Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Konfederacja: listy wyborcze do Sejmu [WSZYSCY KANDYDACI, WARSZAWA]

10.09.2019 11:00

Konfederacja, podobnie jak pozostałe ugrupowania ubiegające się o zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, pokazała już swoje listy wyborcze. W tym artykule znajdziecie wszystkich kandydatów, którzy z ramienia współpracujących partii - Ruch Narodowy i Korwin - wystartują w zbliżających się wyborach. 

Konfederacja: listy wyborcze do Sejmu [WSZYSCY KANDYDACI, WARSZAWA] fot. Jan Bielecki/East News

Poniżej znajdziecie wszystkich kandydatów, których Konfederacja wystawiła w wyborach do Sejmu, włącznie z nazwami okręgów i listami. 

Konfederacja: lista wyborcze

Konfederacja (pełna nazwa: Konfederacja Wolność i Niepodległość) to partia polityczna powstała ze współpracy Ruchu Narodowego, KORWIN-a, a także drobnych, mniejszych ugrupowań, takich jak:

  • Konfederacja Korony Polskiej 
  • Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin 
  • Liga Narodowa 
  • Federacja dla Rzeczypospolitej

Liderami Konfederacji są Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki i Grzegorz Braun.

Więcej informacji o wyborach: 

Listy Konfederacji [WSZYSCY KANDYDACI, OKRĘGI, WARSZAWA]

Poniżej znajdziecie listy Konfederacji, nazwiska wszystkich kandydatów do Sejmu startujących z tego ugrupowaniach, a także nazwy 41 okręgów. 

Uwaga: przy każdym z kandydatów umieściliśmy krótką informację dotyczącą m.in. przynależności partyjnej i funkcji, którą do tej pory sprawuje.

Informacje są uporządkowane w następującej kolejności:

- Numer na liście 
- Imię i nazwisko
- Miejsce urodzenia
- Komitet, z którego startuje dany kandydat
- Przynależność partyjna

Jeśli chcesz znaleźć swój okręg wyborczy, najszybciej zrobić to za pomocą wyszukiwania. Wciśnij jednocześnie klawisze „CTRL” i „F”, a następnie wpisz nazwę miasta, w którym siedzibę ma najbliższa okręgowa komisja wyborcza. Jeśli nie znasz nazwy swojego okręgu, znajdziesz ją na stronie PKW.  

Okręg wyborczy nr 1 [Legnica]

1             UTECHT Waldemar Arkadiusz    Sieradz politolog              członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             JASIŃSKI Krzysztof Piotr              Glinica  ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             POTOCKA-KACZYK Anna Dorota              Rudna   menedżer          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             MISTOŃ Krzysztof Norbert         Chocianów         pracownik działu zapewnienia jakości   nie należy do partii politycznej

5             GUDOWSKI Dominik Sławomir Stara Kamienica               muzyk  nie należy do partii politycznej

6             BUSTOWSKI Marcin Jerzy            Jelenia Góra      rolnik    nie należy do partii politycznej

7             SOSIŃSKI Krystian Piotr                Lubin     górnik   nie należy do partii politycznej

8             BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad Jelenia Góra      logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj              Józefów              przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

10           PASZYN Paweł Stefan   Grzybiany           informatyk         członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

11           MALICKI Jakub Edward Wrocław             sprzedawca       nie należy do partii politycznej

12           GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej   Karpacz                przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka  Dłużec  inżynier procesów produkcyjnych          nie należy do partii politycznej

14           KARPIEJ Sabina Iwona   Jawor    student budownictwa  nie należy do partii politycznej

15           SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja Wrocław             menedżer          nie należy do partii politycznej

16           SPRYSAK Sebastian Jacek            Legnica inżynier elektryk             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           WINNICKA Regina Elżbieta         Zgorzelec            technik energetyk          nie należy do partii politycznej

18           BURDZIŃSKA Małgorzata Olga  Jelenia Góra      filolog   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           HOSZOWSKI Jarosław   Legnica nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           PASZYN Agnieszka Katarzyna    Grzybiany           chemik nie należy do partii politycznej

21           NICIEJEWSKA Joanna    Warszawa           analityk IT           nie należy do partii politycznej

22           MAJEWICZ Paweł           Lubań   przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 2 [Wałbrzych]

1             ŁAMBUCKI Roman          Stronie Śląskie  ekonomista       członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             MICHALIK Karol               Świdnica              student               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             DANIELAK Damian Marcin           Wałbrzych          politolog              nie należy do partii politycznej

4             KRYSTYNIAK Krzysztof Adam     Świdnica              elektryk               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka    Lądek-Zdrój       lekarz medycyny             nie należy do partii politycznej

6             SUSŁOWSKA Krystyna Maria      Ząbkowice Śląskie           rolnik    nie należy do partii politycznej

7             WIELICZKO Angelika Agnieszka Świdnica              inżynier produkcji           nie należy do partii politycznej

8             SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz   Przystronie        handlowiec        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia               Jugów   nauczyciel           nie należy do partii politycznej

10           ŁOSIAK Kamil Sebastian               Międzylesie       informatyk         nie należy do partii politycznej

11           GOMÓŁKA Damian Rafał             Dzierżoniów      przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

12           LUDKOWSKI Piotr           Tąpadła               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           NOWAK Katarzyna         Wierzbna            nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14           MORKA Andrzej              Wałbrzych          inżynier mechanik          członek partii politycznej: Korwin

15           OKARMUS Ewa Jadwiga               Boleścin               rolnik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           POKRYWKA Stanisław   Kłodzko               nauczyciel           członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 3 [Wrocław]

1             TUDUJ Krzysztof              Prężyce               prawnik               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             IWASZKIEWICZ Robert Jarosław              Wrocław             inżynier budownictwa  członek partii politycznej: Korwin

3             POŹNIAK Łukasz Patryk                Wrocław             bukmacher        członek partii politycznej: Korwin

4             TAMULEWICZ Miłosz Michał      Oborniki Śląskie               technik elektronik          nie należy do partii politycznej

5             SZOKALSKI Krzysztof Józef         Wrocław             filozof   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6             FABISIAK Michał              Warszawa           architekt             nie należy do partii politycznej

7             WALCZYK Katarzyna Natalia       Wrocław             dyspozytor taksówek    nie należy do partii politycznej

8             CZECH Marta Anna         Wrocław             chemik nie należy do partii politycznej

9             BIELECKA Halszka Beata               Wrocław             filolog   nie należy do partii politycznej

10           ZAPOTOCZNY Stanisław Józef   Wrocław             adwokat              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           RĄCZYŃSKI Wojciech Aleksander            Wrocław             technik mechanik           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           LUDKOWSKI Bogdan      Wrocław             inżynier budowlany       nie należy do partii politycznej

13           JAGIEŁŁO Paweł Jacek  Wrocław             prawnik               nie należy do partii politycznej

14           SZLOSER Ewa     Ludów Polski     ekonomista       członek partii politycznej: Korwin

15           CHMURA Piotr  Iwiny     prawnik               nie należy do partii politycznej

16           MARSZAŁEK Ryszard Marian      Żórawina             prawnik               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           JABŁOŃSKI Wojciech     Łowicz  przewodnik turystyczny              nie należy do partii politycznej

18           WRÓBLEWSKA Ewa        Długołęka           tłumacz               nie należy do partii politycznej

19           ZIÓŁKOWSKA Jadwiga Janina     Sadkówek          nauczyciel języka polskiego        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           NOWAK Adam Krzysztof             Wrocław             inżynier automatyki i diagnostyki            członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21           MALARA Agnieszka Joanna        Dobrzykowice   filolog francuski               nie należy do partii politycznej

22           ZIELIŃSKI Tomasz Antoni             Wrocław             inżynier telekomunikacji             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23           ZARZYCKA Patrycja         Wrocław             sprzedawca       nie należy do partii politycznej

24           CHROBOT Krzysztof Mieczysław              Wrocław             inżynier budowlany       nie należy do partii politycznej

25           BRZEZIŃSKA Olga Anna                Smolec nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

26           CHMIELEWSKI Paweł     Wrocław             technolog żywności       nie należy do partii politycznej

27           LUDKOWSKA Maria        Tąpadła               technik organizacji usług gastronomicznych       nie należy do partii politycznej

28           ŻUREK Piotr Grzegorz    Wrocław             kierowca             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz]

1             SYPNIEWSKI Marcin       Morzewiec         prawnik               członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             STRZEMKOWSKI Filip Szymon    Gniewkowo       monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             GINTHER Radosław Mariusz       Bydgoszcz           nauczyciel techniki         nie należy do partii politycznej

4             KUBACKA Luiza Alicja    Kowalewo          przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

5             JAROCKA Krystyna Anna             Bydgoszcz           audytor               nie należy do partii politycznej

6             STACHOWIAK Mateusz                Rzemieniewice rolnik    nie należy do partii politycznej

7             JAWORNIK Łukasz          Inowrocław       specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy          nie należy do partii politycznej

8             KLUCZYŃSKI Grzegorz   Bydgoszcz           technik informatyk         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             POPŁAWSKA Natalia Martyna   Bydgoszcz           specjalista bankowości nie należy do partii politycznej

10           GEISLER-GRYGROWICZ Joanna Bydgoszcz           technik ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           PILARSKI Marcin              Łąski Piec            przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

12           BORKOWSKI Maciej Jerzy           Bydgoszcz           emeryt nie należy do partii politycznej

13           STANKIEWICZ Marek Paweł       Bydgoszcz           ekonomista       członek partii politycznej: Korwin

14           KALINOWSKI Dominik Marek    Szubin  specjalista do spraw sprzedaży nie należy do partii politycznej

15           PASTUSZKA Krzysztof   Bochlin technik rolnik    nie należy do partii politycznej

16           LEWANDOWSKI Marek Sępólno Krajeńskie        przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

17           KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna  Tuchola                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

18           BOCIAN Agnieszka Iwona           Czersk Świecki  ekonomista       nie należy do partii politycznej

19           ĆWIKLIŃSKA Magdalena             Bydgoszcz           specjalista do spraw marketingu i handlu            nie należy do partii politycznej

20           KALINOWSKA Klaudia Natalia    Gniewkowo       studentka           nie należy do partii politycznej

21           LISS Sławomir Tomasz   Przepałkowo     przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

22           ŁUSIAK Małgorzata        Nakło nad Notecią          nauczyciel przedszkola nie należy do partii politycznej

23           GNYSZEK Dariusz             Łabiszyn              blacharz samochodowy               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

24           SAJNA Cyprian Kamil     Zielonka              przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń]

1             MENTZEN Sławomir Jerzy           Toruń    doradca podatkowy       członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             CZAJKOWSKI Piotr          Lipno     operator maszyn i urządzeń       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             ŁASIŃSKI Marcin Tomasz             Grudziądz           audytor               nie należy do partii politycznej

4             BUCZEK Grzegorz Bogusław       Łysomice             cieśla     członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             ROMANOWSKI Jarosław Robert              Jabłonowo Pomorskie  inżynier telekomunikacji             nie należy do partii politycznej

6             ZIELIŃSKI Leszek             Bydgoszcz           inżynier rolnictwa           nie należy do partii politycznej

7             JACKOWSKI Artur           Bydgoszcz           przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

8             MALENDOWICZ Anna Agnieszka             Bydgoszcz           asystent parlamentarny              nie należy do partii politycznej

9             WALCZUK Tomasz          Rypin    lekarz weterynarii           członek partii politycznej: Korwin

10           SEWERYNOWICZ Joanna Dorota              Toruń    pielęgniarka       nie należy do partii politycznej

11           LISIECKI Jakub Andrzej Włocławek         nauczyciel akademicki   nie należy do partii politycznej

12           SZCZECH Przemysław    Grudziądz           specjalista do spraw handlu       nie należy do partii politycznej

13           LIPIŃSKI Remigiusz         Bobrowo             magazynier        nie należy do partii politycznej

14           KUK Justyna Krystyna   Częstochowa    student matematyki stosowanej            nie należy do partii politycznej

15           ZWOLIŃSKI Paweł          Golub-Dobrzyń                programista aplikacji      członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

16           KRZYWIŃSKA Maria Magdalena               Janowo                student administracji    nie należy do partii politycznej

17           CZARNECKA Anna           Toruń    sprzedawca       nie należy do partii politycznej

18           TARAZEWICZ Ewa Sabina             Toruń    specjalista do spraw kredytów nie należy do partii politycznej

19           GONTAREK Andrzej Mariusz      Rakutowo           rolnik    nie należy do partii politycznej

20           SIKOROWSKI Tomasz    Bytoń    rolnik    nie należy do partii politycznej

21           TOCZYSKA Lucyna Klaudia           Toruń    chemik nie należy do partii politycznej

22           KULIŃSKA Klaudyna Barbara      Toruń    inżynier geodeta             nie należy do partii politycznej

23           BŁAŻEJOWSKI Rafał        Toruń    technik-mechanik           nie należy do partii politycznej

24           DOMAŃSKA Karolina     Ciechocinek       pracownik administracyjny         nie należy do partii politycznej

25           CYBUCHOWSKA Agata  Włocławek         telemarketer    nie należy do partii politycznej

26           JANUSZEWSKI Paweł    Kijewo Królewskie          regionalny kierownik sprzedaży               nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin]

1             KULESZA Jakub Puławy konsultant do spraw systemów teleinformatycznych    członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             MEKLER Rafał    Radzyń Podlaski               kierownik przedsiębiorstwa transportowego    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             TOMASIAK Jacek Mikołaj            Lubartów            prezes  nie należy do partii politycznej

4             TYLUS Małgorzata Aneta             Lublin    technik rachunkowości nie należy do partii politycznej

5             GRYZ Mateusz Stanisław             Łazy       kierowca ciągnika siodłowego   nie należy do partii politycznej

6             WACH Zbigniew Jakub  Janów Lubelski nauczyciel           nie należy do partii politycznej

7             ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria     Lublin    chemik nie należy do partii politycznej

8             WYPYCH Michał               Świdnik                politolog              członek partii politycznej: Korwin

9             GAJDA Arkadiusz            Kurów  kasjer handlowy              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           KULICKI Rafał Janusz     Lublin    historyk               członek partii politycznej: Korwin

11           ZDUŃCZYK Piotr Marcin               Lublin    kucharz                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           MAREK Piotr      Lublin    Inżynier elektryk             członek partii politycznej: Korwin

13           MILEWSKI Ryszard Witold           Lublin    urzędnik państwowy     nie należy do partii politycznej

14           WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz   Puławy informatyk technik         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           WIECZOREK-KABAT Alicja            Kolonia Łaziska socjolog               nie należy do partii politycznej

16           KUSIAK Paweł Robert   Lublin    Inżynier leśnictwa           nie należy do partii politycznej

17           REJA Anna          Lublin    ekonomista       nie należy do partii politycznej

18           SKWAREK Anna Zofia    Lublin    recepcjonista    nie należy do partii politycznej

19           KRAWCZYK Ewa Maria  Lublin    kreślarz                nie należy do partii politycznej

20           SKARŻYŃSKI Marek Jakub           Lublin    technik dentystyczny    członek partii politycznej: Korwin

21           AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa          Lublin    cukiernik             nie należy do partii politycznej

22           CZERNIEC Waldemar     Lublin    technik mechanik           nie należy do partii politycznej

23           MAZEK Dorota Maria     Lublin    sprzedawca       nie należy do partii politycznej

24           ŁAGOWSKI Damian        Świdnik                politolog              nie należy do partii politycznej

25           DROZD Olga       Dys        sprzedawca       nie należy do partii politycznej

26           KABASA Anna   Lublin    sprzedawca       nie należy do partii politycznej

27           FLIS Anna Joanna            Lublin    kosmetyczka     nie należy do partii politycznej

28           KUPISZ Szczepan             Leśce    kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

29           PANASIUK Piotr Adam  Świdnik                historyk               nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 7 [Chełm]

1             TUMANOWICZ Witold Sławomir              Lublin    grafik komputerowy      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             KASPRZAK Wiktor           Chełm  ekonomista       członek partii politycznej: Korwin

3             IWANOWSKI Marcin Piotr           Biała Podlaska   adwokat              nie należy do partii politycznej

4             BĄK Stanisław   Biłgoraj                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

5             GOCEL Agnieszka Maria               Sitno     kaletnik               nie należy do partii politycznej

6             BIELECKA Beata Małgorzata       Michałówka       rolnik    nie należy do partii politycznej

7             MARCINIUK Agnieszka Monika                Biała Podlaska   pracownik kancelaryjny               członek partii politycznej: Korwin

8             KUBICA Kamil    Gozdów              menedżer produktu      nie należy do partii politycznej

9             KUPISZ Ewelina Agata   Lublin    przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           MAZUREK Michał            Hruszów              nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           BANASZCZUK Łukasz     Paszenki              menadżer           nie należy do partii politycznej

12           CZERWIENIEC Kamil       Zamość                inżynier budowy             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           PAWLAK Agnieszka Monika       Warszawa           ekonomista       nie należy do partii politycznej

14           NAGRODZKA Agnieszka               Siewalka              technik ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           WÓJCIK Dorota Anna    Warszawa           aktuariusz           nie należy do partii politycznej

16           SADOCHA Zbigniew Marek         Michałowice      specjalista do spraw reklamy     nie należy do partii politycznej

17           REKUTA Daniel Pokrówka           nauczyciel           nie należy do partii politycznej

18           MEKLER Anna   Turka    ekonomista       nie należy do partii politycznej

19           MULAWA Justyna Elżbieta          Warszawa           nauczyciel           nie należy do partii politycznej

20           KĘDZIERAWSKI Kamil     Bukowa Wielka                stolarz  nie należy do partii politycznej

21           TARNOWSKA Edyta        Chełm  menadżer           nie należy do partii politycznej

22           BATALIŃSKI Łukasz         Stare Depułtycze            prawnik               nie należy do partii politycznej

23           WITKOWSKI Bartłomiej                Krasnystaw        historyk               nie należy do partii politycznej

24           SOBICH Artur Wojciech                Parczew              prawnik               nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 8 [Zielona Góra]

1             KAMIŃSKI Krystian Patryk          Zielona Góra      przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             PACHNIK-ŁODZIŃSKA Beata Zofia           Zielona Góra      doradca podatkowy       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             SYGUTOWSKI Marcin    Brzeźnica            technik budownictwa   nie należy do partii politycznej

4             SZYMAŃSKI Piotr Jan     Rzepin  logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             PALUCH Michał Marcin Jabłoniec            rolnik    nie należy do partii politycznej

6             KAMRAD Paweł               Gorzów Wielkopolski    fotograf               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             BANYŚ Marek   Lipki Wielkie      elektromonter nie należy do partii politycznej

8             SREBNIAK-BUSZEWSKA Marta Maria     Siedlisko              socjolog               nie należy do partii politycznej

9             BORKOWSKI Rafał Jan   Świebodzin        ekonomista       nie należy do partii politycznej

10           WASZCZUK Karol Stanisław        Krosno Odrzańskie         ekonomista       nie należy do partii politycznej

11           RUTKOWSKI Grzegorz Dariusz   Łagów   przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           CANTEMIR Urszula Teresa          Zielona Góra      przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

13           WASYLCIÓW Piotr Kazimierz      Kożuchów          nauczyciel           nie należy do partii politycznej

14           LADRA Karolina Maria   Głogów               psycholog           nie należy do partii politycznej

15           MASTERNAK Agnieszka Janina  Zielona Góra      politolog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           KIESZEWICZ Krzysztof Dominik Torzym magister sztuki nie należy do partii politycznej

17           KAROWSKA Danuta Irena           Nowa Sól            emeryt nie należy do partii politycznej

18           KOSICKA-DOMBEK Anna Agnieszka       Zielona Góra      księgowa            nie należy do partii politycznej

19           DOMARADZKI Andrzej Bieniów               logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           KOPACKA Emilia Małgorzata      Głogów               pracownik biurowy        nie należy do partii politycznej

21           KOŚCIELNY Maciej          Modrzyca           operator CNC    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

22           PIĄTKOWSKA Karolina  Gorzów Wielkopolski    sprzedawca       nie należy do partii politycznej

23           JABŁOŃSKI Henryk         Wiechlice            ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

24           ŁOPATOWSKI Krzysztof Michał Różanki                adwokat              nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź]

1             GRABARCZYK Tomasz Michał    Łódź      politolog              członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             ANTONIAK Adrian          Skierniewice      maszynista         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             LIPCZYK Krzysztof Gniewomir   Łódź      ekonomista       nie należy do partii politycznej

4             KAMIŃSKI Michał Antoni            Łódź      kierowca             nie należy do partii politycznej

5             LUTOMSKI Dawid Sebastian       Andrespol          statystyk             nie należy do partii politycznej

6             STANGRECIAK Ryszard Józef     Łódź      ekonomista       nie należy do partii politycznej

7             JAWORNIK Piotr              Łódź      specjalista ds. eksportu               nie należy do partii politycznej

8             SŁOTA Tomasz Andrzej Łódź      lobbysta              członek partii politycznej: Korwin

9             MAZUR Joanna Sylwia  Łódź      grafik komputerowy      nie należy do partii politycznej

10           ZIEMBA Dariusz Zdzisław             Łódź      technik ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           DOMAGAŁA Klaudia Ewa             Łódź      księgowa            nie należy do partii politycznej

12           GRANISZ Patryk Tadeusz             Łódź      przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           GÓRSKI Wojciech Antoni             Łódź      ekonomista       członek partii politycznej: Korwin

14           KORWIN-MIKKE Anna   Warszawa           architekt             nie należy do partii politycznej

15           CIEŚLAK Anna Paulina   Łódź      pedagog              nie należy do partii politycznej

16           CIUPKA Bogusław Piotr                Łódź      logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           SZCZESEK Marzena Elżbieta        Teodorów          krojczy członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18           MODRZEJEWSKA Justyna Katarzyna       Eufeminów        przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Korwin

19           GACEK Aleksandra Kamila           Busko-Zdrój       projektant wnętrz          nie należy do partii politycznej

20           KICOWSKI Przemysław Patryk  Łódź      inżynier elektryk             nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1             MARJAN Patryk Piotr    Bełchatów          górnik   członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             RAK Jacek Krzysztof       Radomsko          elektronik           nie należy do partii politycznej

3             FĄK Andrzej      Tomaszów Mazowiecki                emeryt - były oficer sił zbrojnych            członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             ZABORNY Piotr Bogusław            Skierniewice      nauczyciel           nie należy do partii politycznej

5             HEINZEL Alicja Anna       Piotrków Trybunalski     nauczycielka      nie należy do partii politycznej

6             WYCHOWAŁEK Paweł   Jarosty rolnik    nie należy do partii politycznej

7             FLORCZYK Bernadeta Edyta        Dębniak               opiekunka dziecięca      nie należy do partii politycznej

8             BUDKIEWICZ Marcin      Łazów   informatyk         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             MADEJSKA Wiesława Agata       Brzostek              rolnik    nie należy do partii politycznej

10           SĘK Adrian          Tomaszów Mazowiecki                mechanik            członek partii politycznej: Korwin

11           CHMIELARSKA Anna Maria         Biskupia Wola   kosmetyczka     nie należy do partii politycznej

12           SYPKA Kamil Mariusz     Głuchówek        spawacz              nie należy do partii politycznej

13           KLESKA Katarzyna Ewa  Piotrków Trybunalski     kierowca             nie należy do partii politycznej

14           LISZEWSKA Ewa Barbara              Skierniewice      doradca finansowy         nie należy do partii politycznej

15           KOSTRZEWA Mirosław Marian  Opoczno             kierowca             nie należy do partii politycznej

16           GAJDA Jadwiga                Bełchatów          doradca klienta                nie należy do partii politycznej

17           GRABOWSKI Krzysztof Adam    Skierniewice      inżynier budownictwa  członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 11 [Sieradz]

1             WALCZAK Izabela Anna                Łódź      wykładowca akademicki              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             OWCZAREK Łukasz Mikołaj         Sieradz rolnik    nie należy do partii politycznej

3             KANIEWSKI Andrzej       Zduńska Wola   przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             OŻADOWICZ Łukasz Artur           Sworawa             informatyk         członek partii politycznej: Korwin

5             DYONIZIAK Dariusz         Wola Chruścińska            technik rolnik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6             MATUSIAK Ewelina        Łódź      specjalista ds. exportu  nie należy do partii politycznej

7             KĘDZIAK Joanna              Dąbrowa             finansista            nie należy do partii politycznej

8             SOBCZAK Justyna            Aleksandrów Łódzki       architekt             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             NOWAK Wojciech Damian          Ogroble               student historii członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           GOGULSKA Malwina Anna         Sieradz konsultant          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           WOLNIEWICZ Adam Jan               Pabianice            specjalista ds. produktu               nie należy do partii politycznej

12           SKOWRONEK Angelika  Krępa    student ochrony środowiska     nie należy do partii politycznej

13           KOCIŃSKI Konrad Piotr Łódź      student gospodarki przestrzennej          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14           GACKOWSKA Weronika               Kutno   konsultant infolinii          nie należy do partii politycznej

15           HEJNIAK Sebastian Patryk           Łódź      ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota  Łódź      programista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           KARDAS Rafał Andrzej  Łódź      mechanik            nie należy do partii politycznej

18           WASIEWICZ Magdalena Ewa      Łódź      nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           ZAJĄC Mateusz Mariusz              Brzeziny              student rachunkowości               nie należy do partii politycznej

20           ROSIŃSKA Natalia Paulina           Łódź      rejestratorka medyczna              nie należy do partii politycznej

21           ZIEMBA Aleksandra Anna           Łódź      pomoc przedszkolna     nie należy do partii politycznej

22           GIEROWSKI Rafał            Pełczyska            logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków]

1             WILCZYŃSKI Bartosz      Kraków                inżynier automatyki i robotyki   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             KRAWCZYK Emil Piotr    Trzebinia             inżynier budownictwa  członek partii politycznej: Korwin

3             CHMIEL Dariusz Bogdan               Wadowice          technik telekomunikacji              członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

4             KUMANEK Grzegorz Jan              Luszowice           przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Korwin

5             BAJER Marcin Jakub       Skrzynka             informatyk         nie należy do partii politycznej

6             CURZYDŁO Jerzy              Kossowa             magazynier        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             SALAWA Marta                Świątniki Górne               technik administracji     nie należy do partii politycznej

8             CZACHUR Adam Aleksander      Libiąż     technik mechanik           członek partii politycznej: Korwin

9             SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata      Myślenice           nauczycielka      nie należy do partii politycznej

10           URBAŃSKA Anna Katarzyna       Grzechynia         technik administracji     nie należy do partii politycznej

11           MREŃCA Tomasz            Inwałd  magazynier        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           BANET Piotr Paweł         Bielsko-Biała      przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

13           SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna            Alwernia             technik optyk    nie należy do partii politycznej

14           JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta      Kraków                sprzedawca       nie należy do partii politycznej

15           ZASŁONA-POLAK Katarzyna       Trzebinia             kelner   nie należy do partii politycznej

16           KŁECZEK Tomasz              Trzebinia             mechanik maszyn i urządzeń     członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków]

1             BERKOWICZ Konrad Szczepan   Kraków                programista       członek partii politycznej: Korwin

2             KUPIEC Kamil Dawid      Kraków                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

3             KRZYSZTONEK Jakub Artur          Kraków                kustosz biblioteczny      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             BOCHEŃCZAK Bartosz Sebastian              Kraków                ekonomista       członek partii politycznej: Korwin

5             GOLONKA Wojciech Jerzy           Kraków                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

6             MOSZKOWICZ Tomasz  Libiąż     handlowiec        nie należy do partii politycznej

7             MASZTAFIAK Gabriela  Gorlice student               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8             WOCH Józef      Zabierzów          inżynier elektronik         nie należy do partii politycznej

9             PAPIEŻ Stanisław            Kraków                dziennikarz        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           ŁUKASZEWSKA-BAUMAN Joanna           Kraków                grafik komputerowy      członek partii politycznej: Korwin

11           BARTOSZ Piotr Paweł    Kraków                technik informatyk         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           WALKIEWICZ Michał      Olkusz  architekt             nie należy do partii politycznej

13           DROZD Bartłomiej          Kraków                wykwalifikowany pracownik ochrony    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14           TRZAJNA Tomasz Krzysztof        Kraków                fizjoterapeuta  nie należy do partii politycznej

15           ŁOPACIŃSKA Barbara    Liszki     nauczuciel          nie należy do partii politycznej

16           CZOSNOWSKA Aleksandra         Wieliczka             pedagog              nie należy do partii politycznej

17           MONTICELLI Krzysztof Jan          Kraków                uczeń    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18           ZAJĄC Grzegorz Lucjan Kraków                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

19           SOBIENIOWSKI Miłosz Stanisław             Kraków                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

20           SMOROŃ Anna Józefa  Kraków                instruktor tańca               nie należy do partii politycznej

21           ADAMCZYK Jakub Jan   Kraków                przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

22           DZIADOSZ Jagoda           Kraków                technik laboratoryjny    nie należy do partii politycznej

23           PĘCZEK Janina   Kraków                nauczyciel           nie należy do partii politycznej

24           HOJDA Iwona Katarzyna              Kraków                bibliotekoznawca            nie należy do partii politycznej

25           DYMANUS Aldona Anna              Olszowice           specjalista ds. gospodarki nieruchomości            nie należy do partii politycznej

26           PĘDZIWIATR Grzegorz Miłosz    Kraków                przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

27           KULIŃSKA Lucyna Michalina       Kraków                pracownik naukowy      nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 14 [Nowy Sącz]

1             SKUPIEŃ Andrzej            Biały Dunajec    audytor systemów informatycznych      nie należy do partii politycznej

2             GŁĄB Rafał Grzegorz     Lipnica Wielka   przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             MATONOG Marzena Maria        Zubrzyca Górna               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

4             WOJTYCZKA Kamil Józef              Lubomierz          malarz-tapeciarz              nie należy do partii politycznej

5             MAŚLANKA Halina Sylwia            Nowy Sącz          doradca ubezpieczeniowy          nie należy do partii politycznej

6             LACHNER Krystian Wojciech       Nowy Sącz          monter stolarki budowlanej      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             BALCERAK Alicja Barbara             Powroźnik          przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

8             LAZAR Radosław Ryszard            Nowy Sącz          technik budowlany        nie należy do partii politycznej

9             WILK Ryszard Jakub       Biała Niżna         przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

10           CZOSNOWSKI Radosław Maria Kraków                lekarz - specjalista medycyny paliatywnej           członek partii politycznej: Korwin

11           BOŻYK Mariusz Stanisław            Nowy Sącz          technik informatyk         członek partii politycznej: Korwin

12           MATUSIK Sylwester Andrzej     Nowy Sącz          technik automatyk         nie należy do partii politycznej

13           MAZGAJ Marcin Jan       Pogorzany          student               członek partii politycznej: Korwin

14           KRÓL Marcin      Stara Wieś          aktor     nie należy do partii politycznej

15           JASKÓŁKA Wojciech Piotr            Brzezna               ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           FLOREK Karolina Agnieszka         Słopnice              rolnik    nie należy do partii politycznej

17           LIS Maria Magdalena     Zakopane           student               nie należy do partii politycznej

18           TYLISZCZAK-SŁYŚ Małgorzata Stanisława             Nowy Sącz          nauczyciel           nie należy do partii politycznej

19           SZTERLEJA-BELDA Barbara Maria             Kraków                historyk               nie należy do partii politycznej

20           DOBROWOLSKI Stanisław           Paszyn  matematyk        nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 15 [Tarnów]

1             KWAŚNIAK Czesław Alfred         Tarnów                ekonomista       członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

2             MACOŃ Radosław Michał           Bochnia               inżynier geodeta             członek partii politycznej: Korwin

3             WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz               Błonie   agent ubezpieczeniowy               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             ŁACH Barbara Janina      Zabawa                pielęgniarka       nie należy do partii politycznej

5             POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech  Brzegi   ekonomista       nie należy do partii politycznej

6             SZUBA Andrzej Piotr      Wólka Grądzka rolnik    nie należy do partii politycznej

7             SMOŁA Agata Magdalena           Nowy Wiśnicz   lekarz stomatolog           nie należy do partii politycznej

8             JEZIOREK Ewelina Anna                Poręba Spytkowska       pedagog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             MUCHA Marta Magdalena         Bochnia               handlowiec        nie należy do partii politycznej

10           LECHOWICZ Maria Barbara         Tarnów                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

11           STACHOWICZ Kamil        Wieliczka             tłumacz języków obcych             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           BORYCZKA Alina Barbara             Olesno przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

13           SERAFIN Karol Zygmunt               Ostrów Szlachecki           geodeta              nie należy do partii politycznej

14           SOSIN Maciej Zbigniew                Lednica Górna  inżynier elektronik         nie należy do partii politycznej

15           NOWAK Jadwiga Maria Nowy Wiśnicz   pielęgniarka       nie należy do partii politycznej

16           NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław           Marszowice       student               nie należy do partii politycznej

17           GAGATEK Krzysztof Grzegorz    Czchów                ekonomista       nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 16 [Płock]

1             USIĄDEK Paweł               Warszawa           analityk finansowy         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             SMOSARSKA Dorota      Pruszków            nauczyciel           nie należy do partii politycznej

3             CIECHANOWSKI Grzegorz           Bydgoszcz           kierowca             członek partii politycznej: Korwin

4             STELMACH Tomasz Józef             Płock     elektronik           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             SĘKOWSKI Krzysztof      Ciechanów         sanitariusz          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6             RZECZKOWSKI Paweł Janusz      Mieszki-Bardony             rolnik    nie należy do partii politycznej

7             SZADKOWSKA Katarzyna             Faustynowo      księgowa            nie należy do partii politycznej

8             FLORYSIAK Mirosława   Warszawa           grafik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             SZYDŁOWSKA Beata Irena           Warszawa           kasjer-sprzedawca         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           ZADROŻNY Bartosz         Płońsk  politolog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           DŁUTOWSKA Agnieszka               Warszawa           analityk finansowy         nie należy do partii politycznej

12           ZAGÓRSKI Adrian Paweł              Warszawa           pracownik administracyjny         nie należy do partii politycznej

13           MAKARA Marek Janusz               Prażmów            dziennikarz        nie należy do partii politycznej

14           BARTOSEWICZ Monika Danuta Legionowo         analityk finansowy         nie należy do partii politycznej

15           GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa       Warszawa           inżynier inzynierii środowiska    nie należy do partii politycznej

16           SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz  Warszawa           inżynier mechanik          nie należy do partii politycznej

17           DŁUTOWSKA Anna         Działdowo          nauczyciel           nie należy do partii politycznej

18           ADAMSKA Anna Ewa     Bydgoszcz           technik ekonomista       nie należy do partii politycznej

19           KOWALSKI Krzysztof Franciszek               Płock     technik technologii chemicznej                nie należy do partii politycznej

20           WAŁKUSKI Jerzy              Lipowiec Kościelny         lekarz weterynarii           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 17 [Radom]

1             SZEWCZYK Marek Wacław          Lipsko   prawnik               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             NOWAK Dawid Stanisław            Iłża         programista aplikacji      członek partii politycznej: Korwin

3             PADUCH Marzena Hanna            Zwoleń elektroenergetyk           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             AMANOWICZ Krystian Adam     Radom przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Korwin

5             FORYŚ Rafał Jan               Skrzynno             lekarz dentysta-protetyk            nie należy do partii politycznej

6             LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz               Nieznamierowice            inżynier technologii drewna       nie należy do partii politycznej

7             DRABIK Alina     Radom krawiec                nie należy do partii politycznej

8             ANDUŁA Miłosz               Radom pracownik obsługi biurowej       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             LAGNER Ewelina              Szydłowiec         ekonomista       członek partii politycznej: Korwin

10           KUCHCIK Bartłomiej      Kozłów przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           RODZIEWICZ Bożena Danuta     Iłża         nauczyciel biologii           nie należy do partii politycznej

12           KONOPSKI Mateusz Michał        Kuczki-Wieś       matematyk        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           ARASZKIEWICZ Martyna              Szczytniki            sprzedawca w stacji paliw           nie należy do partii politycznej

14           SZYDŁO Dorota Radom ekonomista       nie należy do partii politycznej

15           KACA Maksymilian Przemysław               Radom geodeta              członek partii politycznej: Korwin

16           SZYMANOWSKA Dominika         Lipsko   pracownik obsługi biurowej       nie należy do partii politycznej

17           BŁASZCZYK Marcin          Rajec Szlachecki               przedstawiciel handlowy             nie należy do partii politycznej

18           KUMOREK Władysław Leszek   Leżne    rolnik    nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 18 [Siedlce]

1             TOŁWIŃSKI Krzysztof    Jasienówka        rolnik    nie należy do partii politycznej

2             GĄGOL Jakub    Mińsk Mazowiecki          handlowiec        nie należy do partii politycznej

3             PASTOR Dariusz Piotr    Warszawa           pedagog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             RADZIKOWSKA Edyta    Modrzew            fizjoterapeuta  nie należy do partii politycznej

5             MULAWA Krzysztof       Warszawa           kontroler finansowy      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6             SKŁADANOWSKI Roman Ryszard             Wyszków            inżynier mechanik          nie należy do partii politycznej

7             KRUPIŃSKA Anna           Siedlce specjalista ds. planowania i logistyki       nie należy do partii politycznej

8             DŁUSKA-REDES Ewa       Olszyc Szlachecki             magister administracji   nie należy do partii politycznej

9             WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech  Warszawa           przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           REDUCH Izabela               Mińsk Mazowiecki          księgowa            członek partii politycznej: Korwin

11           WIELĄDEK Rafał Piotr    Warszawa           programista aplikacji      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           WOŹNIAK Mariusz          Patok    technik teleinformatyk członek partii politycznej: Korwin

13           JASIŃSKI Marek               Pułtusk                politolog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14           SOCHARSKA Hanna        Pułtusk                technik obróbki skrawaniem     nie należy do partii politycznej

15           KASJANIUK Ada               Wyszków            fizjoterapeuta  nie należy do partii politycznej

16           BALA Paweł       Węgrów              inżynier elektryk automatyk      nie należy do partii politycznej

17           USIĄDEK Anna  Warszawa           specjalista bankowości nie należy do partii politycznej

18           IGNACIUK Grzegorz       Szydłówka          przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

19           TOBIASZ Maria Górzno studentka           członek partii politycznej: Korwin

20           KRASSOWSKI Marcin Daniel       Młynarze            prawnik               nie należy do partii politycznej

21           BRYK Bartłomiej Beniamin          Wyszków            specjalista ds. sprzedaży             członek partii politycznej: Korwin

22           ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej       Ostrołęka           przedstawiciel handlowy             nie należy do partii politycznej

23           HARASIM Michał             Siedlce technik archiwista           nie należy do partii politycznej

24           JOŃCZYK Beata Edyta    Wyszków            księgowa            nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 20 [Warszawa]

1             WAWER Michał Jan        Warszawa           radca prawny    członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             PAZIO Rafał Piotr            Duczki   nauczyciel           nie należy do partii politycznej

3             NIEZNAŃSKI Michał       Marki    przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar Otwock                przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

5             CHMIELECKI Bogdan Jerzy          Zaborów             inżynier elektryk             nie należy do partii politycznej

6             CYNKIER Tomasz Jan      Jaktorów-Kolonia            politolog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             ŚLIWA Anna Małgorzata              Warszawa           fizjoterapeuta  nie należy do partii politycznej

8             TROCHANOWSKA Beata Elżbieta             Łomianki             politolog              nie należy do partii politycznej

9             FILIPEK Piotr      Milanówek         prawnik               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           WITASZEK Zbigniew       Czosnów             przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

11           LECH-RĄCZKA Teresa    Pomiechówek  przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

12           ŻOŁEK Julia Maria            Otwock                student               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           JANIK Michał Jan             Wołomin             programista       członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

14           LUTY Edyta Agnieszka   Warszawa           administrator baz danych            nie należy do partii politycznej

15           SKWARSKI Adam Andrzej           Warszawa           trener   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           PINTARA Anna Jadwiga                Ożarów Mazowiecki      statystyk             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           BAJKOWSKI Rafał            Marki    motorniczy         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18           DROŻDŻ Piotr Dariusz    Warszawa           przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

19           PUŁAWSKI Sebastian     Warszawa           specjalista ds. marketingu i handlu         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           RUMIŃSKA Anna Patrycja           Warszawa           nauczyciel matematyki nie należy do partii politycznej

21           STERKOWSKA Ewelina  Warszawa           higienistka stomatologiczna       nie należy do partii politycznej

22           TOTT Karol Tadeusz        Warszawa           inzynier budownictwa  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23           CHOJNACKA Grażyna Wiesława               Grodzisk Mazowiecki    kierownik restauracji     nie należy do partii politycznej

24           SMUNIEWSKI Konrad Paweł      Piastów               dziennikarz        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 21 [Opole]

1             WILK Jacek         Warszawa           adwokat              członek partii politycznej: Korwin

2             FOMICZ Łukasz Rafał     Brzeg    nauczyciel           nie należy do partii politycznej

3             SZKARUPSKI Daniel        Opole   specjalista ds. relacji biznesowych          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             BARTNIK Longin               Opole   audytor energetyczny  członek partii politycznej: Korwin

5             BEDRUNKA Jakub Hubert            Sławniowice      inżynier mechanik          członek partii politycznej: Korwin

6             SIENKIEWICZ Ewa Małgorzata   Opole   księgowa            nie należy do partii politycznej

7             PUK Bartosz Adam         Kluczbork            kierownik firmy               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8             JASTRZĘBSKA Anna Maria           Opole   technik budowlany        nie należy do partii politycznej

9             SEKIETA Kamila Urszula                Opole   architekt             nie należy do partii politycznej

10           DZIONY Anna    Rzymkowice      ekonomista       nie należy do partii politycznej

11           PRZEŁOŻNA Teresa        Opole   nauczyciel           nie należy do partii politycznej

12           WOJNAR Genowefa      Opole   nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           PĘKALSKI Marcin             Opole   nauczyciel wychowania fizycznego         nie należy do partii politycznej

14           GÓRNY Jarosław             Opole   asystent rodziny              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           KWIECIŃSKA Jolanta Halina        Prudnik                nauczyciel           nie należy do partii politycznej

16           ZARĘBA Zbigniew            Otmuchów         przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           JARECKI Tomasz              Prudnik                przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

18           DZIĘGIELEWSKI Zbigniew Henryk            Brzeg    urzędnik              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           ROMANOWICZ Bartosz Dawid  Dolna    prawnik               nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 22 [Krosno]

Numer na liście                Nazwisko i imiona           Miejscowość zamieszkania         Zawód  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

1             ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz  Przemyśl             nauczyciel akademicki   nie należy do partii politycznej

2             BERKOWICZ Adam Roman          Trzcinica              nauczyciel           nie należy do partii politycznej

3             KRĘŻAŁEK Kazimierz Zygmunt   Kobylany             specjalista kontroli jakości          nie należy do partii politycznej

4             STADNICKI Robert Stanisław     Jasło      inżynier inżynierii chemicznej    członek partii politycznej: Korwin

5             ZYCH Małgorzata             Tarnobrzeg        historyk sztuki  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6             KRZANOWSKI Jan Franciszek     Krosno emeryt nie należy do partii politycznej

7             SZWED Michał  Opaka   rolnik    nie należy do partii politycznej

8             ZIELIŃSKI Janusz Jan      Ustrzyki Dolne  ratownik wodny              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             FILIP Tomasz Rafał          Jarosław              informatyk         członek partii politycznej: Korwin

10           DUDZIŃSKA-SOBOLEWSKA Grażyna Henryka    Jarosław              ekonomista       nie należy do partii politycznej

11           WOJTUCH Ryszard Jan  Stary Lubliniec  rolnik    nie należy do partii politycznej

12           NADBRZESKA Jadwiga Anna       Gniewczyna Łańcucka   technik technologii żywienia      nie należy do partii politycznej

13           SIKORA Aleksandra Justyna       Brandwica          logistyk                nie należy do partii politycznej

14           HRYSIO Marlena Emilia Zapałów              student               nie należy do partii politycznej

15           DYGUŁA Aleksander      Tyczyn  przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

16           PERŻYŁO Anna Maria     Żurawica             technik farmaceutyczny              nie należy do partii politycznej

17           DULĘBA Witold Aleksander        Sanok   inżynier inżynierii środowiska    nie należy do partii politycznej

18           ANTOCHÓW Joanna      Przemyśl             filolog polski      nie należy do partii politycznej

19           SOBOLEWSKI Zdzisław  Surochów           mechanik automatyki przemysłowej     nie należy do partii politycznej

20           GOLBA Paweł Kamil       Jarosław              technik handlowiec        nie należy do partii politycznej

21           BOCHNIA Ewelina           Dębica  pracownik administracyjny         nie należy do partii politycznej

22           ZUCHOWSKI Jan Maria Narol     lekarz dentysta                nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 23 [Rzeszów]

1             BRAUN Grzegorz Michał              Stara Wieś          reżyser członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2             BUCZEK Tomasz Wojciech           Kolbuszowa Górna         inżynier budownictwa  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             ŻYGADŁO Piotr Gwizdaj               przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

4             ZYCH Witold Andrzej     Tarnobrzeg        historyk sztuki  nie należy do partii politycznej

5             KROLL Gabriel Czesław Strzyżów             przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

6             SUROWANIEC Anna Krystyna    Stalowa Wola    handlowiec        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             KUSZ Kamil Michał          Łańcut  technik elektronik          nie należy do partii politycznej

8             KUMOREK Dariusz Jan  Lutcza   lekarz    członek partii politycznej: Korwin

9             LIPIŃSKI Zbigniew           Warszawa           publicysta           członek partii politycznej: Liga Narodowa

10           KORWIN-MIKKE Dominika Maria             Otwock                teatrolog             członek partii politycznej: Korwin

11           WOŁOSZYN Tomasz       Rzeszów              lekarz    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           ZARĘBSKI Waldemar      Kolbuszowa       lekarz    nie należy do partii politycznej

13           OCHAŁ Katarzyna Kinga                Zagorzyce           dziennikarz        nie należy do partii politycznej

14           ZIĘBA Tomasz Sylwester              Kopki    przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           PRACOWNIK Teresa Jadwiga     Ulanów                nauczyciel           nie należy do partii politycznej

16           SALWA Małgorzata Kazimiera   Strzyżów             nauczyciel           nie należy do partii politycznej

17           KOTOWICZ Mariola Ksenia          Krasne  technik farmaceutyczny              nie należy do partii politycznej

18           DĄBEK Damian Łukasz   Rakszawa            inżynier budownictwa  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           STRZAŁKA Albert Jan     Niedźwiada        kierowca             członek partii politycznej: Korwin

20           LIS Aleksandra Mirosława           Cierpisz                kierownik do spraw marketingu              nie należy do partii politycznej

21           JEDYNAK Dariusz Grzegorz         Dębica  elektronik           nie należy do partii politycznej

22           WACYRA Paulina Elżbieta            Derylaki               przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

23           FILA Piotr Robert             Mielec  logistyk                nie należy do partii politycznej

24           ŚRODOŃ Monika Paulina             Gwoźnica Górna              nauczyciel           nie należy do partii politycznej

25           ZAPAŁOWSKA Monika Ewa        Przemyśl             pracownik administracyjny         nie należy do partii politycznej

26           BATORA Marcin Mateusz            Dębica  logistyk                nie należy do partii politycznej

27           BROŻ Robert Krzysztof Ulanica przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

28           BIELECKA Karolina Maria              Stalowa Wola    kucharz                nie należy do partii politycznej

29           FLIS Michał         Wola Zarczycka monter konstrukcji aluminowych            nie należy do partii politycznej

30           MAZUR Krzysztof            Rudna Wielka    ekonomista       nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 24 [Białystok]

1             WINNICKI Robert Artur                Warszawa           publicysta           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             KIEŁCZEWSKI Adam        Grajewo              inżynier mechanik          nie należy do partii politycznej

3             KRASOWSKI Krzysztof   Białystok             prawnik               członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

4             NICEWICZ Stanisław      Knyszewicze      rolnik    członek partii politycznej: Korwin

5             MAJEWSKA Barbara       Białystok             nauczyciel języka obcego            nie należy do partii politycznej

6             JABŁOŃSKI Krzysztof     Sobótka               technik rolnik    nie należy do partii politycznej

7             GONTARSKA Marzanna               Grajewo              kosmetyczka     nie należy do partii politycznej

8             BIELAWSKI Wiesław Henryk       Jurowce              przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             DANILUK Jolanta             Białystok             referent do spraw usług              członek partii politycznej: Korwin

10           KOŁOSOWSKA Katarzyna            Białystok             sprzedawca       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           DZIEDZIC Zenon               Suwałki                socjolog               członek partii politycznej: Liga Narodowa

12           PROKOPOWICZ Paweł  Kąty       przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           KOŁAKOWSKI Adam      Białystok             prawnik               nie należy do partii politycznej

14           ZAJKO Katarzyna             Białystok             pracownik administracji               nie należy do partii politycznej

15           ROKICKI Mariusz             Białystok             programista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           IWANOWSKA Adrianna                Warszawa           pracownik fundacji         nie należy do partii politycznej

17           WAIS Michał Eugeniusz                Białystok             fizyk      nie należy do partii politycznej

18           GRABOWSKA Monika   Wasilków            pracownik biurowy        nie należy do partii politycznej

19           SADOWSKI Jakub Andrzej           Supraśl sprzedawca       nie należy do partii politycznej

20           BARANOWSKI Hubert   Białystok             student               nie należy do partii politycznej

21           PRZANOWSKA Izabela  Nurzec-Stacja   kosmetolog       nie należy do partii politycznej

22           LEWONIEWSKI Marcin  Sobolewo           radiolog               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23           PROKOPOWICZ Anna Katarzyna              Białystok             ekonomista       nie należy do partii politycznej

24           KARWOWSKI Łukasz      Tyszki-Wądołowo           specjalista ds. sprzedaży             nie należy do partii politycznej

25           JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz                Białystok             architekt             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

26           KOSSAKOWSKI Mariusz               Białystok             inżynier BHP      nie należy do partii politycznej

27           ZABOROWSKA Karina    Podkamionka    ekonomista       nie należy do partii politycznej

28           STYPKA Maciej Białystok             przedstawiciel handlowy             nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 25 [Gdańsk]

1             URBANIAK Michał Piotr               Mosty   przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             PRUŚ Sylwester Zbigniew           Gdańsk                fizyk      członek partii politycznej: Korwin

3             MOJZESOWICZ Wojciech             Gogolinek           rolnik    nie należy do partii politycznej

4             ZABOROWSKI Arkadiusz              Skarszewy          technik rolnik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             WELKA Michał  Gdynia inżynier elektryk             nie należy do partii politycznej

6             OCHAŁ Andrzej                Prabuty               technik ochrony mienia               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka             Ustka    rolnik    nie należy do partii politycznej

8             RABĘDA Krzysztof           Gdańsk                logistyk                członek partii politycznej: Korwin

9             CZARNECKA Anna           Juszkowo            przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

10           PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz     Sopot    dyrektor operacyjny      nie należy do partii politycznej

11           PAPROCKA Małgorzata Maria   Gdynia aktorka                nie należy do partii politycznej

12           PIASECKA Dorota Magdalena    Sopot    architekt             nie należy do partii politycznej

13           PASZKO Dagmara            Gdańsk                urzędnik              nie należy do partii politycznej

14           LABUDA Katarzyna         Amalka technik ekonomista       nie należy do partii politycznej

15           SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej                Drzewina            technik elektronik          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           BRODNICKA Kamila Kinga            Gdańsk                specjalista w dziale zakupów     członek partii politycznej: Korwin

17           FALIŃSKA Urszula           Gdynia emeryt nie należy do partii politycznej

18           LANDOWSKA Agnieszka Monika              Rumia   muzealnik           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           SZABLEWSKA Joanna Maria        Rumianek           grafik komputerowy      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           WILK Piotr Jerzy               Starogard Gdański          specjalista kontroli jakości          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21           ADAMOWICZ Emilia Regina        Bydgoszcz           pedagog              nie należy do partii politycznej

22           CHOJNACKA Izabela Anna          Gdańsk                pracownik socjalny         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23           STĘPKOWSKI Adrian      Gdańsk                inżynier ds. projektowania oprogramowania     członek partii politycznej: Korwin

24           KRZYWKOWSKI Marcin Piotr      Tczew   naukowiec         członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 26 [Słupsk]

1             DZIAMBOR Artur Erwin                Gdynia nauczyciel           członek partii politycznej: Korwin

2             KOZIEŁ Andrzej Mirosław            Gdynia inżynier mechanik budowy okrętów      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             WAŁDOCH Marcin Piotr                Chojnice              nauczyciel akademicki   nie należy do partii politycznej

4             KŁECZEK Tomasz Jan      Rumia   przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             LOTKOWSKI Adam          Gdynia przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

6             TRUSZKOWSKI Michał Maciej    Gdynia operator CNC    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             SZYMCZAK Wiesława Helena     Gdynia emerytowana położna nie należy do partii politycznej

8             GRYŃ Jarosław Lębork  administratywista           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             STUPKIEWICZ Magdalena           Stegna  przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

10           BRUC Piotr Sławomir     Kębłowo             policjant              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof      Somonino           kierowca             nie należy do partii politycznej

12           WIECZOREK Łukasz Dariusz         Starogard Gdański          technik utrzymania ruchu           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka         Gdynia hr manager i trener biznesu       nie należy do partii politycznej

14           GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech              Glincz    technik BHP       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           DYSZER Michał  Lemany               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

16           KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor    Reda     nauczyciel           nie należy do partii politycznej

17           JARZĘBIŃSKI Damian Piotr          Kartuzy                przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

18           KUBIAK Edyta   Gdynia specjalista ds. logistyki kontenerowej   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           SZYNAKA Paulina Anna Gdynia tester oprogramowania               nie należy do partii politycznej

20           WARCIKOWSKA Katarzyna Anna             Gdynia koordynator działu handlowego              nie należy do partii politycznej

21           POKRYFKA Paweł Przemysław  Gdynia bez zawodu       nie należy do partii politycznej

22           SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria           Gdynia psycholog           nie należy do partii politycznej

23           PAPROCKA Małgorzata                Gdynia nauczyciel           nie należy do partii politycznej

24           DUDA Gabriela Teresa  Gościcino            pracownik socjalny         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

25           TRELA Zuzanna Dominika            Gdynia inżynier środowiska       nie należy do partii politycznej

26           SUGIER Sylwia Katarzyna             Skarszewy          specjalista ds. kontroli jakości   nie należy do partii politycznej

27           ZBLEWSKA Maria Joanna             Gdańsk                krawcowa           nie należy do partii politycznej

28           LIPSKI Przemysław Emil               Lędowo-Osiedle              nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 27 [Bielsko-Biała]

1             FOLTYN Bronisław Edward          Bielsko-Biała      dyrektor generalny        członek partii politycznej: Korwin

2             GRAJNY Robert Łukasz Czechowice-Dziedzice  technik infomatyk          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             BIELEWICZ Wojciech Tomasz     Żywiec  przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Korwin

4             STARZYŃSKA Maria        Cieszyn                specjalista polityki społecznej   nie należy do partii politycznej

5             SKŁODOWSKI Artur        Cieszyn                przedstawiciel handlowy             nie należy do partii politycznej

6             MILCZANOWSKA-SZWEDA Magdalena Barbara                Rudołtowice      księgowy            nie należy do partii politycznej

7             MAŁYSZ Paweł Adam    Zaborze               programista aplikacji      członek partii politycznej: Korwin

8             WIEWIÓRA-BŁACHUT Marlena Maria    Lipowa technik analizy i monitoringu środowiska            nie należy do partii politycznej

9             CZAPIGA Cezary Józef  Czechowice-Dziedzice  technik urządzeń sanitarnych    członek partii politycznej: Korwin

10           KULA Patrycja Joanna   Bielsko-Biała      asystent zarządu             nie należy do partii politycznej

11           POLAŃSKI Andrzej Grzegorz      Bielsko-Biała      przedstawiciel handlowy             członek partii politycznej: Korwin

12           CIEŚLAR Jolanta Maria   Skoczów              inż. budownictwa           nie należy do partii politycznej

13           MICHNIK Ronald Antoni              Jaworze               student               nie należy do partii politycznej

14           STRZAŁKOWSKA Grażyna Katarzyna       Czaniec                ogrodnik             nie należy do partii politycznej

15           RUDNICKI Dawid Józef Bielsko-Biała      projektant systemów alarmowych         członek partii politycznej: Korwin

16           ŚNIEŻEK Katarzyna Elżbieta        Żywiec  nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           WALICZEK Paweł Teodor             Jasienica              stolarz  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 28 [Częstochowa]

1             SKALIK Włodzimierz Bogdan      Częstochowa    przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

2             PAWLIKOWSKI Jacek Adam        Częstochowa    przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

3             ADAMOWICZ Bogusław Józef   Częstochowa    psycholog organizacji    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             BIEGAS Bartłomiej Michał           Skrzydlów           inżynier mechanik          nie należy do partii politycznej

5             KLIMCZAK Paweł            Cykarzew Północny       przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

6             SUROWIEC Zofia              Nowa Wieś        inżynier rolnik   nie należy do partii politycznej

7             RYNKIEWICZ Władysława Bożena           Katowice             doradca zawodowy        nie należy do partii politycznej

8             POLAK Agata Aneta       Kłobuck               przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

9             PIĄTEK Barbara Ewa       Cykarzew Północny       historyk               nie należy do partii politycznej

10           MUSIALIK Cecylia Iwona              Częstochowa    ekonomista       nie należy do partii politycznej

11           MATUSIAK Grażyna Teresa        Częstochowa    ekonomista       nie należy do partii politycznej

12           ERMER Katarzyna Anna                Częstochowa    kucharz                nie należy do partii politycznej

13           GAWENDA Rafał Adrian               Wyrazów            specjalista do spraw logistyki     nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 29 [Katowice]

1             DZIĘBOWSKI Sebastian Zabrze  terapeuta ds. uzależnień             nie należy do partii politycznej

2             MILCZYŃSKI Cezary Kazimierz   Gliwice historyk               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             KANDZIOR Maciej Bartłomiej    Knurów               ekonomista       nie należy do partii politycznej

4             TOCZEK Ewa Grażyna    Kamieniec          ekonomista       nie należy do partii politycznej

5             JAGIEŁKA Jacek Franciszek         Bytom  elektronik           nie należy do partii politycznej

6             HAWRYLUK Dominika    Knurów               fotograf               nie należy do partii politycznej

7             ZAPOTOCZNA Bogusława Maria              Katowice             psycholog           nie należy do partii politycznej

8             TRUŚ Bartłomiej Marcin               Gliwice programista aplikacji      członek partii politycznej: Korwin

9             ŻMUDA Jarosław Piotr  Gliwice ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           KRZYWOSZYŃSKI Janusz Jacek  Gliwice przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

11           DZIUBA Maria Jadwiga  Gliwice pedagog              nie należy do partii politycznej

12           TEODORCZAK Robert Piotr         Gliwice prawnik               nie należy do partii politycznej

13           TUZINEK Danuta              Łubie     rolnik    nie należy do partii politycznej

14           KAMIŃSKA-TRUŚ Bożena Grażyna          Gliwice lekarz    nie należy do partii politycznej

15           JANISZEWSKA Jolanta Barbara  Bytom  przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

16           CHABER Karolina Anna  Bytom  renowator zabytków architektury          nie należy do partii politycznej

17           ĆWIKLIŃSKI Dominik Jan             Toszek  politolog              nie należy do partii politycznej

18           BARTOSIK Waldemar Paweł       Bytom  ekonomista       nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 30 [Bielsko-Biała]

1             FRITZ Roman Henryk     Rybnik  przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

2             KURPAS Adam Jerzy      Orzesze               geolog  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             MAKAREWICZ Konrad Karol       Żory       technik infomatyk          członek partii politycznej: Korwin

4             MARON Tadeusz             Jastrzębie-Zdrój              ratownik górniczy           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             TOMECKA Małgorzata  Mikołów             nauczyciel matematyki nie należy do partii politycznej

6             GORZOCH Grzegorz       Jastrzębie-Zdrój              pozostali technicy górnictwa, metalurgii i pokrewni        nie należy do partii politycznej

7             BURKACKA Joanna         Wilkowice           przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

8             PYSZNY Justyna Dorota                Wodzisław Śląski             doradca klienta                nie należy do partii politycznej

9             LECH Mirosław Radlin   inżynier elektryk             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           PIECHOCZEK Paweł Grzegorz    Jastrzębie-Zdrój              elektryk               nie należy do partii politycznej

11           ANTONIK-FAIKIS Aneta Halina  Rybnik  psycholog           nie należy do partii politycznej

12           SZATYŁO Alan Hieronim               Wodzisław Śląski             doradca personalny       nie należy do partii politycznej

13           MACIAŚ Aneta Anna     Żory       grafik komputerowy DTP            nie należy do partii politycznej

14           GRABIEC Jarosław          Pszów   technik elektryk              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           KUCHARCZYK Justyna Natalia    Jastrzębie-Zdrój              kosmetolog       nie należy do partii politycznej

16           ILNICKA Paulina Sandra                Żory       nauczyciel przedszkola nie należy do partii politycznej

17           LANUSZNY Jacek Szymon            Rydułtowy         historyk               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18           COFALIK Hanna Dorota Świerklany         grafik komputerowy DTP            nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 31 [Katowice]

1             SOŚNIERZ Dobromir Andrzej     Katowice             przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

2             DOROSZ Tomasz Edward             Wisła     sprzedawca       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             MODZELEWSKA Bożena Krystyna            Ruda Śląska        doradca polityczny i publiczny   członek partii politycznej: Korwin

4             TRYTKO Paweł Maciej   Katowice             agent ubezpieczeniowy               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             SACZYWKO Piotr Marek               Katowice             specjalista zastosowań informatyki        nie należy do partii politycznej

6             MARKIEWKA Michał Rafał          Chorzów             kierownik ds. technologii informatycznych         członek partii politycznej: Korwin

7             KOWSZYN-SUMARA Jowita        Tresna  technik hodowca koni   nie należy do partii politycznej

8             JABLOŃSKI Kamil             Katowice             student               członek partii politycznej: Korwin

9             MAJOR Małgorzata Joanna        Chorzów             specjalista ds. księgowości i administracji            nie należy do partii politycznej

10           SZÓSTAK Dawid Stanisław          Katowice             promotor marki               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           SIKORA-WÓJCIK Agata Judyta   Ruda Śląska        elektroradiolog                nie należy do partii politycznej

12           OŻÓG Mateusz Zbigniew            Bieruń  inżynier budowy dróg   członek partii politycznej: Korwin

13           FIEDOROWICZ Mateusz               Piekary Śląskie  kierowca autocysterny nie należy do partii politycznej

14           BOMBA Tomasz Marian               Ruda Śląska        menedżer sportu            członek partii politycznej: Korwin

15           BUDNIK Grzegorz Jacek               Katowice             specjalista do spraw marketingu i handlu            członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           KAŁUŻA Paweł Piotr      Mizerów             kierownik działu w przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym       członek partii politycznej: Korwin

17           SYGIET Piotr Stefan        Katowice             przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

18           ZANIEWSKA Ewa Aleksandra     Katowice             psycholog           nie należy do partii politycznej

19           KUFEL Urszula Monika  Katowice             kucharz                nie należy do partii politycznej

20           JANKOWIAK Anna Maria             Katowice             pedagog specjalny         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21           KRAJEWSKI Krzysztof Stanisław               Tychy    opiekun klienta                członek partii politycznej: Korwin

22           SZAJKO VEL MASTERCZUK Magdalena Ilona       Katowice             student               nie należy do partii politycznej

23           ZAWISZ Anita Sara          Rydułtowy         fryzjer  nie należy do partii politycznej

24           BRZEZINA Tomasz Bogdan          Katowice             specjalista zastosowań informatyki        członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 32 [Katowice]

1             JANOSKA Jerzy Jan         Fugasówka         przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             KOLCZYK Marcin Czesław            Sławków             przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

3             SIKORA Waldemar          Będzin  mechanik pojazdów samochodowych  nie należy do partii politycznej

4             OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard               Będzin  mechanik pojazdów samochodowych  członek partii politycznej: Korwin

5             JAKÓBIK Artur Karol       Jaworzno            elektroenergetyk nastawni        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6             KLARCZYŃSKA Olga Kinga            Żarnowiec          student               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             KRZYŻAK Monika Mirella             Piekary Śląskie  ekonomista       nie należy do partii politycznej

8             KOCLĘGA Jagoda Magda             Zawiercie            handlowiec        nie należy do partii politycznej

9             CYGAN Renata Aleksandra         Sosnowiec          Księgowa            członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           MIZDRA Ryszard Zbigniew          Jaworzno            adwokat              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           GRABOWSKI Wojciech Andrzej                Sosnowiec          operator urządzeń do przetwórstwa mięsa        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           SURMIK Dominika Agnieszka     Dąbrowa Górnicza          studentka           nie należy do partii politycznej

13           CIEŚLIK Robert Paweł    Będzin  mechanik pojazdów samochodowych  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14           DĄBROWSKA Małgorzata Halina              Dąbrowa Górnicza          archiwista           członek partii politycznej: Korwin

15           LOREK Magdalena Ilona               Sławków             biomasażysta    członek partii politycznej: Korwin

16           GOREL Ewelina Magdalena         Bytom  sprzedawca       nie należy do partii politycznej

17           OSIAL Sylwia      Zawiercie            specjalista administracji publicznej         nie należy do partii politycznej

18           PAŁKA Krzysztof Adam Zawiercie            inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 33 [Kielce]

1             BOSAK Krzysztof             Warszawa           działacz społeczny          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             IWAN Mateusz Kamil    Huta Nowa         przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

3             MILCZUSZEK Damian Rafał         Końskie               logistyk                nie należy do partii politycznej

4             WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester   Wąchock             fizjoterapeuta  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             SOKOLNICKI Michał       Starachowice    prawnik               nie należy do partii politycznej

6             OSPARA Łukasz Szczepan            Kielce    historyk               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             PIASECKA - LEYDO Mariola Nina               Kielce    radca prawny    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8             BILSKI Juliusz     Skarżysko-Kamienna     księgowy            członek partii politycznej: Korwin

9             KUROWSKI Dawid Stefan            Kielce    inżynier               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           ORANIEC Roksana Adrianna       Ćmielów              studentka           nie należy do partii politycznej

11           SZCZĘSNA Aneta Karolina           Piekoszów          nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           SYMELA Kinga Paula       Końskie               fizjoterapeuta  nie należy do partii politycznej

13           ŚLIWA Mateusz Krzysztof           Sudół    informatyk         członek partii politycznej: Korwin

14           KOPACZ Artur   Trzcianka             leśnik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           DŁUGOSZ Przemysław Jan          Ostrowiec Świętokrzyski             leśnik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           WIECZOREK Katarzyna Mariola Kielce    mechanik            członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           PAJĄK Krzysztof              Kielce    kurator sądowy               nie należy do partii politycznej

18           RUSIN Kinga Barbara     Kostomłoty Pierwsze    nauczyciel           nie należy do partii politycznej

19           LEŻAŃSKA Barbara Walentyna  Kołomań             technik budowlany        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           TKACZ Sebastian Piotr   Brzeziny              terapeuta zajęciowy      członek partii politycznej: Korwin

21           ZAPART Danuta Ewa      Kielce    ekonomista       nie należy do partii politycznej

22           MAŁKIEWICZ Marceli Seweryn Góry Wysokie   rolnik    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23           BURZAWA Piotr Władysław       Kielce    student               członek partii politycznej: Korwin

24           TOMCZYK Dorota Maria               Klimontów         inżynier               nie należy do partii politycznej

25           ŚWISTAK Łukasz              Starachowice    przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

26           OBIEDZIŃSKI Mikołaj Jan             Nowiny                student               nie należy do partii politycznej

27           KOZIEŁ Maria Izabela     Starachowice    nauczyciel           nie należy do partii politycznej

28           GŁODEK Monika Wioletta           Ostrowiec Świętokrzyski             przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

29           TYRAŁA Krzysztof Jerzy Jędrzejów          fizyk      nie należy do partii politycznej

30           WILCZYŃSKA Dominika Maria    Starachowice    nauczyciel           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

31           BUGAJSKI Andrzej          Łysowody           rolnik    nie należy do partii politycznej

32           KASZA Krzysztof Wiesław           Kielce    informatyk         członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 34 [Elbląg]

Numer na liście                Nazwisko i imiona           Miejscowość zamieszkania         Zawód  Przynależność do partii politycznej lub poparcie

1             WYRĘBEK Andrzej Piotr                Dobre Miasto    lekarz    członek partii politycznej: Korwin

2             SZYNKIELEWSKA Kaja Ewelina   Elbląg    rejestratorka     nie należy do partii politycznej

3             ŁOŻYŃSKI Krystian Maciej           Mortęgi               stolarz  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             KACZKOWSKI Tomasz Jacek       Elbląg    emeryt członek partii politycznej: Korwin

5             HUL Marek         Lamkowo            rolnik    nie należy do partii politycznej

6             POŁEĆ Agnieszka Maria                Elbląg    student               nie należy do partii politycznej

7             RUKSZTEŁŁO Teresa Genowefa                Nowa Pasłęka   armator rybak morski    nie należy do partii politycznej

8             ZENOWICZ Marika          Lubawa                przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             SZCZEPAŃSKA Genowefa Grażyna         Elbląg    technik administracji     nie należy do partii politycznej

10           CHRAPAN Marek            Pasłęk  emeryt członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 35 [Olsztyn]

1             LISIECKI Piotr Cezary      Naglady               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             PITURA Tomasz               Olsztyn specjalista ds. bhp          członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

3             MICHALEWICZ Joanna  Giżycko                dziennikarz        nie należy do partii politycznej

4             TYTZ Jerzy Stanisław      Olsztynek           lekarz dentysta                nie należy do partii politycznej

5             BORYSOWSKI Paweł Arkadiusz Olsztyn pedagog muzyczny        nie należy do partii politycznej

6             MICHALSKI Radosław Jan            Tomaryny           rolnik    nie należy do partii politycznej

7             ZIELIŃSKA Justyna          Szczytno              nauczyciel           nie należy do partii politycznej

8             DĘBKOWSKI Cezary        Bukwałd              spedytor             nie należy do partii politycznej

9             MARKOWSKA Anna       Giżycko                pielęgniarka       nie należy do partii politycznej

10           LICHACZ Martyna            Giżycko                nauczyciel           nie należy do partii politycznej

11           ADAMSKA Danuta          Olecko  nauczyciel           nie należy do partii politycznej

12           GOŁĘBIEWSKA Paulina  Olsztynek           księgowa            członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           WYSOCKI Kamil Michał Ełk          przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 36 [Kalisz]

1             STOCH Witold Adam      Kalisz     prawnik               członek partii politycznej: Korwin

2             CZECH Ireneusz Wojciech           Odolanów          przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             IDKOWIAK Dominik        Stary Gostyń     pracownik fizyczny         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             WIECZOREK Antoni Jerzy             Ostrów Wielkopolski     operator obrabiarek      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             KOIS Piotr           Boszkowo - Letnisko      doradca zawodowy        członek partii politycznej: Wolni i Solidarni

6             DOLATA Dominik Jan     Gola      rolnik    nie należy do partii politycznej

7             PASEK Michał Szymon  Kowalew             technik elektryk              nie należy do partii politycznej

8             SKROBAŁA Mariusz        Osieczna             politolog              członek partii politycznej: Korwin

9             FIEBICH Mikołaj               Poniec  politolog              członek partii politycznej: Korwin

10           WELKE Rafał Dariusz      Wolica  sprzedawca       członek partii politycznej: Korwin

11           KURZAWSKA Julia           Radłów                student               nie należy do partii politycznej

12           KROŚNIEWSKA Lucyna Anna      Osieczna             sprzedawca       nie należy do partii politycznej

13           MĄKA Mikołaj  Nowe Skalmierzyce       logistyk                nie należy do partii politycznej

14           OSZMIAN Joanna            Poznań pracownik biurowy        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           STOCH Anna Bożena      Kalisz     sekretarka medyczna    nie należy do partii politycznej

16           SKORUPIŃSKA Danuta  Leszno  handlowiec        nie należy do partii politycznej

17           SPIESZALSKA Janina       Poznań chemik nie należy do partii politycznej

18           MAŚLAK Arkadiusz Krzysztof     Stawiszyn           budowlaniec     członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19           KORDYLAS Marta Anna Lipe       pracownik biurowy        nie należy do partii politycznej

20           KUŚWIK Andrzej Antoni              Wolica  przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 37 [Konin]

1             BRYŁKA Anna Mirosława             Kobylata              prawnik               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             JÓŹWIAK Maciej              Środa Wielkopolska       przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             KORZENIEWSKI Eryk      Budzisław Kościelny       rolnik    członek partii politycznej: Korwin

4             RUSIN Paweł Rafał         Koło      historyk               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             GRONEK Przemysław Tomasz   Gniezno              kierownik pociągu          członek partii politycznej: Korwin

6             JANKOWIAK Łukasz       Wyszyna             przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

7             WIŚNIEWSKA Karolina Zofia       Konin    inżynier inżynierii środowiska    nie należy do partii politycznej

8             SMOLAREK Andrzej Zbigniew    Witowo               inżynier budowy dróg   nie należy do partii politycznej

9             WIŚNIEWSKA Kinga        Adamowo          sprzedawca       nie należy do partii politycznej

10           NOWICKA Jolanta Elżbieta          Poznań muzyk  nie należy do partii politycznej

11           PODOLSKA Monika        Kłobia   sekretarka          nie należy do partii politycznej

12           SADZISZ Katarzyna Antonina     Łękno   logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           GŁOWACKA Izabela       Robakowo          kierownik sprzedaży      nie należy do partii politycznej

14           RAKOWSKI Jakub Michał             Witkowo             przedsiębiorca  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           STRZELECKI Mirosław Eugeniusz              Śrem     mgr inż. elektryk             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16           PINIŃSKA Anna               Kujawka              inżynier budownictwa  nie należy do partii politycznej

17           TALENT-DOMINIAK Jakub Michał            Konin    logistyk                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18           ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej   Środa Wielkopolska       ekonomista       nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 38 [Piła]

1             URBAŃSKI Adam             Piła        politolog              członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2             MOEGLICH Jerzy Józef  Wągrowiec         manager             członek partii politycznej: Korwin

3             STEMPNIAK Patrycja Martyna   Budzyń technik rolnik    nie należy do partii politycznej

4             JĘDRYCH Małgorzata     Rosko   przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

5             OSTASZEWSKA Agata Jadwiga   Piła        księgowa            członek partii politycznej: Korwin

6             MUSIAŁ Radosław          Stara Łubianka  technik mechanik           członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             WIATR Justyna Tamara Piła        technik ekonomista       nie należy do partii politycznej

8             MAHSEL Marcin Marian               Zakrzewo            lektor reklamowy           nie należy do partii politycznej

9             KOS Radosław  Huta      inżynier budownictwa  nie należy do partii politycznej

10           DOMAGAŁA Weronika Młynary              technik obsługi turystycznej      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           WŁUDARCZAK Daniel    Uścikowo-Folwark          monter elektronik          członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           FELDMANN Adam          Piła        elektromonter członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 39 [Poznań]

1             MIERZEJEWSKI Jakub Piotr         Koło      specjalista do spraw stosunków międzynarodowych     członek partii politycznej: Korwin

2             OSZMIAN Ryszard          Poznań mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             MĄCZKA Paweł Stefan Dąbrowa             menedżer          nie należy do partii politycznej

4             ZIMMER Paweł                Poznań technik budowlany        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5             SAKOWICZ Grzegorz Michał       Poznań ekonomista       nie należy do partii politycznej

6             MUSZAK Aldona              Palędzie              nauczyciel           nie należy do partii politycznej

7             SOCHA Justyna Anna     Poznań dziennikarka      nie należy do partii politycznej

8             SZCZESIAK Sylwia            Dąbrowa             promotor marki               członek partii politycznej: Korwin

9             ANDRZEJEWSKI Michał Poznań prawnik               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10           DOMBKOWSKI Marcin  Poznań biolog   członek partii politycznej: Korwin

11           ANDRZEJCZAK Katarzyna Elżbieta            Lisówki filolog polski      członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12           PAECH Jan Aleksander  Poznań ratownik wodny              członek partii politycznej: Korwin

13           DUDZIAK Alicja Maria    Borówiec            technik usług kosmetycznych   nie należy do partii politycznej

14           FRANKOWSKI Michał Aleksander            Poznań agent ubezpieczeniowy               członek partii politycznej: Korwin

15           HEIDRYCH Ewa Grażyna               Poznań hipoterapeutka               nie należy do partii politycznej

16           SPIESZALSKI Jędrzej       Poznań broker ubezpieczeniowy             członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           ŚWIERGIEL Szymon        Poznań blacharz samochodowy               nie należy do partii politycznej

18           PULIK Krystyna Grażyna              Stęszew              spedytor             nie należy do partii politycznej

19           KARBOWSKI Radosław Poznań konstruktor       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20           MALICKI Paweł Dawid  Poznań programista aplikacji      członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 40 [Koszalin]

1             CHMIELEWSKI Krzysztof Robert               Koszalin               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

2             ZADENCKA Aleksandra Urszula Koszalin               Inżynier budownictwa lądowego            nie należy do partii politycznej

3             TKACZYK Monika             Knyki     rolnik    nie należy do partii politycznej

4             BELKA Edyta      Polanów              baristka               nie należy do partii politycznej

5             KARPIŃSKI Piotr              Bobolice              przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

6             ARCIUSZKIEWICZ Mieczysław Eugeniusz             Chłopowo          rolnik    nie należy do partii politycznej

7             KOTWICKA Małgorzata Dorota Mielno księgowa            nie należy do partii politycznej

8             WOJTASZEWSKI Mateusz Jacek               Kołobrzeg           kucharz                członek partii politycznej: Korwin

9             RADEK Agata Anna         Cewlino               pedagog specjalny         członek partii politycznej: Korwin

10           WĄWOŹNY Kamil            Złocieniec           technolog wykończeń wnętrz   członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           CZERWIŃSKA Kamilla Maria        Koszalin               fizjoterapeuta  nie należy do partii politycznej

12           KUREK Łukasz   Szczecinek          przedsiębiorca  nie należy do partii politycznej

13           SZULGANIUK Artur Jan Rudnica               rolnik    członek partii politycznej: Korwin

14           RAWDANOWICZ Michał               Suchań programista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           GŁOWACKI Artur             Piecnik technolog ceramiki         nie należy do partii politycznej

16           KOT Dariusz Tadeusz     Koszalin               student               członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 41 [Szczecin]

1             BEDKA Marcin Grzegorz               Szczecinek          geodeta              członek partii politycznej: Korwin

2             RZEUSKA Ewa   Szczecin               radca prawny    członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3             SOSNOWSKA Magdalena            Szczecin               ekonomista       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4             SZENDEROWICZ Klaudia               Szczecin               asystent prawny             członek partii politycznej: Korwin

5             PIĄTKOWSKI Grzegorz Jacek     Przybiernówko nauczyciel           nie należy do partii politycznej

6             WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta               Stargard              inżynier ochorny środowiska     członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7             KOZŁOWSKA Beata        Szczecin               technik bhp       członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8             GAPYS Dariusz Andrzej Szczecin               stolarz  członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9             MATUSIAK Piotr              Szczecin               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

10           OLSZEWSKI Krzysztof Mariusz   Gdańsk                monter maszyn i urządzeń okrętowych               członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11           KORUS Przemysław       Szczecin               przedsiębiorca  członek partii politycznej: Korwin

12           MYŚLIWIEC Piotr Jan      Szczecin               kierowca międzynarodowy        członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13           OLECH Dariusz  Szczecin               dostawca            członek partii politycznej: Korwin

14           SŁODOWICZ Konrad Waldemar                Szczecin               informatyk         członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15           BĘTKOWSKI Jakub Andrzej         Świnoujście       technik żywienia             członek partii politycznej: Korwin

16           RAWDANOWICZ Beata Katarzyna           Suchań kucharz                członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17           POSTÓŁ Tomasz               Poczernin           rolnik    członek partii politycznej: Korwin

18           GAWROŃSKA Anna Kazimiera  Szczecin               manager             członek partii politycznej: Korwin

19           LEWANDOWSKI Józef Romuald                Gryfino                inżynier elektronik         członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

20           FIGAS Małgorzata Zofia               Szczecin               manager             nie należy do partii politycznej

21           PAROBIEC Mieczysław  Szczecin               tokarz - frezer   nie należy do partii politycznej

22           PLUTA Natalia   Okunica               pedagog specjalny         nie należy do partii politycznej

23           GŁADKOW Jan  Gryfino                nauczyciel           nie należy do partii politycznej

RadioZET.pl/PZ

Oceń