Zamknij

Konferencja Apple - transmisja online: gdzie i kiedy oglądać w internecie?

Redakcja
12.09.2018 13:27
Konferencja Apple - transmisja online: gdzie i kiedy oglądać w internecie?
fot. Shutterstock

Transmisja konferencji Apple, na której firma ma zaprezentować nowe iPhone'y będzie dostępna do obejrzenia na kilka sposobów, m.in. na Twitterze. Sprawdzamy, gdzie, kiedy i jak oglądać na żywo konferencję z Cupertino.

Konferencja Apple - transmisja WWDC: kiedy i gdzie oglądać na żywo online? Sprawdzamy informacje na temat zbliżającej się konferencji Apple oraz jakie są przewidywania dotyczące nowości, które mają pojawić się na rynku.

Transmisja konferencji Apple - gdzie oglądać na żywo online?

Transmisja z konferencji Apple będzie dostępna dla korzystających z przeglądarek Safari, Microsoft Edge oraz przez Apple TV. Również użytkownicy przeglądarek Chrome i Firefox będą mieli możliwość śledzenia wydarzenia na żywo. Aby móc odtwarzać transmisję z konferencji Apple, należy spełnić jedno z wymagań, czyli posiadać:

  • iPhone, iPad lub iPod touch z Safari i systemem iOS 10.0 lub nowszym
  • Komputer Mac z Safari i macOS 10.12 lub nowszą wersją
  • Komputer z Windows 10 i Microsoft Edge
  • Apple TV 2. generacji lub nowsze

Wydarzenie będzie można oglądać

na specjalnie przygotowanej stronie internetowej Apple.

 Dostępna będzie również transmisja na Twitterze. Dodatkowo jak możemy przeczytać w opublikowanym poście, jeśli polubimy poniższą wiadomość, otrzymamy przypomnienie o rozpoczęciu transmisji konferencji Apple.

Konferencja Apple - wrzesień 2018: kiedy i o której zacznie się transmisja WWDC?

Transmisja konferencji Apple rozpocznie się w środę, 12 września o godzinie 19.00 polskiego czasu. Premiera nowych produktów Apple'a odbędzie się w budynku Steve Jobs Theater w Apple Park - siedzibie firmy w kalifornijskim Cupertino.

» Wiemy, jak będzie wyglądał nowy iPhone Xs. Czy to celowy wyciek?

Analitycy oraz użytkownicy na forach internetowych spodziewają się premiery m.in. telefonów iPhone Xs oraz nowych wersji zegarków Apple Watch i tabletów iPad Pro. Pojawiają się także doniesienia o bezprzewodowej ładowarce AirPower czy nowej wersji słuchawek iPods.

RadioZET.pl/KP