Zamknij

Koncert "Miłość jest wszystkim": transmisja w TV, online. Gdzie oglądać, o której?

Redakcja
07.12.2018 11:21
Koncert "Miłość jest wszystkim": transmisja w TV, online. Gdzie oglądać, o której?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć koncert "Miłość jest wszystkim"? Transmisja z muzycznego wydarzenia na żywo odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia. Na scenie wystąpią nie tylko gwiazdy muzyki, ale także aktorzy znani z filmu "Miłość jest wszystkim". O której i gdzie oglądać koncert? Przedstawiamy informacje na temat transmisji telewizyjnej i sprawdzamy, czy przewidziany jest stream online.

Koncert "Miłość jest wszystkim", Gdańsk: na żywo. Gdzie obejrzeć występy? O której godzinie transmisja w TV? Kiedy? Czy przewidziany jest stream online? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Koncert "Miłość jest wszystkim": transmisja w TV. Gdzie obejrzeć, o której?

Transmisja koncertu "Miłość jest wszystkim" dostępna będzie w telewizji na kanale TVN. Początek muzycznego wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 17:00. Przypominamy, że koncert odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia.

Na koncercie "Miłość jest wszystkim"wystąpią zarówno gwiazdy muzyki, jak i aktorzy filmu "Miłość jest wszystkim". Artyści zaśpiewają w wyjątkowych aranżacjach zarówno solo, jak i w duetach. Wystąpią m.in. Edyta Górniak, Igor Herburt, Natalia Szroeder, Piotr Kupicha, Blue Café, Anna Wyszkoni, Sebastian Karpiel-Bułecka, Iza Lach, Ania Karwan, Tulia, Sonbird, Aleksandra Gintrowska, Ania Rusowicz, Aleksandra Adamska, Joanna Balasz i Patrycja Kazadi. 

Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane z udziałem orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Szczegółowe informacje na temat muzycznego wydarzenia można znaleźć w linku poniżej.

» Koncert "Miłość jest wszystkim" - kto wystąpi w Gdańsku, gdzie, kiedy? «

Koncert "Miłość jest wszystkim" online. Czy obejrzymy w internecie?

Niestety do tej pory nie pojawiła się żadna informacja na temat tego, czy będzie można obejrzeć koncert "Miłość jest wszystkim" online. Prawdopodobnie muzyczne wydarzenie na żywo transmitowane będzie jedynie w telewizji na kanale TVN.

RadioZET.pl/JW