani z filmu "Miłość jest wszystkim" oraz tacy artyści, jak m.in. Edyta Górniak, Ania Wyszkoni czy Piotr Kupicha. Kto jeszcze wystąpi na scenie, kiedy i gdzie? Informacje na temat daty, miejsca koncertu "Miłość jest wszystkim" i wykonawców, zamieszczamy poniżej.

Koncert "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi? Czy na koncert obowiązywać będą bilety? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Grudzień 2018: dni wolne - kiedy wypadają dni wolne od pracy i szkoły? «

Kiedy i gdzie koncert "Miłość jest wszystkim"? [DATA, MIEJSCE]

Koncert "Miłość jest wszystkim" będzie miał miejsce w Gdańsku, na Ołowiance. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia 2018 roku. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 17:00. Dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć występy na żywo, ale nie mają możliwości przyjazdu do Gdańska, mamy dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja koncertu "Miłość jest wszystkim" w TVN.

» Koncert "Miłość jest wszystkim": transmisja w TV, online. Gdzie oglądać, o której? «

Bilety na koncert "Miłość jest wszystkim" nie obowiązują - wstęp bezpłatny! Wystarczy jedynie przyjść i dobrze się bawić.

Koncert "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku - kto wystąpi 9.12.2018 na Ołowiance?

Kto wystąpi na koncercie "Miłość jest wszystkim"? Artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, zaśpiewają w wyjątkowych aranżacjach zarówno solo, jak i w duetach. Wystąpią m.in. Edyta Górniak, Igor Herburt, Natalia Szroeder, Piotr Kupicha, Blue Café, Anna Wyszkoni, Sebastian Karpiel-Bułecka, Iza Lach, Ania Karwan, Tulia, Sonbird, Aleksandra Gintrowska oraz Ania Rusowicz. Na scenie nie zabraknie także aktorów z filmu "Miłość jest wszystkim". Zobaczymy m.in. Aleksandrę Adamską, Joannę Balasz i Patrycję Kazadi.

Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane z udziałem orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Podczas dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć pełne energii przeboje takie, jak "Love is in the air" czy "Can’t stop the feeling". Nie zabraknie także świątecznych klasyków jak "Last christmas" oraz "All I want for christmas is you". 

Koncert "Miłość jest wszystkim" 9.12.2018 poprowadzą Agnieszka Grochowska oraz Oliver Janiak.

» Niedziele handlowe GRUDZIEŃ 2018 - kiedy otwarte sklepy? [KALENDARZ] «

RadioZET.pl/JW