Zamknij

Koncerty Pezeta 2020 - BILETY, daty i miasta trasy Magenta Tour [CENA BILETÓW]

Jolanta Waligóra
08.01.2020 10:28
Koncerty Pezeta 2020 - BILETY, daty i miasta trasy Magenta Tour [CENA BILETÓW]
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncerty Pezeta w 2020 roku to informacje, które szczególnie interesują fanów artysty. Trasa koncertowa muzyka obejmie cztery polskie miasta, m.in. Warszawę oraz Wrocław. Szczegółowe informacje na temat cen biletów na koncerty Pezeta 2020 oraz terminy i miasta trasy "Magenta Tour", można znaleźć poniżej.

Koncerty Pezeta 2020 - BILETY na Magenta Tour: CENA. Ile kosztują wejściówki? Gdzie i kiedy trafią do sprzedaży? Jakie są terminy i miasta trasy koncertowej Pezeta? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegóły, sprawdzamy ceny biletów na koncerty Pezeta 2020 oraz terminy i miasta muzycznych wydarzeń.

Bilety na koncerty Pezeta 2020 - CENA. Ile kosztują i kiedy w sprzedaży?

Bilety na koncerty Pezeta 2020 na trasie "Magenta Tour" trafią do sprzedaży ogólnej we wtorek, 14 stycznia. Wejściówki na długo wyczekiwane muzyczne wydarzenia będzie można nabyć dokładnie od godziny 10:00. Limit zakupu na użytkownika to 6 biletów. Z kolei przedsprzedaż biletów na "Magenta Tour" dla użytkowników Allegro Smart rozpocznie się dzień wcześniej, czyli w poniedziałek 13 stycznia o godzinie 10:00. Limit zakupu na użytkownika to 4 wejściówki.

Bilety będzie można kupić za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl pod tym LINKIEM.

Cena biletów na koncerty Pezeta 2020 w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu i Katowicach nie została ujawniona. Możliwe, że będą kosztować podobnie, ile wejściówki na ostatni występ muzyka, który odbył się pod koniec 2019 roku w stolicy. Wtedy też ceny biletów przedstawiały się następująco: 79 zł (I pula), 89 zł (II pula) i 99 zł (III pula), a na trybuny - 89 zł (I pula), 99 zł (II pula), 109 zł (III pula).

Warto zaznaczyć, że większość wejściówek wyprzedała się w ciągu kilku minut od rozpoczęcia sprzedaży. Dlatego warto i tym razem pospieszyć się z zakupem biletów na koncert Pezeta 2020 "Magenta Tour".

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Pezeta w 2020 roku?

Liczba głosów:

Koncerty Pezeta 2020 - daty i miasta trasy koncertowej Magenta Tour

Koncerty Pezeta w 2020 roku odbędą się w czterech miastach w Polsce, tj. w Warszawie, w Gdyni, we Wrocławiu oraz w Katowicach. Pierwszy występ artysty zapowiedziany jest na 22 lutego, a ostatni na 5 kwietnia. Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę koncertów Pezeta 2020 trasy "Magenta Tour".

  • Gdynia – 22.02.2020, Gdynia Arena
  • Katowice –  6.03.2020, MCK w Katowicach
  • Wrocław – 10.03.2020, Hala Stulecia we Wrocławiu
  • Warszawa – 5.04.2020, COS Torwar w Warszawie

Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie „Muzyka Współczesna” - czytamy w mediach społecznościowych pod nadchodzącymi wydarzeniami.
Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy, będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko - mówi Pezet.

Przypomnijmy, że najnowszy album Pezeta "Muzyka Współczesna" ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. 

RadioZET.pl/JW