Zamknij

Koncert Pezeta w Warszawie 2019 - BILETY: cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie wydarzenie?

Karolina Piotrowska
10.10.2019 12:55
Koncert Pezeta w Warszawie 2019 - BILETY: cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie wydarzenie?
fot. Facebook

Jedyny koncert Pezeta w Warszawie w 2019 roku odbędzie się już w połowie grudnia. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów artysty oraz oraz wszystkich, którzy chcą wybrać się na koncert Pezeta: bilety, cena, kiedy rozpocznie się sprzedaż wejściówek i gdzie je kupić oraz kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie.

Koncert Pezeta w Warszawie 2019 - BILETY: cena, kiedy rozpocznie się sprzedaż i gdzie je kupić oraz kiedy i gdzie koncert? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów Pezeta, czyli m.in. ile kosztują bilety na koncert Pezeta w Warszawie 2019, kiedy i gdzie można kupić wejściówki oraz dokładną datę i miejsce wydarzeń.

Pezet w Warszawie 2019 - BILETY: cena, gdzie i kiedy kupić wejściówki?

Sprzedaż biletów na jedyny koncert Pezeta w 2019 roku ruszy już w czwartek, 10 października o godzinie 12.00 za pośrednictwem Going. 

Wiadomo już, jaka była cena biletów na koncert Pezeta w Warszawie 2019! Informacja pojawiła się w momencie, gdy wejściówki trafiły do sprzedaży. Istniało duże prawdopodobieństwo, że miały one kosztować w przedziale od 80 do 150 zł, jednak trudno było oszacować dokładną cenę wejściówek.

Jak się okazało, bilety na koncert Pezeta w Warszawie 2019 na płytę kosztowały 79 zł (I pula), 89 zł (II pula) i 99 zł (III pula), a na trybuny - 89 zł (I pula), 99 zł (II pula), 109 zł (III pula). Większość wejściówek wyprzedała się w ciągu kilku minut od rozpoczęcia sprzedaży.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku lub na stronie internetowej artysty.

Kiedy i gdzie koncert Pezeta w 2019 roku? [DATA, MIEJSCE]

Pezet wystąpi na warszawskim Torwarze już 19 grudnia 2019 roku. Artysta zapowiada, że zagra jedyny koncert promujący album "Muzyka Współczesna", który jeszcze przed premierą osiągnął status złotej płyty.

Jak sam podkreślił:

Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert – tak, jakby miał być ostatnim.

Podczas koncertu w Warszawie Pezet zagra zarówno materiał z najnowszego albumu jak i swoje najpopularniejsze utwory. Na scenie towarzyszyć mu będzie plejada gości - zarówno tych, którzy pojawili się na najnowszym wydawnictwie jak i tych, z którymi współpracował na przestrzeni lat. Wszystko to w specjalnie na to wydarzenie szykowanej oprawie wizualnej.

Najnowszy album Pezeta "Muzyka Współczesna" ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty.

RadioZET.pl/goingapp.pl/KP