Zamknij

Konferencja Apple 2020 ONLINE - gdzie i kiedy oglądać w internecie Apple Event?

09.09.2020 15:30
Konferencja Apple 2020 ONLINE - gdzie i kiedy oglądać w internecie Apple Event?
fot. Shutterstock

Transmisja konferencji Apple 2020 online, na której firma ma zaprezentować nowe iPhone'y będzie dostępna do obejrzenia na kilka sposobów. Sprawdzamy, gdzie, kiedy i jak oglądać Apple Event w internecie na żywo.

Konferencja Apple 2020 ONLINE - gdzie i kiedy oglądać w internecie Apple Event? Sprawdzamy informacje na temat zbliżającej się konferencji Apple 2020 oraz jakie są przewidywania dotyczące nowości, które mają pojawić się na rynku.

Transmisja konferencji Apple 2020 ONLINE - gdzie oglądać na żywo w internecie?

Konferencję Apple 2020 online będzie można obejrzeć za darmo w internecie. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna nie tylko dla użytkowników produktów Apple, a dla wszystkich zainteresowanych osób, które mają dostęp do internetu.

Wydarzenie będzie można oglądać m.in. na platformie Youtube. Tam również można ustawić sobie przypomnienie, aby nie przegapić startu transmisji. Dodatkowo transmisja będzie dostępna także na oficjalnej stronie apple.com.

Iphone 12 - kiedy premiera nowego modelu i ile będzie kosztował? [CENA, DATA PREMIERY]

Konferencja Apple - wrzesień 2020: kiedy i o której zacznie się transmisja? [DATA]

Transmisja konferencji Apple 2020 rozpocznie się we wtorek, 15 września o godzinie 19.00 polskiego czasu. Premiera nowych produktów Apple'a odbędzie się w budynku Steve Jobs Theater w Apple Park - siedzibie firmy w kalifornijskim Cupertino.

Podczas konferencji Apple 2020 - podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń - zostaną zaprezentowane nowe sprzęty, w tym prawdopodobnie m.in. nowe iPady Air, Apple Watche, nowy model iPhone'a i inne. Szczegółowe informacje poznamy w dniu wydarzenia.

RadioZET.pl